Jump to content

Moto Zajednica

bgd aerodrom

Recommended Posts

  • Drug član, 1002 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: EX - V - STROM 1000 2003 Bumblebee............. EX - V - STROM 1000 L4...................................... NOW - VOGE 900DSX NEW

Nemam reči.

Široko nebo.

Sent from my motorola edge 20 pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 652 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Nezvanična informacija da ga je kolega potegao zaustavnom trakom na autoputu,  i da je doslo do kontakta sa jeep pickap-om.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova

WWW.TELEGRAF.RS

Motociklista J. Đ. (38) nastradao je na auto-putu Beograd-Šid, nedaleko od aerodroma Nikola Tesla, nakon što se sudario sa automobilom marke


Ovde ima snimak. Ako je udario u ovaj ford pikap realno male je sanse imao.
Neka mu je zemlja laka….

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1638 postova
  • Motocikl: /

Meni deluje da je kolega vozio srednjom trakom (tj obilazio kolonu, jer na tom delu puta vecina vozi u traci za preticanje i ne zna da se vrati u srednju), a ovaj sa Fordom se setio da iz leve treba da sipa gorivo. I motorista krene da koci i bezi desno i pravo u tocak.

 

Ili to ili je motor stvarno isao zaustavnom, a ovaj sa fordom u koloni pomislio "a sto ne bih i ja tuda" i krene desno. 

Promenio član ser

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1270 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Prosao sam u smeru ka BG juce i video sam da je udes jer su se tu nasla dva vozila hitne i policije sa rotacijama. Treca hitna je pristizala.

Cini mi se da su bila dva udesa na rastojanju od dvestotinak metara, ili su se vozila razvukla po putu.

E sad ne mogu da se setim gde sam to primetio ali jedan automobil je imao slupan prednji deo bas dobro. Zakljucio bih da je imao ceono naletanje na ovog ispred. A bio je i cini mi se beli pikap ispred, ali nisam uocio na njemu ostecenja.

Nije pametno ni zverati dok se vozi.

Ko zna sta se tu dogodilo,ali u novinskom clanku o nesreci ne pominje se automobil koji je imao ceona ostecenja.

I mislim da je moguce okriviti preminulog za udes. Posle svega sto se desava u vezi udesa u kojima ucestvuju motocikli , pogotovo onog iz Sapca, sasvim je logicno da krene medijska pristrasnosti i osuda motociklista.

Naravno ukoliko se ne budu potezale veze u pravosudju ili ucesnici nisu neke guzonje, odradice se prilicno fer uvidjaj.

Ali pritisak javnosti, medija, itekako utice na sudije i donosenje presude.

Pogotovo sto mrtva usta ne govore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Joca je krenuo na Milos veliki ka drugaru, posle Lukoil pumpe je trebao da se iskljuci. Bio je sam, tako da niko jos nema vise informacija o tome sta se tacno desilo. Ostavio je zenu i dvoje dece iza sebe.

 

 

 

  • Tužan 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 632 postova
  • Lokacija: Rakovica
  • Motocikl: Sashac XJR 1300 black demon.

Cini mi se da je pisalo da je udario u banderu... Ako je tako, bas baksuz pored onolike ravnice i praznog prostora... Pokoj mu dusi,saucesce porodici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1833 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Čitam temu od subote. Žao mi je svakog izgubljenog života, što je pretpostavljam normalno...

Jutros dolazim na posao, priča mi kolega za udes, za kolegu iz firme. Ja zatečen...radimo u istoj firmi, ali do pre 20 dana nismo imali dodirnih tačaka, kada smo se i zvanično upoznali. Izmenjali dosta lepih reči, o motorima, skupovima... Pun energije, pozitivne energije...bio...

Bio je član moto kluba Arhangel. Baš smo i pričali o par članova koje poznajem iz kluba...

Jbt, ne mogu da verujem da ga nema, a prošle nedelje pričali...auh...

Otac troje dece.

Joco, široki ti putevi nebeski...

Iskreno saučešće porodici.

 

Sad vidim na umrlici da ima dva deteta. Loše su mi preneli...

Promenio član Blaza
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Pokojni kolega nije vozio zaustavnom trakom. Jedini greh mu je bilo provlacenje... necu da pisem dok se istraga ne zavrsi.

Laka mu zemlja,tragedija.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja