Jump to content

Moto Zajednica

Motori u sanduku (bez garancije, za sklapanje)

Recommended Posts

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Simanovci
  • Motocikl: XT 600 43F, MTS 1000DS
Ovi motori su diskutabilnog kvaliteta i sastavljeni u garantnom roku...postoje neka granica i za uštedu

Pa za razliku od stotinak E se ne isplati izgubiti garanciju.

 

У потпуности се слажем.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Isplati se, cene rezervnih delova su toliko niske da cak i da si maler i zapadne ti los komad kojem ce kojesta da rikne, opet ne mozes da preteras cenu u delovima u odnosu na razliku u ceni.

Video sam kako motor izgleda u sanduku i 90% je sklopljeno, samo su neki delovi odvojeni zbog manjih gabarita pakovanja,a to nije nikakav problem sastaviti.

Ono sto bi se moglo reci je da rol bar i koferi nisu deo standardne opreme. Rol bar se isplati uzeti, dok su koferi krsh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Ja isto mislim da nije bas nesto... bolje dati koji euro vise i imati garanciju. Cak iako su delovi bagatela, niko ne zeli da kupuje delove za nov motor a pogotovo da se zahebava zamenom istih. Garancija je garancija :) Ako kupis onv i pod garancijom, nema da brines ako nesto rikne, a ovako... :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Petrovac na moru

PROBLEM KOD KINEZA NIJE STO SE KVARE NEGO STO SKORO NI NE RADE I TO KAD SU NOVI.

NPR DRUG MOJ JE KUPIO KEEWAY KOIJ NIEJ HTIO DA PALI.NIJE NESTO ISAO KAKO TREBA.

STALNO MU JE NESTO ZVECKALO.

JA MISLIM DA JE NAJVECI PROBLEM TIH KINEZA ZATO STO IH OVI NASI MAJSTORI NE SASTAVE KAKO TREBA ,I NE NASTELUUJ DOBRO PALJENJE I KARBURATOR.

MENI JE KINESKI SKUTER RALLY 50  IMAO NIKAKAV START,SOLIDNO UBRZANJE ,ODLICNU KRAJNJU BRZINU 80 SA DVOJICOM,NA RAVNOM ALI MALO JACA UZBRDICA NIJE MOGLA DA IZVUCE NI JEDNOG.

A KVACILO POCELO DA SKRIPI POSLE NEPUNU GODINU I 2500KM

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Istina je da problem lezi i u nasim uvoznicima i njihovim majstorima... ali ima i u kvalitetu motora :) Recimo ja sam kupio polovan Keeway, i sa njim nisam imao ozbiljnijih problema. Drugar (Blackbite) je kupio polovnu Vistu sa predjenih nekih 10 000 (Black, ispravi me ako gresim  ;)) i nije imao nekakvih mehanickih problema, znaci masina je skroz OK. E ali smo zato obojica imali malih problema sa sitnicama na motoru, jbg kinez je :)

Sve u svemu, za te pare koje smo dali smo obojica zadovoljni :)

 

Pozz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 286 postova
  • Lokacija: KULA
  • Motocikl: Kinroad 250

Moje mishljenje je da je bolje uzeti motor u delovima i ovi sklopljeni su skoro,pa u delovima, majstori,majstori...A shto se tiche garancije, kao da je nisam ni imao, nisam bio ni na jednom servisu a kupio sam nov motor ,bash u Topshop-u...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Dzaban, kako god okrenes...

Ja, licno, to ne bih kupio nikako, ali, aj' sad, to nije ni pitanje  ;D Pitanje je razlika 100-150e u ceni, sanduk ili garancija. Pa kod mnogo ljudi pare nisu problem , nego vreme! Tako da nikako ne bih gubio vreme sklapajuci i rasklapajuci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12271 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ja ne bih gubio vreme u zakazivanju servisa, popravci u servisu, pa kad izadjes a ono opet isto (kao kod Nikole Crus-a) i naravno platis i u garanciji materijal....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja mislim da motori nisu dovoljno rasklopljeni. A i onako garancija je 2500 km ili godinu dana, što je stvarno bezorazluk, alo bre 2500 km se predje za dva meseca ako se ne voziš, kako ih nije sramota ??? ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS
link=topic=26748.msg360472#msg360472 date=1226679216]

PROBLEM KOD KINEZA NIJE STO SE KVARE NEGO STO SKORO NI NE RADE I TO KAD SU NOVI.

NPR DRUG MOJ JE KUPIO KEEWAY KOIJ NIEJ HTIO DA PALI.NIJE NESTO ISAO KAKO TREBA.

STALNO MU JE NESTO ZVECKALO.

JA MISLIM DA JE NAJVECI PROBLEM TIH KINEZA ZATO STO IH OVI NASI MAJSTORI NE SASTAVE KAKO TREBA ,I NE NASTELUUJ DOBRO PALJENJE I KARBURATOR.

MENI JE KINESKI SKUTER RALLY 50  IMAO NIKAKAV START,SOLIDNO UBRZANJE ,ODLICNU KRAJNJU BRZINU 80 SA DVOJICOM,NA RAVNOM ALI MALO JACA UZBRDICA NIJE MOGLA DA IZVUCE NI JEDNOG.

A KVACILO POCELO DA SKRIPI POSLE NEPUNU GODINU I 2500KM

posedujem isti rally 50 i vrlo sam zadovoljan (za te pare) ne prelazi 50km/h ali zato moze da povuce uzbrdo bez vecih problema

uistinu sa 30km/h ali to je realnost, za te pare............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja