Jump to content

Moto Zajednica

Da Li Uzeti Zzr Koji Izbacuje Iz Druge?

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: yzf750r i savage 650

pozdrav,trazio sam temu ali nije diskutovano vise od 120 dana pa mi je ponudjeno da otvorim novu....imam kombinaciju da menjam auto za zzr600 92 god ali izbacuje iz druge,da li je to veliki problem i koliko bi kostala popravka ako neko zna????hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

koja je vrednost auta a koja motora,u kakvom je stanju motor,ako vredi te pare nije neka stavka to da se odradi,najverovatnije da mu je viljuska crkla,dali si probao motor,kad mu das gas u drugoj dali krlja menjac ili samo izbaci iz brzine

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: yzf750r i savage 650

ma to je  nemoguce prodati,tesko jako,to uzimaju samo zaljubljenici koji hoce da daju za registraciju 500-600 eura a cale je jedan od njih pa vozi to ceo zivot,e sad ima 2 i ja nesto kombinujem,...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: yzf750r i savage 650

to je čist finansijski gubitak. ako si svestan toga i odgovara ti ta kombinacija onda ok.

 

 

ne odgovara mi nikako,bas me je zanimalo vase misljenje i posle tvog izlaganja odustajem od te varijante,naici ce nesto drugo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4695 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Kawa se moze popraviti i jeftinije nego sto su ovi ljudi rekli,mozda je potrebno da pronadjes nekog mehanicara,koji ti je prijatelj pa polako da se radi do pocetka sezone.Popravka menjaca je u principu glup posao,tako da to moze uraditi skoro svaki automehanicar koji ima vremena da se zeza sa tim.Uzmi KAWU oslobodi se 126 tice.Mozes je voziti i tako dok ne skupis malo kinte.Mozda je crkla samo opruga ZZZZZRRRRRRRRRRR  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

  U ovoj kombinaciji zavisi i kad istice registracija  mislim da ne napravis trosak sebi od 500-600 evra za mercedesa . Sto se tice motocikla ako nerazumes se u njega bolje plati nekom da ode sa tobom pa nek on pogleda .

 

  Meni ovo lici da ce biti kombinacija ko ce koga da zezne , a izgleda da nece niko da se usreci .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Meni kawa izbacuje iz druge na motornom kocenju. jednostavno ne kocim motorom u drugoj i tako vec 10ak hiljada km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Popravka menjača može da košta od 200-500 evra, zavisi šta je sve zakovalo...

 

A onda kad ga otvoriš, bolje popij jedan bensedin i pivo, jer će ti se prevrnuti u stomaku i novčaniku, kad budeš video šta je još sve za zamenu, i kad krene da ispada špon i metalni opiljci iz lamela i ulja  :o :o :o :o...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Nažalost iz sopstvenog iskustva, kawasakijevi menjači su problem. Ne zbog zupčanika, to se uglavnom da srediti, već zbog burenceta selektora koji je napravljen od toliko lošeg materijala, da to nije normalno. Dok se ne otvori niko ne može da ti kaže cenu za popravku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

ma brate radi ono sto mislis,da ti odgovara

ove cene koje pricaju ,za te pare kupices ceo agregat i da stavis i vozis

za bilo koji motor,ce ljudi da komentarisu i ovako i onako ako se ti uklapas u to sto tebi odgovara ok

ja vozim kawu ,presla 60000 i nezalim se a pitaj koliko su se novih motora popravljali ove sezone

opet ti kazem drugarski ako se uklapas u sve to, to je to

a ima i ono ako hoces nesto da kupis nevodi mehanicara,ili nikad neces to da kupis jel se svi majstori ogradjuju :D :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja