Jump to content

Moto Zajednica

Komad moto opreme koji vožnju čini lakšom - tank torbe

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 142 postova

Do sada koristio Polo Road veliku, proširivu na magnete. Uvek je vezivao oko upravljača. Telefon, dokumenta, karte, druge sitnice....sve na dohvat ruke. Kad sam promenio motor, uz njega dobio i original fabričku tank torbu, samo "klik" i to je to. Odlična stvar.

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Koleginice i kolege, ekipa iz Burnouta daje vaučer sa popustom za BJBikers članove. Tako da ako ste planirali da pazarite nešto od SW Motech opreme, sad je prava prilika:

 

burnout_voucher_mar3_fin.thumb.jpg.f037b85f309ee51addd090019393993f.jpg

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 92 postova
  • Lokacija: Prnjavor, RS
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Zdravo narode, 

 

Naletih ovih dana na jednu tank torbu, pa me zanima da li je prevelika ili ne? Ima li nešto na šta trebam primaziti prilikom kupovine istih?

Kako se vidi na slikama, unutra nema nekih posebnih pregrada... 

image.thumb.png.cd56e9fcd049940bb25abdf740c5f15c.png

image.png.c05a47a80abe76254796043c6f18cef9.png

 

Neko vaše mišljenje, savet? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

ja imam tank torbu koja ima džep na poklopcu i jednu onu kao mrežicu sa strane.
fale mi pregrade, ne mogu sve sitnice da naguram u ta dva mesta, a u glavnom odeljku lete svuda.
Sad, kako kome odgovara. Neko se pakovao za more u tank torbu i njemu odgovara da ima jedan veliki prostor, neko(ja) gomilu sitnica nosi, pa bi bilo fino da imam par džepova.

Promenio član nafetS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Nije prevelika ako ne smeta dok voziš. 

Promenio član stari roker

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 733 postova
  • Lokacija: Split
  • Motocikl: Honda CRF 250 L

Tribala bi bit prozirna da kroz nju vidiš dok voziš, ne triba vizir.

Poslano sa mog Redmi 6 koristeći Tapatalk

  • Haha 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 92 postova
  • Lokacija: Prnjavor, RS
  • Motocikl: Suzuki GS 500

Sakrijem se iza nje i nek' bije vetar u nju xD 

 

Gde da se stavi vizir kad se hrvam sa vetrom, milina :P

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2357 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Salimo se malo. Ova torba na slikama izgleda bas visoka, ali nisam mislio da ce smetati za pogled. Ja sam na bmw-u imao problem da kad namotam korman skroz u levo ili desno torba nalegne na dugme sirene ili starta. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 476 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Mislim da je i moja slicne visine, mozda malo niza.
Ima je preko 30 litara. Cudo sta sve stane u nju.
I meni se desava da kaci u sirenu, ili u kill switch, ali to dok se isparkiram, posle nema problema.
Na kraju uvek mozes da ne raskopcas sve spratove  ako je visina problem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 641 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Tdm 900

Ja ne idem nigde bez tank torbe. Novcanik sa dokumentima mi stalno stoji u njoj a kad sednem na motor ubacim i telefon. Ima dva dzepa sa strane pa su mi novcanik i telefon uvek lako dostupni. 

 U sredisnjem prostoru, onom najvecem, drzim svasta, tako da na svakih 15 dana moram da je praznim jer ne mogu da je podignem od raznih gluposti koje samo ubacujem. 

  Toliko sam se navikao na nju da je nosim i kada idem kolima. Naravno na sedistu, ne na haubi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CBR650R

Imate li predlog koja bi tank torba na Honda CBR650R bila dobra ali da može da se prati navigacija na telefonu i koja velicina torbe je optimalna zbog velicine rezervoara? Ne ide se stavlja nosač za telefon na ovaj volan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016

Na svaku sw motech pro torbu odozgo mozes dodatno nakaciti torbicu za telefon ili nav pomocu MOLLE


bc_trs_00_152_30000_8_xl.jpg

SW-MOTECH.COM
For motorcyclists, the waterproof Smartphone-Drybag is the right navigation and transport solution for cellphones up to 6.5 inches in size.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CBR650R
1 hour ago, stegula said:

Na svaku sw motech pro torbu odozgo mozes dodatno nakaciti torbicu za telefon ili nav pomocu MOLLE


bc_trs_00_152_30000_8_xl.jpg

SW-MOTECH.COM


For motorcyclists, the waterproof Smartphone-Drybag is the right navigation and transport solution for cellphones up to 6.5 inches in size.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala na brzom odgovoru. Najlepše su mi SW motech torbe ali mi ih taj dodatak bas pokvari, nekako budu bas neskladne. Gledao sam Givi ST612, ST611 i ST602 i Shad E-04P jer sve imaju prostor za telefon i sve se kace na prsten, šta misliš o njima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016

Nema greske, medjutim je kod njih izuzetno ruzan ring a samo magnetno kacenje SW pro torbi bas bas dobro i lako za koriscenje. Ova futrola za telefon se skine kada ne koristis telefon a kad putujes, za to vreme puta mislim da je ok…

Najbolje mozda da odes do burnouta da vidis kako to izgleda i do motolanda da vidis kako givi izgleda


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda CBR650R

Pošto sam pregledao brdo klipova za CBR650R shvatio sam da je teško gledati telefon na tank torbi u toku vožnje pa će najverovatnije biti SW motech Pro Micro ili Daypack, dok za telefon moram da prelomim koja je najbolja opcija za sraf na samoj vili zbog toga što imam Samsung Fold 3, a za njega nema futrola kod Quad lock ili SP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016
Pošto sam pregledao brdo klipova za CBR650R shvatio sam da je teško gledati telefon na tank torbi u toku vožnje pa će najverovatnije biti SW motech Pro Micro ili Daypack, dok za telefon moram da prelomim koja je najbolja opcija za sraf na samoj vili zbog toga što imam Samsung Fold 3, a za njega nema futrola kod Quad lock ili SP

Odmah odustani od kacenja skupog telefona na motor. Kupi telefon neki polovan sa amoled ekranom i njega kaci kao nav.

Meni i jos jednom drugaru je motor pokvario autofocus na main kameri


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07 Ice Fluo (2020) / Yamaha Ténéré 700 - Ceramic Blue (2021)

SW MOTECH torbe pogotovo one koje idu na Pro ring su odlična stvar, nema oštećenja farbe i generalno rezervoara, nema dodira sa motorom, ali za telefon su neupotrebljive, kao i sve druge tank torbe. Tj rizično je toliko sklanjati pogled sa puta.
Za skuplje telefone koji imaju OIS jedino bih se usudio telefon da stavio na QuadLock sa upijacem vibracija, da ne kažem vibration dampener-om.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk



  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW S1000XR 2016
SW MOTECH torbe pogotovo one koje idu na Pro ring su odlična stvar, nema oštećenja farbe i generalno rezervoara, nema dodira sa motorom, ali za telefon su neupotrebljive, kao i sve druge tank torbe. Tj rizično je toliko sklanjati pogled sa puta.
Za skuplje telefone koji imaju OIS jedino bih se usudio telefon da stavio na QuadLock sa upijacem vibracija, da ne kažem vibration dampener-om.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk





Ja ni toliko, sumnjam da dampener moze da upije dovoljno


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha MT-07 Ice Fluo (2020) / Yamaha Ténéré 700 - Ceramic Blue (2021)

Od svih zla to je najmanja, pa kako se kome zalomi. Još nisam čuo da je nekome na dampeneru crkao AF ili OIS.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2493 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Ja retko koristim navigaciju a kad zatreba za to imam jedan stari telefon koji je u super stanju tako da i crkne kamera nije mi žao.

Imam par držača za volan.

Tank torbu imam SW brzo kačenje na tank ring. Uzeo sam sada onu srednju a veliku Kapa koju nisam maltene ni koristio sam prodao.

Telefon ne stavljam u torbice zbog grejanja istog kad se koristi kao navigacija.

Imam i jedan nosač zatvorenog tipa koji nisam ni jednom montirao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 128 postova
  • Lokacija: Srbobran
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV

Ja sam uzeo pre 8 dana quadlock, mount bar, dampener i futrolu za telefon. Sve ukupno je izašlo 79€ sa dostavom u Srbiju. Tokom novembra je akcija -30%.

Još nisam montirao ali je svakako mnogo bolja opcija od jeftinoj nosača od 10-12€. 

Mislim da će i dampener odraditi svoj posao. U svakom slučaju, quadlock ima univerzalni  dodatak koji se nalepi na futrolu telefona sa zadnje strane ali mora biti kvalitetna futrola da ne bi telefon ispao. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja