Jump to content

Moto Zajednica

MOTO DEDA MRAZ - Temerin 2008

Recommended Posts

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

evo od danas slike

404.jpg

By dzoks125, shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2008-12-28

 

404.jpg

By dzoks125, shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2008-12-28

 

404.jpg

By dzoks125, shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2008-12-28

 

q01cW_s5005972es5.jpg

By dzoks125, shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2008-12-28

 

404.jpg

By dzoks125, shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2008-12-28

 

404.jpg

By dzoks125, shot with <Digimax S500 / Kenox S500 / Digimax Cyber 530> at 2008-12-28

 

 

eto toliko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Vec sam mislio da ste zaglavili negde... nikako da se neko prijavi!!!

 

Vidim bilo vam je lepo sudeci po slikama... hocemo detaljan izvestaj!!!

 

Bravo !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

I ova akcija se uspešno završila teško je bilo sakriti emocije jer ni mi nismo znali šta nas čeka krajnje žalosno što roditelji imaju tako teško obolelu decu ali barem mislim da smo im pružili i malo radosti njima i decama u tako teškom životu,još nam ostaje troje koji su nepokretni i zamolili nas da odemo na kućnu adresu obučeni i damo im paketiće naravno nismo odbili i to ćemo u sredu ispuniti.

 

 

Pozdrav svim Deda mrazovima i mrazicama i naravno svim bajkerima i bajkerkama Srećni praznici svima!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

Ne znam za ostale, ali nakon svih ovih akcija i utisaka sa istih vraca mi se onaj praznicni duh i euforija koji je postojao dok sam i sama verovala u deda mraza. Ova Nova Godina je zbog svih ovih decijih osmeha meni posebna, nije jos jedan od praznika koji se sveo na organizaciju klopanja i pica, nije jos jedan od perioda godisnjih odmora, ovo je posebno-carolija! e154f4e650f18aae251bb319cc9a404f.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Ja sam se na neki nacin dusevno pripremio za nedeljnu akciju, ali dzabe. Naime poceli smo da delimo poklone deci u prostoriji isavsi od deteta do deteta. U jednom trenutku sam zapazio decaka koji se nalazio u kolicima u polulezecem polozaju. Njegove male usjane oci uperene u mene, kao za njega glavnog lika popodneva. Ja mu pridjem i pocnem sa standardnom pricom za Deda Mraza. Po zavrsetku pruzim poklon, koji on nazalost ne moze da uzme. Okice uperene u poklon, ali se ruke ne pomeraju. Tu krene majka da uzme poklon, ali sam ga ja ipak spustio u krilo decaka. Nasmesio se, mahnuo i krenuo dalje. 

 

Akcija u sredu je bila mnogo veselija, klinci i klinceze su se gotovo takmicili ko ce vise puta neprimetno uhvatiti Deda Mrazevo odelo. Jedna devojcica je cak rekla, da je  moguce da sam pravi Deda mraz jedino mi brada nije prava! :o A ja se izvukao pricom da mi brada nije narasla na vreme i da sam morao poneti ovu drugu.  :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Jel bi nekako moglo da se legalno nabave slike sa vase akcije? Naravno ako imate vec skupljene na jedno mesto tim bolje.

ovo cekam i ja... valjda ce Arpad i Danijel sve orgaanizovati pa bi trebao da bude i video zapis....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Bilo bi dobro da se svi dogovorimo da npr u petak svi dodjemo i donesemo sta imamo od slika i pokupimo

od Arpada sve sto ima. Petak bi bio dobar za to posto mozemo posle ostati da proslavimo uspesno izvedenu akciju

posto nesto nismo imali prilike za to.....Arpad sta kazes? momci?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

eto pa sad... dobro onda jedna ekipa ovaj petak pa onda sa ovima sto fale i sledeci petak  ;D ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja