Jump to content

Moto Zajednica

Oduzimanje motocikla jer "nemam" tablice.

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre 13 sati, slave74 je napisao:

Otidji do nadleznog inspektora za svoj slucaj, ako si mladji povedi i roditelja. Lepo komuniciraj i trazi objasnjenje, kao i ubrzanje postupka, sa razlogom putovanja, sezone, i slicno.

Ako si se murcio i svadjao sa patrolom, koja ti je zaplenila vozilo, izvini se. Smisli neko dobro pravdanje.

 

Jer iako postoje rokovi za povracaj zaplenjenog vozila, vreme cekanja ne mora da se oduzi do zadnjeg dana.

Poznavajuci nase sisteme i debelo  probijanje roka im nije strano.

 

Inace mozemo da naklapamo iz dana u dan, bez dobrobiti za tebe.

 

Rekli su mi da čekam suđenje zato što imam kaznu za neregistrovano vozilo i prvo moram to da oborim jer je na osnovu toga vozilo oduzeto, na kraju krajeva vodim ovu priču eto, kapiram šta se desilo, čisto ako neko bude u sličnoj situaciji da ima šta da čita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre 15 sati, JevtaNS je napisao:

Vozio motor sa tablicama koje nisu njegove.To se ako se ne varam zove falsifikovanje službene isprave.

I stvarno mi nije jasno zašto si vozio motor koji je registrovan redovno sa drugim tablicama i papirima.Ajde priznaj da si nešto muljao.

Zašto pišete komentar koji ima samo osudu, i optužbu u sebi, ako sam tražio za savjet, jer ste, predpostavljam, 2 strane ove diskusije odokativno pročitali. "Vozio si motor sa tablicama koje nisu njegove" imam 3 papira na kojima su te table, papir za prijevod sa starog vlasnika na mene pod istim tim tablicama. Papir za prevod tih tablica, koje sam u trenutku imao, na nove, ispod čega je pisao i broj šasije i "Vlasnik vozila: *Moje ime*" koje su pajkani vidjeli na ličnoj karti. I ta 3 papira+2 papira registracije i osiguranja gdje se nalazi i moje ime, i broj šasije i nedavan datum i potvrda o plaćanju oko 130e+ za sve to! Motor sam vozio, kao što sam rekao, na te tablice jer su tek ujutru nove bile spremne, koje sam uredno platio isti dan, i čekao sam nedelju dana za njih što uopšte nije moja greška i rečeno mi je da mogu da vozim motor sa starim tablama i tim papirima dok su nove u izradi. Iz svega toga može da se zaključi da mi je motor oduzet bez osnove tako da vas molim da ne uperujete prstom i prozivate me da sam nešto muljao jer u suprotnom ja nebih pisao ove poruke i oduzimao vaše dragocjeno vrijeme :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre 11 sati, el classico je napisao:

Da, i ja sam uočio da se bunio što mu nisu dozvolili pozvati staratelja poštoje maloljetan.


Poslato priko Ténéré

 

Pre 12 sati, crkvine je napisao:

Rekao je da je maloletan


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Pre 12 sati, cezarpa je napisao:

Punoletan je ,sta ce mu roditelj?

Kao što rekoh, maloljetan sam, prva stvar koju su kontrolisali je bila moja lična iz koje su mogli zaključiti taj podatak. Razgovarao sam sa advokatom mogu da ih tužim za to al mi to za sad nije u planu jer samo želim da vratim nazad motor jer u svakom momentu mogu da produže proces jer "imaju prava?"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre 2 sati, vex je napisao:

Povedi advokata, jer sa "sluzbenim licima" logika I finoca ne pomazu.  Svaki put kada menjam motor Ili tablice istih nema Po mesec DVa, pa se vozim bez istih. Jednom se parkirao , pusimi kuliram stake patrola. Dobar Dan , dokumenta- dajem lk, vozacku I polisu. Saobracajna, tablice- kazem u PS. Pa prijatelju ne moze Tako, te trte mrte. Odgovaram da vec mesec Dana cekam tablice, I da mi ne pada na pamet da mi motor stoji zbog njihovog propusta. Oni naravno nabrajaju neke clanove zakona, kao u k...  se razumeju, I hoce da pisu kaznu. Opusteno trazim brojeve znacki da bih dostavio svom advokatu. Ucutali se , naravno uz Ono da sredim to da ne bih bio u problems. Nigde u zakonu ne stoji da zbog nerada, neazurnosti ,kurac palca ja ne dobijam tablice I saobracajnu nakon TP I uplate svih j... haraca. To sto je dobar deo njih poznat u narodu kao naku ... bas me zabole.

Isto nam se desilo, samo su meni table bile u izradi nedelju dana i jutro nakon toga sam otišao po njih jer su tek tad bile gotove. A ja, klinac, neiskusan, prvi susret sa tom situacijom i tom mafijom, sam samo klimao glavom i ta poslušnost mi je oduzela motor iako sam znao da mi bespravno oduzimaju imovinu koja je legalna i za koju sam već dao pare za registraciju  i sve uredno završio, i nije moja greška jer čekam tablice koje su već prvi dan plaćene za šta sam imo papire, za šta bi mi napisali kaznu od 120e i rekli da je neregistrovano.. xD. Tragikomedija ali šta ćeš, legalna mafija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

@Joksa4 Tri strane pisanija...moraš razumeti nekoliko stvari pošto ovde kolege pišu svoja neka iskustva koja tebi ič ne znače. A koučing ti samo raspaljuje gorak ukus u ustima.

 

Prvo ti si zaustavljen i takoreći žrtva si indijanaca na dva točka koji su kako si rekao divljali (parafraziram) na dva točka...zbog toga je alarmirana dodatna patrola koja je verovatno taj dan zaustavljala sve što je zatekla na dva točka.

 

Drugo...nisi ti otišao u MUP i njih cimao sa svojim advokatom za neažurnost izrade tablice već je slučaj obrnut. Bio si učesnik u saobraćaju gde važe određena pravila, pa makar i stajao pored puta.

 

Treće...kako okreneš ti si u prekršaju. Da li je bilo osnova za oduzimanje ili ne ne znam jer ne poznajem vaše zakone ali ako postoji ta opcija onda je sasvim opravdano ali samo ako je po zakonu. 

 

Realno mogli su da te zadrže, pozovu roditelje i njima predaju motor sa prijavom i svime...ali nisu. Verovatno je bio izbor na njima kako će situaciju hendlovati...što realno nije negde pedagoški i edukativno u odnosu na tebe kao maloletnika. 

 

Izvuci pouku iz ovoga, trudi se da ne stvaraš animozitet u glavi i ponašanju prema onima koji trebaju da sprovode zakon već budi pametan pa kad zatreba da im pokažeš kad greše...na finjaka, veruj mi to ih više boli nego da se busaš u grudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Само један додатак, Мик, можда је код њих дозвољено возити на старе табле, док су нове у изради? 

 

Није да смо упознати са свим њиховим законима и подзаконским актима. 

 

Ако је тако, а дечко има и дозволу одговарајуће категорије, онда је потпуно легалан у саобраћају и треба да их тужи за све муке, чисто да им се ове глупости не би поновиле. 

Не разумеју такви ништа, док не добију по ушима.

 

Свакако је паметан савет да се оде са адвокатом, сигуран сам да би у року од минут добио мотор назад, ако је тако чиста ситуација. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2822 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Registracija vozila podrazumeva prethodnu odjavu i vraćanje starih tablica.

Ovde nešto smrdi u opisu i priznanju sopstvenih grešaka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
3 hours ago, mick said:

ti otišao u MUP i njih cimao sa svojim advokatom za neažurnost izrade

Ajde procitaj ponovo pa vidi sta si napisao. Malo je sto moramo da idemo na tehnicki pa u PS , nego jos I da kampujem ispred stanice? Sto se mene tice kada odradim pregled, uplatim harace I predam papire ja sam ispravan. Boki me tuki za njihove "probleme", imam I svojih dovoljno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre 3 sati, JevtaNS je napisao:

Registracija vozila podrazumeva prethodnu odjavu i vraćanje starih tablica.

Ovde nešto smrdi u opisu i priznanju sopstvenih grešaka

Već sam vam napisao odgovor i Vi opet isto radite i uopšte ne obraćate pažnju na poruku iznad, kao što sam već jednom rekao u Lovćen osiguranju đe se vrši i tehnički i osiguranje i registracija mi je rečeno da ja zakonski mogu da vozim motor na starim tablicama ako imam sve papire za navedene stvari i da je sve uredno plaćeno. Stare tablice se vraćaju onog trenutka kada su nove završene fizički kao i saobraćajna, koje su kao što sam već jednom rekao bile spremne tek jutro kasnije od tog događaja što sam i objasnio policiji. Nove tablice sam sjutradan uzeo sa listom o zaplijeni vozila iz razloga za dokaz na sudu kako bih oborio kaznu za neregistrovano vozilo od 120e. Još jednom vas molim da ne uperujete prstom i da me optužujete da nešto muljam jer tražim savjet a ne vašu osudu koju donosite na kontu odokativnog čitanja mog problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre 2 sati, Branko je napisao:

@JevtaNS

Ja bi se tu pozvao na zastitu ljudskih i demokratskih prava, kao ugnjetavano lice od lokalne izvrsne vlasti i njihove samovolje. :kafa:

Tužba je u potpunosti u opticaju, ali ja to nemam u planu radi budućih situacija, i da mi nebi zadržali još više motor koji su mi bez osnova oduzeli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre 3 sati, Zuba87 je napisao:

Само један додатак, Мик, можда је код њих дозвољено возити на старе табле, док су нове у изради? 

 

Није да смо упознати са свим њиховим законима и подзаконским актима. 

 

Ако је тако, а дечко има и дозволу одговарајуће категорије, онда је потпуно легалан у саобраћају и треба да их тужи за све муке, чисто да им се ове глупости не би поновиле. 

Не разумеју такви ништа, док не добију по ушима.

 

Свакако је паметан савет да се оде са адвокатом, сигуран сам да би у року од минут добио мотор назад, ако је тако чиста ситуација. 

Hvala na takvom razmišljanju, na kraju moram sve to da vidim na suđenju, na tehničkom i po priči ostalih ljudi ja mogu da vozim na starim tablama od momenta kad platim registraciju, osiguranje, tehnički i prevod, do momenta kad su nove table gotove, jer u tom momentu kad preuzimam ja sam dužan da predam te stare tablice. Na kraju mi se sva ova situacija desila zbog samovoljne odluke iste te interventne, da sam uspio da pozovem nekoga, što mi je u momentu zabranjeno ispala bi drugačija situacija, jer je meni ovo prvi susret sa ovakvom situacijom i samo sam klimao glavom što me je i koštalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Гледај, можда су те људи лоше саветовали, можда не смеш да возиш са старом таблицом, али што ти је онда остављају? 

 

Види сутра шта ће судија да каже, ипак познаје тај закон боље од нас овде, па нам јави како је прошло. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre 6 sati, mick je napisao:

@Joksa4 Tri strane pisanija...moraš razumeti nekoliko stvari pošto ovde kolege pišu svoja neka iskustva koja tebi ič ne znače. A koučing ti samo raspaljuje gorak ukus u ustima.

 

Prvo ti si zaustavljen i takoreći žrtva si indijanaca na dva točka koji su kako si rekao divljali (parafraziram) na dva točka...zbog toga je alarmirana dodatna patrola koja je verovatno taj dan zaustavljala sve što je zatekla na dva točka.

 

Drugo...nisi ti otišao u MUP i njih cimao sa svojim advokatom za neažurnost izrade tablice već je slučaj obrnut. Bio si učesnik u saobraćaju gde važe određena pravila, pa makar i stajao pored puta.

 

Treće...kako okreneš ti si u prekršaju. Da li je bilo osnova za oduzimanje ili ne ne znam jer ne poznajem vaše zakone ali ako postoji ta opcija onda je sasvim opravdano ali samo ako je po zakonu. 

 

Realno mogli su da te zadrže, pozovu roditelje i njima predaju motor sa prijavom i svime...ali nisu. Verovatno je bio izbor na njima kako će situaciju hendlovati...što realno nije negde pedagoški i edukativno u odnosu na tebe kao maloletnika. 

 

Izvuci pouku iz ovoga, trudi se da ne stvaraš animozitet u glavi i ponašanju prema onima koji trebaju da sprovode zakon već budi pametan pa kad zatreba da im pokažeš kad greše...na finjaka, veruj mi to ih više boli nego da se busaš u grudi.

2. Pasus je u potpunosti tačan, zbog toga je policiji bio cilj da nađu bilo kakvu sitnicu i razlog da mi oduzmu motor. Meni je rečeno da stare tablice mogu biti vožene od momenta kad sve uredno platim i prođem, do momenta kad su nove table gotove i pri preuzimanju ja sam dužan da vratim stare, zato mi je i nejasna situacija ali svakako ću sve to da odgonetnem na sudu sjutra. Mogli su da urade to na TOTALNO drugi način ali izgleda da su dobili nalog samo da oduzimaju redom motore i ništa ih drugo nije zanimalo. U opticaju je 2-3 tužbe al mislim da mi to na duže staze ne ide u prilog jer je ovo mali grad, ja se samo po njemu dnevno vozim u prosjeku 200km, a i ima situacija gdje mogu da mi još više zadrže motor iz hira i inata zbog tužbe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
pre 2 minuta, Zuba87 je napisao:

Гледај, можда су те људи лоше саветовали, можда не смеш да возиш са старом таблицом, али што ти је онда остављају? 

 

Види сутра шта ће судија да каже, ипак познаје тај закон боље од нас овде, па нам јави како је прошло. 

Svakako, hvala na savjetima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1966 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X
Pre 4 sati, Joksa4 je napisao:

2. Pasus je u potpunosti tačan, zbog toga je policiji bio cilj da nađu bilo kakvu sitnicu i razlog da mi oduzmu motor. Meni je rečeno da stare tablice mogu biti vožene od momenta kad sve uredno platim i prođem, do momenta kad su nove table gotove i pri preuzimanju ja sam dužan da vratim stare, zato mi je i nejasna situacija ali svakako ću sve to da odgonetnem na sudu sjutra. Mogli su da urade to na TOTALNO drugi način ali izgleda da su dobili nalog samo da oduzimaju redom motore i ništa ih drugo nije zanimalo. U opticaju je 2-3 tužbe al mislim da mi to na duže staze ne ide u prilog jer je ovo mali grad, ja se samo po njemu dnevno vozim u prosjeku 200km, a i ima situacija gdje mogu da mi još više zadrže motor iz hira i inata zbog tužbe.

Pa rekoh...zakoni u tvojoj zemlji nisu u mojoj i prosto suvišno je na tu temu pričati. Ono gde nam je ista situacija JESTE BUZDOVANSKA BALKANSKA ZEMLJA gde je isti obrazac ponašanja onog koji ''sprovodi'' pravila. Umesto da deluju preventivno i edukativno makar kod mlađih kategorija oni bukvalno stvaraju te mamlaze zbog kojih si ti popio oduzimanje.

 

Sve mi je jasno i šta da ti kažem...ako možeš oprosti ako ne...razbij im dupeta! 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Pošto si maloljetan želim znati imaš li vozačku dozvolu za upravljanje motociklom?
Je li možda to razlog oduzimanja vozila?

Bratu se osamdesetih dogodio taj scenario, vozi je moj motor bez vozačke i nabasa na miliciju koja mu je oduzela motor, ja morao ići po motor a brat dobio kaznu.


Poslato priko Ténéré

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ...Honda Transalp XL 700,Honda Africa Twin
On 25.3.2022. at 12:13, Jupiter je napisao:

Nema veze sa CG, ali hajde ovde da pitam... Sinoć sam video u Svetogorskoj motor parkiran na trotoaru, ali tako da ne smeta nikome. Kao što ih većina nas i parkira, da ne ometa prolaz. Tablica je bila pokrivena maskom. Da li to znači da komunalci pišu kazne i za nepropisno parkirane motore?

Naravno!Ako pišu kazne uličnim prodavcima,zbog čega ne bi mogli da pišu i motociklima.Državi treba para!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
10 minutes ago, el classico said:

Je li možda to razlog oduzimanja vozila?

Dečko je u više navrata rekao da mu je kao razlog zaplene motocikla nevedeno to da je isti navodno neregistrovan. Nije eksplicitno pomenuo da li ima dozvolu za tu kategoriju (A1), ali po dosadašnjem pisanju i stavu koji, usudiću se da kažem, deluje pilično zrelo za jednog maloletnika, nema razloga da u to sumnjamo. Barem ja.

 

Stvarno ne bi bilo loše da spustimo malo loptu sa osudama. Ne pomažemo, a mislim da ne moramo ni da odmažemo.

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
pre 10 minuta, vasa.93 je napisao:

Dečko je u više navrata rekao da mu je kao razlog zaplene motocikla nevedeno to da je isti navodno neregistrovan. Nije eksplicitno pomenuo da li ima dozvolu za tu kategoriju (A1), ali po dosadašnjem pisanju i stavu koji, usudiću se da kažem, deluje pilično zrelo za jednog maloletnika, nema razloga da u to sumnjamo. Barem ja.

 

Stvarno ne bi bilo loše da spustimo malo loptu sa osudama. Ne pomažemo, a mislim da ne moramo ni da odmažemo.

 

pre 24 minuta, el classico je napisao:

Pošto si maloljetan želim znati imaš li vozačku dozvolu za upravljanje motociklom?
Je li možda to razlog oduzimanja vozila?

Bratu se osamdesetih dogodio taj scenario, vozi je moj motor bez vozačke i nabasa na miliciju koja mu je oduzela motor, ja morao ići po motor a brat dobio kaznu.


Poslato priko Ténéré

Hvala Vaso za poruku, naravno imam vozacku dozvolu za AM, A1 kategoriju tjst do 125 kubika, koje kubikaze je i sam motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Yamaha
Pre sat vremena, mick je napisao:

Pa rekoh...zakoni u tvojoj zemlji nisu u mojoj i prosto suvišno je na tu temu pričati. Ono gde nam je ista situacija JESTE BUZDOVANSKA BALKANSKA ZEMLJA gde je isti obrazac ponašanja onog koji ''sprovodi'' pravila. Umesto da deluju preventivno i edukativno makar kod mlađih kategorija oni bukvalno stvaraju te mamlaze zbog kojih si ti popio oduzimanje.

 

Sve mi je jasno i šta da ti kažem...ako možeš oprosti ako ne...razbij im dupeta! 

Upravo tako, ispali su buzdovani, ali sta sad na kraju, dobili su nalog da oduzimaju motore i jbg oni sprovode svoju naredbu kroz sve moguce nacine jer je ovo banana drzava i sistem i niko im nista ne moze. Za sad kao sto sam rekao, plan mi je samo tu prijavu da oborim i nekako vratim motor bez da ga zadrzavaju, ako budem eskalirao sa sudjenjem onda ce me cimati na svakom koraku..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Или ће те се плашити "Пусти га у ПМ, знаш да нас је нагузио његов адвокат прошли пут? Немој да се качиш са будалом, ево сада ћемо да се иживимо на овом следећем фином човеку". 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Honda Hornet

Kod nas u CG je pravilo da kad se prevodi motor , stare tablice nosis prilikom preuzimanja saobracajne, kada te tablice vracas a dobijas nove . Makar je tako bilo prije dvije godine kad sam ja prevodio motor . Jedino sto je nas sistem truo , pa sam ja tada cekao 10dana da procijene vrijednost motora da bih platio porez i na kraju mi rekli da nemaju motor u katakog pa sam cekao josh 10dana vjestaka da izda nalaz i procjenu da bih uopste mogao prevesti i registrovati motor. Dakle 20dana bez voznje motora u sred sezone + 14 dana voznje bez saobracajne i pod rizikom da popijem kaznu jer nemam saobracajnu … “prevod” stvar koja se u srecnu zemlju zavrsava za jedan dan .

Bez tablica naravno da je ucesnik 100% nelegalan u saobracaju , ali u ovom slucaju je sve ok . E sad ima i josh jedna caka , po zakonu ne smije da se vozi bez saobracajne i svi bi mi trebali da udjemo u proces registracije prije nego ona istekne da bi na dan isteka registracije imali novu saobracajnu dozvolu . E sad je sve stvar na koga ces naici od policajaca i hoce li ti pisati kaznu za neposjedivanje dokumenata ili ce te pustiti dalje .

U sustini svi smo ovdje na milost njihovu i na to kakvo je raspolozenje doticnih kad nas zaustave . Ono sto ja praktikujem je da uvijek budem kulturan i ljubazan a posebno kad sam kriv jer lijepim rijecima i ljubaznim pristupom se moze covjek uvijek dogovoriti, ako naidje neki namcor jbg kriv pa kriv pokusam ako ne pisi kaznu i to je to.


Ps. Ti si ocigledno u ovom slucaju kolateralna steta, po Nk je opste poznato da bilevarom i onamo posle tunela se jurca motorima , moguce da je komandir taj dan izdao naredjenje da malo istresu iz gaca vozace . Ti si im naletio , ponijeli su se kako su se ponijeli i to je to . U sustini ako je sve ok sa motorom nemas sto da se sjekiras, jedino podji do stanice i interesuj se za slucaj , i kao sto je kolega gore napisao valjalo bi sa nekom starijom osobom da podjes ipak tako shvataju ozbiljnije situaciju i drugacije ce gledati na sve to.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1241 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha Tracer 700 Traveler 2
5 minutes ago, Slavo said:

...po zakonu ne smije da se vozi bez saobracajne i svi bi mi trebali da udjemo u proces registracije prije nego ona istekne da bi na dan isteka registracije imali novu saobracajnu dozvolu .

Nije valjda da dobijate novu saobraćajnu prilikom svake registracije? O.o Po ovome što si napisao meni zvuči tako, mada mi je malo teško sa poverujem da je to zaista tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Nesto tu nine tako kako pricas. Ne osudjujem te,samo komentarisem kao citalac. Nesto si uradio i izazvao neki gnev kod njih,ili nesto od papira nije kako treba. Sto se tice CG,nadam se da ce azurno oduzimati vozila bez tablica . U sezoni,od PG do Budve,makar 5 trkaca me obidje bez tablica,maksimalno drsko i bahato.

Ti si mlad,razumem da si zeljan da vozis,ali u zivotu nauci da budes pametan i strpljiv,smanjices sebi sekiraciju i nerviranje oko ovakvih stvari,koje mogu da se tumace na dva nacina...tu neko mora da ispasta.

Dok se asfalt dobro zagreje,vratice ti motor.

Ajd uzdravlje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja