Jump to content

Moto Zajednica

Dogovori, planovi, predlozi....

Recommended Posts

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Ja predlazem:

Da se nadjemo oko 11 h u Svilajncu, na platou kod mog radija...

Tu nam je odmah supermarket da pokupujemo sta treba da potovarimo (kod Vuje u prikolicu  :D :D) i da do 11.30-12.00 krenemo lagano ka Beljanici!

Sa "juznom ekipom" se nalazimo u Despotovcu oko 12.00-12.30 i to je to...

Sta mislite...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Kao prvo, radio nije tvoj! :D

Kao drugo, pa slazem se! :D :D Sedimo tamo pred radio u ladovinu  i cekamo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 238 postova
  • Lokacija: Paracin

Mene nesto nazalost zeza motor :'( :'( trebalo bi da rasturim masinu da bi video sta je u pitanju :'( :'(

Bio sam na pecanju juce, sve je bilo lepo dok nisam trebao da krenem kuci,sednem na motor upalim on radi lepo dok sam stavio kacigu u masini neki cudni zvuci ??? i ugasi se motor ??? ja na kurblu ona ko da je zavarena ;D ne mrda e tu pocelo nevidjeno psovanje jer kad god krenem sa drugom na pecanje mene neki nevidjeni maler bije i uvek nesto se desi da poludim :'( gledao sam motor pokusavao malko na gurku da vidim sta se desava,menjac radi al cim je u brzinu tocak blokira :'( i tako jedno 20 min gledam i nekako se tocak odblokira ;D probam da upalim kurbla meka al motor upali ;D i tako samse dovuko do kuce motor radi ide malko losije se cuje al radi ;D mozda je opet glupi iglicasti a mozda i nije ???

 

Ali u svakom slucaju dolazim u Strmosten pa makar i tudjim motorom ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Mene nesto nazalost zeza motor :'( :'( trebalo bi da rasturim masinu da bi video sta je u pitanju :'( :'(

Bio sam na pecanju juce, sve je bilo lepo dok nisam trebao da krenem kuci,sednem na motor upalim on radi lepo dok sam stavio kacigu u masini neki cudni zvuci ??? i ugasi se motor ??? ja na kurblu ona ko da je zavarena ;D ne mrda e tu pocelo nevidjeno psovanje jer kad god krenem sa drugom na pecanje mene neki nevidjeni maler bije i uvek nesto se desi da poludim :'( gledao sam motor pokusavao malko na gurku da vidim sta se desava,menjac radi al cim je u brzinu tocak blokira :'( i tako jedno 20 min gledam i nekako se tocak odblokira ;D probam da upalim kurbla meka al motor upali ;D i tako samse dovuko do kuce motor radi ide malko losije se cuje al radi ;D mozda je opet glupi iglicasti a mozda i nije ???

 

Ali u svakom slucaju dolazim u Strmosten pa makar i tudjim motorom ;D ;D

meni to misise na drugi klip i karike...  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Evo nadjoh,ima slika u prvom delu Lalajkovog putopisa.

http://www.bjbikers.com/smf/index.php?topic=9521.0

@Lalajko"Upozoreni smo da postoji velika mogucnost susreta sa vukovima i divljim svinjama"

A jel ima zmija??? ??? :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Mene nesto nazalost zeza motor :'( :'( trebalo bi da rasturim masinu da bi video sta je u pitanju :'( :'(

Bio sam na pecanju juce, sve je bilo lepo dok nisam trebao da krenem kuci,sednem na motor upalim on radi lepo dok sam stavio kacigu u masini neki cudni zvuci ??? i ugasi se motor ??? ja na kurblu ona ko da je zavarena ;D ne mrda e tu pocelo nevidjeno psovanje jer kad god krenem sa drugom na pecanje mene neki nevidjeni maler bije i uvek nesto se desi da poludim :'( gledao sam motor pokusavao malko na gurku da vidim sta se desava,menjac radi al cim je u brzinu tocak blokira :'( i tako jedno 20 min gledam i nekako se tocak odblokira ;D probam da upalim kurbla meka al motor upali ;D i tako samse dovuko do kuce motor radi ide malko losije se cuje al radi ;D mozda je opet glupi iglicasti a mozda i nije ???

 

Ali u svakom slucaju dolazim u Strmosten pa makar i tudjim motorom ;D ;D

meni to misise na drugi klip i karike...  :D :D

A meni na kuglicasti u velikoj pesnici-ne daj Boze, mada... :-\

 

 

@Lalajko"Upozoreni smo da postoji velika mogucnost susreta sa vukovima i divljim svinjama"

A jel ima zmija??? ??? :o

Ima...al' necemo da ih diramo  ;) pa nece ni one nas...valjda  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Nemoje ljudi rano ko Boga vas molim. Voleo bih da dođem Crncem što znači da je vožnja spora i van auto puta jer sa prikolicom mora da padne putarina.  :P

 

Opet, i Honda nekada mora da se vozi mada mi je daleko lepše da uživam na Crncu nego da na Hondi jurcam i sustižem vreme.

 

Imamo vremena celu noć, zašto žuriti za 11h kad i od 13h može sve da se stigne: ustajanje, kafica, vožnja laganica, bez cimanja i nervoze...

 

I nezdravo je ustajati rano, organizmu ne prija, zdravlju škodi... ;D

 

Ne bih želeo da me neko pogrešno shvati ali radim noću, pišem do 4, 5 i ujutru stvarno nisam nizašta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Razumemo mi tebe Vujo...

Pa nije ti rano da ustanes u 8, spremis se, krenes u 9 do 11.00-11.30 si u Svilajncu!?

Ako bi krenuli u 13 iz Svilajnca, u Despotovcu smo cca 14 na odrediste cca do 15...dok se krene sa rostiljom o'cas posla se smrkne...planina je to!!

Ima nas koji moraju da se vracaju...

Ja u nedelju izjutra moram da  sam na 89.1 MHz !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pa nije ti rano da ustanes u 8...

 

Ako baš mora biće tako ali to mi je 3 sata spavanja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pa nije ti rano da ustanes u 8...

 

Ako baš mora biće tako ali to mi je 3 sata spavanja

 

Nema razloga da se lažemo, nema teorije da ustanem u 8, jednostavno nije moguće.

Na put idem odmoran a za zezanje je cela noć na raspolaganju pa ima vremena za sve. Ne vidim zašto bih se silovao kada za tim nema potrebe.

 

 

Croissta, pročitaj pravila Foruma i predstavi se onako kako pravila nalažu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Pojavio se Bokilic kao glas razuma i otkrio rešenje. Doći ću za Svilajnac dan ranije kako bi završili Hondu. Nema ovde uslova za rad, nemam alata ni prostor gde bi se radilo a kod njega u radnji ima sve to. Još kako nisu ozbiljne intervencije u pitanju nećemo se mnogo maltretirati oko motora pa ostaje vremena za zezanje. To drugim rečima znači da neću odsustvovati sa posla jedan nego dva dana ali šta da se radi, drugačije nemože.

 

Što se mene tiče nemam više nepodnošljivih stvari, biću u Svilajncu pa možemo da se okupimo u vreme koje god dogovorite, meni je svejedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nemo se vredjamo :)

Bit ce dve batare..tj. pokretne gvozdjare..

Mada mozda po planu i programu..tj ako se Dule umilostivi..mz bide u voznom stanju..sa isteklom registracijom..

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Prvo sam mislio da dođem Crncem, otkačim prikolicu i ostavim je zbog dorade. Onda vidim da mi ističe registracija, motor je ispravan i nema šta da se radi a pokoja sitnica može da se čačne i ovde.

Honda je registrovana, moraju da se skidaju golemi auspusi da bi se zamenila zadnja guma tako da je to već zezanje pa je bolje da se uradi u radnji nego po ulici.

 

Nisam baš oduševljen što ću ići Hondom, lepše je na Crncu i ima više mesta za prtljag u prikolici. I manje troši, skoro duplo.

 

Ma šta da radim, i ovo je moj motor, moram nekada i njega da vozim. Stoji pod ciradom, ne vozim ga, greota...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

'oces da kazes da dolazis sa onu bataru od 750ccm?

ma ona nevalja ne dimi kako mz...  :D ;D ;)

 

  Sipacemo mi njemu dvotaktola u gorivo, pa ce i ona da dimi ( da ne odudara od rdugih motora ) .

  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Spisak za , 3. i 4. jul.

 

1. Floyd*

2. Kataran

3. Vuja

4. Duki

5. MZ

6.Picasoo MZ

7.Acim75

8.

 

Da dodam i naseg drugara "kineza" Acima iz Svilajnca...(koga cemo da preobrazimo iz "kineza" u MZ-ejasa  ;D ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

 

Spisak za , 3. i 4. jul.

 

1. Floyd*

2. Kataran

3. Vuja

4. Duki

5. MZ

6.Picasoo MZ

7.Acim75

8.

Vlajko

9.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Posto se spisak za ovo druzenje polako siri ja cu poci kolima i poterati sve sto treba,dogovoricemo se jos ali najbolje je da ja ovde kupim recimo pice,hleb i salatu,nosim i resetke za rostili,frizider torbu kako bi ostavili nesto od rostilja sutra za dorucak da se baci na zicu i jos neke stvari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja