Jump to content

Moto Zajednica

MOTO DEDA MRAZ - Temerin 2008

Recommended Posts

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Sad smo završili naš pohod šta reći fenomenalno uskoro i slike

 

Svaka cast ljudi,ne sumnjamo u vas!!!

 

[move]`ajmo slike,slike,slike....[/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Temerin

Sta reci,ovo danas je bilo moje najlepse iskustvo u zivotu,da ste videli poglede,osmeh i radost te dece. . .nista lepse,spremili su nam i po koju recitaciju,bilo je priredbe. . .sta reci,svaka cast momcima i devojkama koji su ucestvovali,bilo je super!!!pozz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo i ja se upravo vratio... sta reci... misija zavrsena sa daleko boljim uspehom nego sto smo mogli ocekivati.

 

Podela slatkisa ujutro je isla malokilavo... slabo je bilo dece... U vrticima i skoli je bilo fenomenalno... klinci su nas pocastili predstavom, kao sto ste mogli videti dobili smo i poklon!!!

 

U pauzi smo posetili klince, decu nekih od ucesnika, apopodne ponovo podela slatkisa i poseta popodnevnoj smeni...

 

Cak su se u vrticu izgleda malo zabrojali pa nam je ostao visak od oko 150 paketica... odlucili smo jednoglasno das se ovih dana poseti dnevni boravak dece invalida i sa sa problemima u razvoju i da se 90 paketica od preostalih njima odnese... Ostatak smo podelili u centru Temerina deci koja su prolazila sa roditeljima..

 

Cak smo svratili i posetili i policijsku stanicu i njima smo podelili bonbonica!!!

 

Sta reci... srca puna!!! Uskoro i slike samo da posetim jos komsijsku decu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Posle tako lepog programa a i znojenja Deda mrazevi su počašćeni sa kafom i pićem (naravno sokići)

IIqsH_img2595eg1.jpg

A imali smo i jednog gosta Deda mraza iz Budisave svaka mu čast ja mislim da mu je nick name vdaniel ako slučajno nije nek me ispravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

 

A imali smo i jednog gosta Deda mraza iz Budisave svaka mu čast ja mislim da mu je nick name vdaniel ako slučajno nije nek me ispravi.

 

mislim da je vvdanijel

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

evo ipak nisam mogao da izdrzim da ne opisem moje danasnje iskustvo....

Zeleo bih samo da kazem da mi je jako drago sto sam upoznao ove ljude: Danijela, Arpada, Tibora, Josepha, Josku , Petra Pana, vvdanijela i ostale momke iz M.C.Patriotsa (ako sam nekog preskocio nek mi ne zameri) koji su se svi stvarno trudili da ova akcija bude dobro i lepo organizovana, da sva deca dobiju paketice. Gledajuci sav taj trud koji su pojedinci ulozili jureci sponzore, medije, kupujuci i troseci svoje slobodno vreme nisam mogao a da se ne zapitam jel to stvarno toliko vredi. Medjutim danas sam dobio odgovor, svi pogledi tih malisana, osmesi koje smo izmamili svojom pojavom, radost koja se videla u ocima te dece koju smo obradovali ne moze da se meri ni sa jednim trenutkom koji sam doziveo do sada. Video sam koliko treba da se covek oseca lepo da moze od srca da kaze JA SAM DANAS UCINIO JEDNU LEPU STVAR, koliko je to lepa stvar znaju samo malisani koje smo posetili danas, a nam ostaje samo da se nadamo da im je bilo lepo bar kao nama.

Posto nismo podelili sve paketice , vec ste procitali to ranije, paketici ce biti podeljeni u nedelju pa tako ova akcija dedamraz 2008 temerin i dalje se nastavlja i meni je drago sto cu ja biti deo tih ljudi koj ce pomoci i u nedelju.

Jos jednom hvala dragi prijatelji sto ste mi omogucili da ucestvujem u ovoj akciji sto ste mi omogucili da se osecam ovako lepo i na kraju sto sam vas upoznao. Nadam se da cu i u buduce ucestvovati sa vama u ovakvim i slicnim akcijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Eto danas kad sam kretao od kuce sunce upeklo na -2.

Dok sam stigao smrzo sam se kao...

Ali vredelo.

Drago mi je sto sam upoznao neke od Temerinaca. I naravno drago mi je da sam ucestvovao u akciji, i da sam izmamio bar neki osmeh od dece.

Vidimo se u nedelju.

 

Kacite slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja