Jump to content

Moto Zajednica

Beograd - Stanisici - Banjaluka 28 11 2008

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

  Elem, stigo smo mi do BL. i tu, na ulasku, nam ona kur.a od Jelene ( glas je pozajmila za GPS)  po prvi put pokaze pravi put do odredista, ulicu Vuka Karadjica, ali nas zavali za broj, pa umesto na broj 12 odvede nas na broj 32 >:( ??? >:( >:(

  Sta je tu je vratimo se pesaka, posto smo vec nasli parking, i odemo do ustanove koja izdaje LK. Tamo na nase zarepascenje sve zavrsimo za , mnogo je reci, dva minuta. I mi gotovi ???, sta sad ??? gde je raspravljanje sa salterusom, vracanje zbog jos papira i vec sve sto ide uz to ???., Nista od toga. Samo dobardan, ja doso..., hvala, dovodjenja. E majko Srbijo i nasa birokratija! Cak i u Bosni je to jednostavno. Definitivno smo poslednji.

 "Razocarani" brzim zavrsetkom posla, aj kuci...

A ne! Mora da se jedu cevapi ;D ;D ;D. I saznasmo koja je najbolja cevapdzinica u BL i podjosmo tamo. Ne bih mogao samo recima da objasnim kako je tesko naci zeljeno odrediste koje je na 50m od nas, vidimo ga , al nikako stici. Okolo naokolo, najzad. Od tog trazenja gadno ogladnesmo i stigosmo pred vrata cevabdzinice " CEVABDZINICE KOD MUJE". A radosti!! Prava, autenticna, kao u Sarajevu ili u Novom Pazaru. Sve na svom mestu. Uz Nektar pivo, koje leze ko budali samar i kombinaciju sis i banjaluckog cevapa u natopljenoj bosanskoj lepini, skoro da svrsismo od lepote. Bolje od sexa, verujte... ;D

post-3122-12879011961461_thumb.jpg

post-3122-12879011962811_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Na Vasu zalost, a nasu radost, slikanje malo zakasnelo, pa se vide samo delovi uzivanja. Suvise smo bili halapljivi pa smo se kasno setili da slikamo. Ali pogledajte Nikolinu vise nego srecnu facu, pa ce Vam sve biti jasno ;) ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

  Nazalost mora da se krene. Putovali smo skoro 6 sati do BL, zadrzali se par sati, pa nas ceka dug put kuci. Vec je uveliko mrak, a kisa ko iz kabla... >:(

Usput nas na kisnom, krivudavom, vlaznom, neosvetljenom putu, ometaju gomile kamion i kolona automobila koji nigde ne zure, za razliku od nas. Prosecna brzina nam je 46 km/h. Uzas. Na sve to, policija. Barikade na putu i panduri u ratnoj opremi. Provera dokumenatakoja traje dugo vremena. Ni to ne moze da pokvari nase uzivanje. Gledaju nas kako smo pokisli i srecni. Nista im nije jasno, pa nas pustaju. Misle , verovatno, kakve budale ;D

  Uz jednu pauzu za kafu i slikanje sa divljim, prepariranim zivotinjama, (slike kod Nikole, koje ce nadam se postaviti), nastavljamo dalje i stizemo kod naseg velikog prijatelja Pece rano ujutru. Nosimo mu poklone ;):D ;D. Naravno cevapi i Nectar pivo. Uzivanje ponpvo pocinje. Od srece, price i dobre atmosfere zavrsavamo sa narodnom muzikom i bosanskim sevdalinkama.

  Kuci stizem otprilike u isto vreme kada sam i juce ustao. 6i45h. Svanulo. Sastavio 24h iz zezanja. Jos sam u formi. Zadovoljan zbog svega, lezem u krevet pored moje drage, kad ono... ??? ::)>:( ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Nikola, ajde na brzinu, poredjenje sa Jonuzovim cevapima?

  Sobzirom da smo komentarisali o tome za vreme jela, a i sam imam iskustva, Tu su negde. Mozda je jonuz malo egzoticniji ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

  Svaka cast drugari , bas vam zavidim na klopi i trenucima druzenja  . Ja vas cekah na aerodromu ali vas nema , a i kako da dodjete kad ne radi aerodrom  ;D . One hotele , sobe , prenocista nisam siguran kako ce to razumeti Natasa i Ela , al nek vam je sa srecom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Lalajko, bogami mrtva je trka, stim sto smo u Pazaru bili zesce gladni, pa neznam bas koliko sam objektivan  ;D ;D U svakom slucaju, i jedni i drugi su iz neke Sarajevske skole, cini mi se, posto su savrseni.

 

Obzirom da sam ja bio sofer, sa sramom priznajem da sam jedva sta slikao, i to sa cemernog mob. telefona, evo ove dve, da ne ispadne da nisma ni bio!  ;D ;D Ne znam koliko se vidi, ali ono pored mene je otprilike medced sa papcima, vrlo malo nalik svinji, slatkoj i pecenoj zivotinji...  ;D ;D ;D

post-2752-12879012006076_thumb.jpg

post-2752-12879012008225_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12250 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nidžo, ti mi vaši ćevapi malo čudni?...zna se kakvi su banjalučki, spojeni po 4 ili 5 zajedno, a kod tebe vidim još neki dugački...nije sarajevski, oni su mnogo kraći...baš sam u dileji? ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Nidžo, ti mi vaši ćevapi malo čudni?...zna se kakvi su banjalučki, spojeni po 4 ili 5 zajedno, a kod tebe vidim još neki dugački...nije sarajevski, oni su mnogo kraći...baš sam u dileji? ;D ;D

 

Bilo je i tih, ali mene kad su videli, a ni Daki nije nista sitniji, vice ona dobra brkata zena: Fikreta, daj one dugacke sto niko nece, evo musterija!!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Nidžo, ti mi vaši ćevapi malo čudni?...zna se kakvi su banjalučki, spojeni po 4 ili 5 zajedno, a kod tebe vidim još neki dugački...nije sarajevski, oni su mnogo kraći...baš sam u dileji? ;D ;D

Baci pogled na MENI

imas banjalicke

zatim shish

i kombinacija

ovo je kombinacija i mnogo je dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1675 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

I dok ste vas dvojica jezdili bosanskim gudurama, ja se izleteh kod Natase za pasose i umalo da ona i Ela krenu u blokadu BG aerodroma....al posto posao nisu smele napustati resise da naprave neki picvajz u Bangkoku :D

sto su ti zene  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Jeste li vi to kolima išli, pošto mopede ne videh, a bratijo? ;)

 

Vidi, putopis je krajnje korektan, nas dvojica, svaki po dva tocka pa pravac Banjaluka, tipican bajkerski nacin!  ;) ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

I dok ste vas dvojica jezdili bosanskim gudurama, ja se izleteh kod Natase za pasose i umalo da ona i Ela krenu u blokadu BG aerodroma....al posto posao nisu smele napustati resise da naprave neki picvajz u Bangkoku :D

sto su ti zene  ;)

 

  Pazi kad su ladno napujdale neke tamo Mikulanceve da sjebu aerodrom da nemozemo da dodjemo. Tacno sam znao da su to one krive, a sumnjam i za ona sranja po Indiji. Slicno neko ime gradova pa kao za svaki slucaj aj i tamo neredi, da se ne zajebemo da podjemo tim putem ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Recite, gde su Stanišići??

 

Kec iz geografije  ;D , tako ti i treba kada nećeš da dođeš na skup u Bijeljinu.

 

Pitaj Mokla i Plemija  ;)

 

A vama dvojici putnika MINUS  ;D . Kod nas je red javiti se domaćinu kada prolazimo kroz njegov atar. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

 

A vama dvojici putnika MINUS  ;D . Kod nas je red javiti se domaćinu kada prolazimo kroz njegov atar. :)

 

Potpuno si u pravu, zaista je red i primi izvinjenje, nece se ponoviti. Ali zaista se nismo mogli zadrzavati jer smo morali u danu da odemo do BL i nazad. Bice prilike siguran sam i hvala na pozivu

 

Etno selo Stanisici se nalaze pored Bijeljine ne mag. putu, kada se ide preko prelaza Pavlovica cuptija od gran. prelaza na jedno 5km a, nemoguce omasiti. Od BGD a, auto put, Srem,Mitrovica granica i tu si. na sat vremena od BGD a, vredno otici i provesti lep dan , klopa pice i to

 

http://www.etno-selo.com/

 

http://home-and-garden.webshots.com/album/560532457EZqjqh

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Recite, gde su Stanišići??

 

Kec iz geografije  ;D , tako ti i treba kada nećeš da dođeš na skup u Bijeljinu.

 

Pitaj Mokla i Plemija  ;)

 

A vama dvojici putnika MINUS  ;D . Kod nas je red javiti se domaćinu kada prolazimo kroz njegov atar. :)

 

 

Opasan u pm, ovaj precednik...  8)  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Lepo putovanje...tu rutu prodjem bar nekoliko puta godisnje.....jedino Vam zameram sto neslikate i motore uz put....ovo je forum za ljubitelje motora i slike su malo "prazne" bez da se vidi bar retrovizor...(nevazi za cevabdzinice)....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Uf bre Daki, kud se ne setismo da ponesemo retrovizor, majka mu stara!? ;D ;D ;D

 

ma bilo ih nego otpali od onog "mirisa" cevapa ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja