Jump to content

Moto Zajednica

Beograd - Stanisici - Banjaluka 28 11 2008

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

  Sve pocinje sa jos jednim prelepim druzenjem dve familije, Deca se lepo igraju, odrasli uz ladno pivo i razgovor kojem nema kraja...

Dolazimo do teme gde se Nikola jada kako mora po LK. u Banjaluku sam, Ela tuzna sto nemozeda dobije slobodan dan da ide sa njim... tuzna prica sve u svemu. U Natasi i meni pocinje da radi avanturisicki duh, zeljan putovanja. Nazalost i moramo da radimo, ipak je to petak i radni dan. Bilo kako bilo, ja uspev am da se organizujem i odlucujem da uskocim prijatelju u nevolji i podjem sa njim na put. Nije me tesko nagovoriti.

  Ustajem u 6i15h, otrcim do posla da zavrsim sta se mora, izdam zadatke zataj dan i u 8i30h Nikola i javec na putu. Ubrzo prolazimo jutarnju beogratsku guzvu i pucamo na auto-put. Na moj predlog idemo na prelaz preko Pavlovica cuprije, da bi smo obisli etno selo Stanisice, koje nikako ne bi trebalo zaobici sto ce se videti iz daljneg.

  Prijatan put po ravnici odS.Mitrovice do granice. Na granici uz prijatne cuvare i samo pokazivanje LK, ocas posla stizemo u Bosnu. Odatle do sela ima par kilometara i samo prvo vidjenje Stanisica sa puta je prelepo. Parkiramo se i ulazimo u selo na kaficu, rakijicu i dorucak sa panja. Kafa, kako mestani zovu, Srpska, rakijica domaca dunja, i dorucak na panju, prsuta, sir, kajmak... i projica i najukusnjije lepinje na svetu.

post-3122-1287901185633_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Cekaj bre marko, brale tek sam poceo. Bice sve gotovo za jedno po sata. Ma lo sam los u svemu ovome. Vidis da ponavljam fotose ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

:)

Inace u Stanisicima se iznajmljuju ove kucice koje su donesene sa raznih strana i sredjenje kao apartmani, pa smo zatekli konobara kako odnosi dorucak u krevet srecnom paru posle , pretpostavljam, burno provedene noci ;)

Preporucujem da probate :D

post-3122-12879011877488_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

I naravno, ogladneli od setnje, dilema u restoranu ;)

Sta jesti kad je sve lepo. Nikola je morao da pozove telefonom da se konsultuje ;D

A placanje u svim valitama, dinari, marke, eura... sta ko ima

post-3122-12879011949656_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

   Napijeni i najedeni,  krecemo dalje. Putovanje ugodno uz neprijatnosti koje nam stvara GPS. Ili hoce da nas vrati nazad ili da nas skrene uvek na pogresnu stranu. Garmin Adriakartu ne preporucujem za Bosnu. NEMA POJMA. Ali nas dvojic se dopunjujemo i pratimo putokaze pa se nekako snalazimo i stizemo do skretanja Doboj - Banjaluka. To skretanje je nemoguce omasiti zbok kineske gradjevine u sred Bosne. A imaju i piramide u Visokom ;):D ;D. Prodjes Bosnom i sve si video :D

  Zbog dugog putovanja moja zena salje poruku sa sumnjom da smo zapucali kod Mikulanca, sto nam je zelja i ideja zadnjih par dana. Nije puno pogresila ;) ;D

post-3122-1287901195357_thumb.jpg

post-3122-12879011957467_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja