Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Spisak za Milivski Klisuru, 3. i 4. jul.

 

1. Floyd*

2. Kataran

3. Vuja

4. Duki

5.

6.

 

Obzirom da većina ipak nije bila na Skupu ove godine računao sam da jedna crvena nije mnogo za dvodnevno jedenje i pijenje uz zezanje. Ako do kraja ove sezone napravimo još jedan ovakav događaj smatraću to uspehom jer prošle godine nismo imali dovoljno energije da se sastanemo makar jednom mimo Skupa. Imali smo roštilj pod mostom u Svilajncu ali nas nije bilo dovoljno da bi mogli da kažemo da se okupila većina.

 

Ponoviću ono što sam isticao svaki put pred naše okupljanje: novac ne treba da bude razlog zbog koga se ne bi videli. Okvirnu cifru imamo, poneće ko koliko ima i na kraju će svakako biti dovoljno.

 

Kataklinger bi se vozio kako mi je pričao na Skupu a ne loguje se nešto u zadnje vreme pa ko se čuje sa njim neka prenese informaciju.

 

I TS Chopper-a nema mada je sa njim lako jer otvori temu: ''zašto me nema na Forumu'' i sve lepo objasni.  :D :D :D I njega treba obavestiti.

 

MZ Rider -a nema jer je u poslu, njemu je sada sezona i baš bi bilo lepo kada bi imao jedan vikend slobodan.

 

...negde sam video 2 piva,to nevalja.

 

Bez brige, na 'lebu ćemo da krajcujemo ali će piva biti, ionako niko ne ide da bi se od 'leba najeo.  ;D

 

Eeee moje pivdžije, Floyd kao najmlađi vam štiti interese a ja rakijaš podržavam. Nego izbušila se Dukiju čuturica, brinem... :D :D :D

 

Još kad bi nam Makica devojčica došla, top model MZ Sveta, da zatrepće malo uz večernju vatricu, pa gde bi nam bio kraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Necu se stavljati na spisak dok ne utvrdim obaveze za te datume,u prevodu moram vec od sutra da pripremam teren za takve akcije.Da ne bude ko i sa Kisacem,sta da radim,takav mi je posao.U najgorem slucaju palim na bolovanje  >:( i onako mi je pun q svega

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ni ja se ne bih ubacivo, na odmoru sam do kraja juna, a posle neznam u koju cu smenu  tako da...

U Milivskoj klisuri su radovi, cini mi se rade  crkvu.

20km od Milive, 2km od Lisina

post-2555-12879081575884_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ja vec jednom rekao da su u Milivskoj klisuri radovi, al' me niko ne slusa...!!

Slazem se sa MZ-om plato kod Planinarskog doma...

Idealno mesto...!

 

...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pa kad su radovi šta da se radi...  :-[

 

Lisine su super, to je možda još bolje mesto. Taman lepa vožnjica do Svilajnca, cigara pauza pa grupna vožnja do tamo.

 

Dogovorite se za datum jer je očigledno da na sistem ''lako ćemo'' nema dogovora, razlikuju nam se obaveze i treba se uskladiti na vreme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

 

 

Lisine su super, to je možda još bolje mesto. Taman lepa vožnjica do Svilajnca, cigara pauza pa grupna vožnja do tamo.

 

 

20km od Milive, 2km od Lisina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Za*ebao sam se za datume...

Moze prvi vikend jula...!?

Izvinjavam se!!

 

Inace ovo je Lokacija Planianrskog doma Beljanica.

Izuzetno lep prostor za rostiljanje, kampovanje, setnju i ostalo.

Nalazi se (kao sto rece MZ) 2 kilometara dalje od Lisina (nekadasnjeg motela) ima prostora i za kampovanje!

Sam dom je u vlasnistvu Planinarskog drustva Beljanica iz Svilajnca ali bice tesko nabaviti kljuceve od same zgrade medjutim tu odmah ima cesma sa vodom tako da ni to nije problem, cak mislim da ima i jedan spoljni steker sa strujom, ali nisam siguran!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Mozete li malo da mi pojasnite gde je to u odnosu na Svilajnac ili Despotovac?

 

Evo Picaso me podsetio (telefonom) da ima zanimljivog okupljanja, sto mi deluje vrlo privlacno.

 

Za koji dan imam ispit, a 1jula i drugi,  tako da bi trebao biti slobodan posle prvog. :)

Nista nije sigurno ali potrudicu se da dodjem.

 

Samo ako moze malo detaljnije gde se to mesto tacno nalazi???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Svilajnac - Despotovac - Lisine - nakon 2-3 km-a Planinarski dom...!!

Kartu nemam, ali najbolje je da dodjes auto-putem do Svilajnca da se okupimo pa idemo svi!!

Doduse s' juga mozes do Despotovca i preko Cuprije-da ne ides na sever ka Svilajncu pa da se spustas ponovo ka Despotovcu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

A ti ces da spavas tamo?

Ako mislis na mene, ja sam razumeo da ce svi spavati  ??? ili se mozda varam?

Kazem vam da jos uvek nisam siguran, ali ako idem, ne bih se vracao istog dana.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Spavanje nije obavezno ali je poželjno ako ništa drugo onda bar zbog bezbednosti. Na kraju krajeva čemu žurba i povratak noću?

 

Floyde, pošto imaš više šatora od šeika hoće li biti 3. i 4. slobodan neki u koji mogu da ubacim ovaj dušek što sam kupio? Ne bih kupovao šator na brzinu i zbog ovog susreta, birkao bih malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

ts chopper mozes do mene pa zajedno do lisine ;D

Vujo ako zatreba imami ja sator viska ;D

 

Gde si bre, nema te 100 godina.  :) Baš si me obradovao, kad na Skup-u ne popismo rakijicu sada ćemo.  ;D

 

Ceo dan razmišljam o Milančetu, uvek je njemu najdalje...Lepo bi bilo da sledeći put odemo na jug, u njegov kraj, da i njemu jednom bude tu kod kuće. I deda sa DKW-om da dođe.  :)

 

No, da ne idem u OFF jer se čas posla raspline diskusija što je loše za dogovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Tu je Kataklinger sve prati samo nema kad i da pise, radi na sve strane. Verovatno dolazim da potpomognem Dukijevu cuturicu al mi je daleko datum da bih bio siguran zbog firme zato cekam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

A ti ces da spavas tamo?

Ako mislis na mene, ja sam razumeo da ce svi spavati  ??? ili se mozda varam?

Kazem vam da jos uvek nisam siguran, ali ako idem, ne bih se vracao istog dana.  ;D

 

Mislim na Picasa.

 

Pa Nislija neka da nekada neki predlog. Ja  se u njegovu okolinu ne raz'mem :D :D :D Nis je dalje od 100 km, moj radijus poznavanja okoline je do 60km hahahaha :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Ima dosta lepih masta u okolini Nisa, ali kao sto kaze Vuja, da ne opterecujemo tretenutni dogovor. O tim predlozima cu pisati po zavrsetku aktuelnog skupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

pozdrav meni sad stvarno nista nije jasno dal ce biti neko druzanje ili skup neznam nista gde i kad  demro.st

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Viđamo se mi odavde iz Srbije. Naći ćemo se 3. jula u Svilajncu i zajedno krenuti ka odredištu. Usput u Despotovcu naći ćemo se sa TS Chopper-om i nastavljamo dalje. Kada dođemo širimo čadore i pripremamo mesto za logor.

 

Kada se okupimo, pričamo o daljem razvoju MZ Svet-a, nadovezujemo se na stare dogovore, pravimo nove, definišemo sadržaj sajta koji treba napraviti, sagledavamo predloge o sledećem Skupu...

 

Ko hoće spava, ko baš nemože napušta nas u skladu sa obavezama koje ima.

 

Ujutru pijemo kafu pa polako nazad, svako u svom pravcu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Spavao ja u ovom domu pre neku godinu kad sam bio na terenu tamo,Miliva je mnogo bolja ali kada ne moze tamo sta da se radi.Imam drugara u Strmostenu tako da tu imamo tehnicku podrsku,tipa resetka za rostilj,gajba za pivo i sl.Kada sam bio tamo,ima mozda i 10 godina skoro,tamo je bio glavni neki cicica iz Svilajnaca,nismo bas imali najbolji odnos,stalno smo ratovali,te ne moze ovo te ne moze ono,normalno niko ga nije slusao i nama je bilo super,bili neke dve nedelje i svako vece pravili zurke.Dobro bi bilo kada bi nabavili kljuc pa samo svetlo da upalimo,WC ima poljski,cini mi se dva komada,onim stepenicama malo gore pa sa leve strane.Cuturica se jeste izbusila ali imam ja drugu ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja