Jump to content

Moto Zajednica

POTREBNO MISLJENJE ZA MOTO SKUP U KRALJEVU??!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 11 postova

Moje misljenje je da je Doktor ovog puta potpuno u pravu. Nazalost velika je razlika izmedju kafanskih obecanja i tapsanja po ramenu, koja se po obicaju zavrse:"  Da si juce bio mogao bih ti pomoci,  ali za iducu godinu sigurno  "!!! Postoji u KV i dobrih ljudi ali oni nazalost nemogu sami da naprave ozbiljan skup. :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

Moje misljenje je da je Doktor ovog puta potpuno u pravu. Nazalost velika je razlika izmedju kafanskih obecanja i tapsanja po ramenu, koja se po obicaju zavrse:"  Da si juce bio mogao bih ti pomoci,  ali za iducu godinu sigurno  "!!! Postoji u KV i dobrih ljudi ali oni nazalost nemogu sami da naprave ozbiljan skup. :( :(

TEMA JE ZA RAZMISLJANJE,MADA ZNAM DA I MANJI KLUBOVI SA MNOGO MANJE CLANOVA USPEJU NEKAKO DA ORGANIZUJU PO NEKU MOTO ZURKU AKO NE SKUP I CAK POSALJU POZIVNICE SVIM POZNATIM KLUBOVIMA

??? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova

Nije problem u broju clanova kluba.Problemi obicno nastaju kada svi moraju da ispune zadate opbaveze. Ali dobro, nadamo se da ce bajkeri u KV prevazici sve te probleme i prijatno nas iznenaditi pozivnicom. ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Meni bi bilo jako drago da u Kraljevu opet bude moto skupova. Imate dobru lokaciju ( svima ste otprilike podjednako udaljeni ) , i banje, i Ibar i Moravu, i Beranovac - na kome sam vojsku sluzio. . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

Koliko vidim, cela ova tema je u fazonu ‚‚Ajde da nagovorimo KINGSE da naprave skup‚‚.

 

Doktor je  opisao stav kluba, problem je što pojedinci misle da klub nije u pravu i tako u krug.

 

Jedino rešenje je da svako ko misli da konkretno može da pomogne organizovanju skupa, skupi ortake i ode do brvnare sa konkretnim ponudama

(ništa DOĐEM TI - po forumu) i ako kroz sponzorstvo obezbedi tih dodatnih 30% sredstava koliko otprilike nedostaje klubu, eto skupa.

Poznavajući Kraljevo i Kingse, samo je lova problem, ostalih resursa ima brate.

SLABO POZNAJES OCIGLEDNO!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=18488.0

 

И више него добро организован скуп људи који воле да воле и возе моторе! Вероватно чак и за уџбеник о организовању окупљања људи који воле да воле и возе моторе.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

@ deniskv

 

Moram malo da offujem, pa zar tamo gde si ti nema novih tastatura pa sve vreme kucas velikim slovima. Izvini ali stvarno mi je zasmetalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Honda VF750S

I DA NAPOMENEM!U KLUBU JEDINO DVA COVEKA SE BORE ZA TO I ZELE NESTO DA SE PREDUZME!!A TO SU SASA I DOKTOR!! TO JE BAR MOJE MISLJENJE!! ??? ???

OK... Ovo je po meni otvoreno pljuvanje po Kingsima... Koliko znam, ti Denise nisi clan kluba, pa mi sve ovo mirise na "kad nisam sa njima hajde da ih pljujem"...

 

Kao sto Doktor rece, nije sve u dobroj volji... Ako ti je toliko stalo do skupa u KV-u, pokreni organizaciju privlacenjem sponzora i videces koliko je "lako" organizovati skup. Ako ti krene, siguran sam da ce ti se Kingsi pridruziti, kao i ostali bajkeri Kraljeva, ja sigurno hocu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

I DA NAPOMENEM!U KLUBU JEDINO DVA COVEKA SE BORE ZA TO I ZELE NESTO DA SE PREDUZME!!A TO SU SASA I DOKTOR!! TO JE BAR MOJE MISLJENJE!! ??? ???

OK... Ovo je po meni otvoreno pljuvanje po Kingsima... Koliko znam, ti Denise nisi clan kluba, pa mi sve ovo mirise na "kad nisam sa njima hajde da ih pljujem"...

 

Kao sto Doktor rece, nije sve u dobroj volji... Ako ti je toliko stalo do skupa u KV-u, pokreni organizaciju privlacenjem sponzora i videces koliko je "lako" organizovati skup. Ako ti krene, siguran sam da ce ti se Kingsi pridruziti, kao i ostali bajkeri Kraljeva, ja sigurno hocu...

PRVO NIJE PLJUVANJE VEC PRIMEDBA ZA NEAZURNOST!A NISAM CLAN IZ VISE RAZLOGA.....!OPET NAPOMINJEM DA SPONZORI NISU PROBLEM,A AKO ZELI NEKO DA ORGANIZUJE SKUP JA CU DA TRAZIM SPONZORE!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

@ deniskv

 

Moram malo da offujem, pa zar tamo gde si ti nema novih tastatura pa sve vreme kucas velikim slovima. Izvini ali stvarno mi je zasmetalo.

 

 

pa nije bas tako kako ti mislis,tamo su tastature 19,99 chf  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Vuce to je bar prosto

Sto kaze narodna: "u se i u svoje kljuse"

Formiraj svoj klub (a i ne moras) pa se lati organizacije skupa 8)

 

Ne mogu da shvatim nesto, ali iz ove diskusije zakljucujem da je Denisova namera da NATERA Kingse da organizuju skup u Kraljevu u organizaciji Kingsa.

Pretpostavljam da Kingsi imaju svoju politiku i planove o organizovanju ili neorganizovanju skupova, a zasto su ta politika i planovi takvi ja kao neclan (a i ti Denise) nemamo pravo da se mesamo u njhove interne stvari, a ni zahtevamo iformacije i pravdanja, niti su oni duzni da nam ih daju.

 

Ako organizuju skup sa zadovoljstvom cu da idem na njega (ako mogu), a ako ga i ne organizuju- opet dobro, to je njihova stvar i zasto je to tako-opet njihova stvar.

 

Ja sam ove godine upoznao par ljudi iz Kingsa(dobri i druzeljubivi ljudi), a i pomogli su mi u jednoj situaciji (majstor Susa).

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

Veliki pozz za tebe druze,i da ti kazem da si apsolutno upravu,mene sve sto je zanimalo je misljenja ovih ljudi!!I da pokusam da se nesto desi u KV.A posto sam ja nemocan i nisam ni klub rad sam da pomognem u svemu i da ih podrzim u svemu sto rade ili planiraju!! Jos jednom pozdrav za tebe i sve ostale!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

 

Denise ako se ne prihvatis organizacije tesko da ce od toga nesto biti... :( Koliko sam ja mogao da vidim KINGSI su nezainteresovani za pravljenje skupa sto je vrlo velika steta za kraljevo :( Secam se da je kraljevo nekad imalo super skupove... :( Ja bi dosao na skup... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

 

Denise ako se ne prihvatis organizacije tesko da ce od toga nesto biti... :( Koliko sam ja mogao da vidim KINGSI su nezainteresovani za pravljenje skupa sto je vrlo velika steta za kraljevo :( Secam se da je kraljevo nekad imalo super skupove... :( Ja bi dosao na skup... :)

Ok pozz druze!!Nadam se bice nesto??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

Denise, ako si uspeo da isključiš velika slova, pravljenje skupa će za tebe da bude zezanje.   :D ;D :D ;D :D ;D :D ;D ;D

 

Izvini za OFF, šala. U znak izvinjenja plaćam pivo na rođendanu kod MANČULA!!!

 

Dolaziš?

naravno da dolazim to mi je jedan od omiljenih klubova!!pozz :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: BMW R1100GS, BMW R1100RT, HONDA CBX 1000

posmatram ovu diskusiju i ne mogu da kazem par stvari, sve je to ok vezano za skup ali se vreme promenilo, pojedini ljudi nisu vise voljni pomoci a i nije nase da se vrsi pritisak na Kings, oni su prvi klub u kv-u i ljudi imaju razloga sto su digli ruke od organizovanja skupa. Nisam clan kluba ni Kings-a ni Goluba, ucestvovao sam kao drugar u pomoci oko skupa u kv-u koji je organizovao Golub, verujte mi da su ljudi kod kojih sam isao moji bliski rodjaci koji imaju i firme i sve to u fulu su me gledali kao klosara ne znam zbog cega nista se tu lose ne radi to je i od koristi za grad ali kraljevo kao grad je takvog mentaliteta a i vlast nije voljna da izadje u susret takvim desavanjima. Ipak glavu gore ko zna zasto je to dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V Strom

Nisam pratio ovaj forum, pa nisam ni znao da je denis toliko zainteresovan za pravljenje skupa u Kraljevu U predstavljanju kluba objasnio sam, a vidim da je to isto uradio i doktor, zasto se u Kraljevu ne pravi skup u organiyaciji KINGSA. Postoje odredjeni kriterijumi koji moraju da se ispostuju da bi se napravio moto skup. Prosla su vremea kada je bila dovoljna kamionska prikolica, lokalni bend i par piva. Ko je ikada ucestvoao u pravljenju skupa zna koji je to ozbiljan posao.Priprema skupa traje najmanje pet meseci. I kad uspes da sve obezbedis dolje ti policija iako je prijavljeno trajanje skupa do 02 casa, sa nalogom da se iskljuci ozvucenje, a pre toga moras na TV da se izvinjavas gradjanima sto pravis skup i dovodis u grad par hiljada ljudi sa strane. Da ne pricam o tome da prilikom prodaje pica, moras da imas fisklanu kasu jer te prijave nadleznim inspekcijama. O prikupljanju novca da ne pricamo.

Klub se okrenuo ka putovanjima i organizacijama zurki u svojoj  BIKE HOUSE. Koliko se secam i ti si prisustvovao na par tuluma. A ko vise ili manje doprinosi radu u klubu to je unutrsnji problem kluba i nije podlezan ocenama ljudi van kluba.

Takodje ukoliko ti toliko nedostaje moto skup u Kraljevu,  organizuj skup u Kraljevu, a mi smo tu smo da ti pomognemo svojim znanjem i deceniskim iskustvom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

Nisam pratio ovaj forum, pa nisam ni znao da je denis toliko zainteresovan za pravljenje skupa u Kraljevu U predstavljanju kluba objasnio sam, a vidim da je to isto uradio i doktor, zasto se u Kraljevu ne pravi skup u organiyaciji KINGSA. Postoje odredjeni kriterijumi koji moraju da se ispostuju da bi se napravio moto skup. Prosla su vremea kada je bila dovoljna kamionska prikolica, lokalni bend i par piva. Ko je ikada ucestvoao u pravljenju skupa zna koji je to ozbiljan posao.Priprema skupa traje najmanje pet meseci. I kad uspes da sve obezbedis dolje ti policija iako je prijavljeno trajanje skupa do 02 casa, sa nalogom da se iskljuci ozvucenje, a pre toga moras na TV da se izvinjavas gradjanima sto pravis skup i dovodis u grad par hiljada ljudi sa strane. Da ne pricam o tome da prilikom prodaje pica, moras da imas fisklanu kasu jer te prijave nadleznim inspekcijama. O prikupljanju novca da ne pricamo.

Klub se okrenuo ka putovanjima i organizacijama zurki u svojoj  BIKE HOUSE. Koliko se secam i ti si prisustvovao na par tuluma. A ko vise ili manje doprinosi radu u klubu to je unutrsnji problem kluba i nije podlezan ocenama ljudi van kluba.

Takodje ukoliko ti toliko nedostaje moto skup u Kraljevu,  organizuj skup u Kraljevu, a mi smo tu smo da ti pomognemo svojim znanjem i deceniskim iskustvom.

Da sale bio sam na zurkama u brvnari zato sto to volim,i zato sto to jedino i ima po neki put!A veoma sam zainteresovan za skup i nadam se da cu da uspem u tome a za savete i ostalo obraticu se! I svako ima pravo na svoje misljenje o ljudima iz kluba eto ja sam izneo svoja,a ako gresim ispravite me!? I opet kazem tebi i pojedincima svaka cast!!pozdrav!! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja