Jump to content

Moto Zajednica

Honda ADV 350

Recommended Posts

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ADV 350

Cekao od prošle godine da izleti neki valjani NC na oglasima... Slaba ponuda, stres koji pravi svakodnevno praćenje oglasa i cene polovnih motora doveli su me do toga da sam od danas ponosni vlasnik jednog tamnog ADV-a :)f306b692e62c06dbc1d55d66b8c2235b.jpg

Послато са SM-N980F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 16
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Honda Pantheon
Pre sat vremena, ljirados je napisao:

Cekao od prošle godine da izleti neki valjani NC na oglasima... Slaba ponuda, stres koji pravi svakodnevno praćenje oglasa i cene polovnih motora doveli su me do toga da sam od danas ponosni vlasnik jednog tamnog ADV-a :)f306b692e62c06dbc1d55d66b8c2235b.jpg

Послато са SM-N980F помоћу Тапатока
 

Ufff, deluje super, nek je srećno, javljaj kakav je.

 

Promenio član ivchaNB

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ako nije tajna napisi cenu, moze i u PP. jos uvek vagam da li da menjam Forzu za ovo…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ADV 350

Hvala, hvala... Ovako na prvu deluje ozbiljno... Kada se malo bolje upoznamo, javljam utiske.

Послато са SM-N980F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ADV 350
Ako nije tajna napisi cenu, moze i u PP. jos uvek vagam da li da menjam Forzu za ovo…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Cena sa koferom je 7350 ali mislim da ima prostora da se nešto malo spusti

Послато са SM-N980F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Daj jos malo slika... Zanimljiv model jako,jos ga nisam video uzivo u De.

 

Cestitam na kupovini! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ADV 350

Imam i ovu iz salona...
Lomio sam se između crvene i crne, na kraju žena prelomila na crnu i ako je meni ova vrvena baš dobra :)29edc5c33604fd7db305c4e578c62c31.jpg

Послато са SM-N980F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ADV 350

Ja ga platio u 9, uzeo papire do 9:30, registrovao i montirao tablice do 11... Nikad brže :)

Послато са SM-N980F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 461 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW GSA 1250

Meni je ovaj skuter zapeo za oko, imam veliki motor pa bi mi ovo doslo ljedi za vozanje po gradu. Samo me brine ta sirina kormana? Kako ce se to odraziti na probijanje izmedju automobila kroz gradsku guzvu? Na veliko motoru mi je korman dosta visoko pa prolazim iznad retrovizora. Kod “ standardnih” skutera je korman dosta uzi nego kod ovog. Volio bi da kolege koji imaju adv350 daju neki komentar. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Mene konkretno, a znam i da @Zinda to zanima, kakav je za više vozače, ima li mesta za noge? Takođe, da li lepo amortizuje neravnine kao što ga reklamiraju... Za Forzu je bilo zamerki da je trvda, neki su menjali zadnje amortizere na novim skuterima zbog toga... Koliko štiti od vetra taj mali vizir koga ima, i tako...

Slobodno pustite neku info o utiscima, nije ovo pismeni sastav, ne dajemo ocene, samo nas interesuje:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K1

Pozdrav, danas sam rezervisano jedan u salonu u Ns, svi su prodati i ne znaju kada će stizati sledeći, iako se proizvode u Italiji....

Što se tiče mesta ja sam 192 cm i u odnosu na sve do sada skutera koje sam probao ima najviše mesta za kolena, čak više i u odnosu na xmax 300, pa čak i tmax mi je bio skučen. Pozicija sedenja je više uspravna, sa rukama široko položenim i pod uglom od skoro 90 stepeni u ramenima.

Uzeo sam ga u crvenoj boji, to je stvar ukusa. 

U principu to je zadnji deo od Forze sa boljim oslanjanjem, dok je napred osećaj kao da sedite za upravljačem recimo NC750x. 

Nisam imao prilike da ga probam, test vozilo nemaju, ali zaštita od vetra je ok, osim što vizir i ne uliva bas poverenje. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2455 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

Ja ne znam za motor koji oni imaju da ti daju da probaš, to je kod nas nečuveno. Ne motor, ni auto, ništa.

Prošle godine kad sam išao da naručim PCX nisu ga imali ni da mi ga pokažu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K1

U Stojanovu imaju na stanju ako se ne varam kad sam ja bio jos nekoliko komada u sivoj i crnoj boji, sa strane, gde su prodati stoji desetak komada...

Ovaj moj je jedini preostali u crvenoj boji i to samo zato sto nisu stigli stitnici za ruke.

Motor se prodaje ko alva, ja sam se dvoumio da li da se upustam u pazar zbog situacije u Ukrajni, ali sam prelomio, ne mogu zaustaviti zivot zbog Ukrajne.

Da ponovim sa 192 cm bio sam da probam sve modele pre ovog, osim xmaxa 300 i Kymca xciting 400 na ostale modele sam mogao da zaboravim, cak i na AK 550 i Tmax 560 sam se osecao skuceno, upravljac u krilu. Ovde ima taman dovoljno mesta, po meni cak ima vise mesta nego na velikom bratu xadv 750. 

Ovo ce mi biti prvi motor, koji cu koristiti iskljicivo do posla i nazad 2 km, posto zbog porodice o nekim daljim putovanjima nema govora. 

Mozda su bacene pare, ali sam se iskreno plašio da uzmem polovan, to su dva točka i treba da bude novo.

Što se test modela tiče hteo sam da probam i njega i Forzu 750 nema, u Bg su mi rekli da imaju jednu Forzu 750 pa mogu doci odmah da pogledam samo....

U Grčkoj recimo koja je velilo tržište imaju po salonima uvek od svakog modela po jedan test....ali daleko smo mi od toga.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X max 250, SW 400...?

To je velika budalaština, kupujemo vozilo bez probe. Ja sam prodao xmax-a 250 i sad je pitanje šta uzeti. Ovaj mi se dopada upravo zbog mojih 190cm. Probao sam sym maxsym 400 vuče sumanuto koči još bolje ali kolena udaraju u ruke 

Promenio član Zinda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6817 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900
36 minutes ago, Betta said:

U Stojanovu imaju na stanju ako se ne varam kad sam ja bio jos nekoliko komada u sivoj i crnoj boji, sa strane, gde su prodati stoji desetak komada...

Ovaj moj je jedini preostali u crvenoj boji i to samo zato sto nisu stigli stitnici za ruke.

Motor se prodaje ko alva, ja sam se dvoumio da li da se upustam u pazar zbog situacije u Ukrajni, ali sam prelomio, ne mogu zaustaviti zivot zbog Ukrajne.

Da ponovim sa 192 cm bio sam da probam sve modele pre ovog, osim xmaxa 300 i Kymca xciting 400 na ostale modele sam mogao da zaboravim, cak i na AK 550 i Tmax 560 sam se osecao skuceno, upravljac u krilu. Ovde ima taman dovoljno mesta, po meni cak ima vise mesta nego na velikom bratu xadv 750. 

Ovo ce mi biti prvi motor, koji cu koristiti iskljicivo do posla i nazad 2 km, posto zbog porodice o nekim daljim putovanjima nema govora. 

Mozda su bacene pare, ali sam se iskreno plašio da uzmem polovan, to su dva točka i treba da bude novo.

Što se test modela tiče hteo sam da probam i njega i Forzu 750 nema, u Bg su mi rekli da imaju jednu Forzu 750 pa mogu doci odmah da pogledam samo....

U Grčkoj recimo koja je velilo tržište imaju po salonima uvek od svakog modela po jedan test....ali daleko smo mi od toga.

WWW.SUZUKIMOTOR.RS

  Pogled prema luksuzu BURGMAN. Ime koje je sinonim za luksuz na dva točka. Za čitave generacije vozača, BURGMAN je redefinisao doživljaj motociklizma. Kontrola nikada nije bila...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K1

Jeste, slažem se, kada ideš da probaš polovnog, uglavnom traže ljudi depozit, što je razumljivo. 

Sa druge strane, uvoznik bi bio u dužnusti da ima test vozila, drugo je što oni to ne bi posle da prodaju po nižoj ceni i gube profit....plus eventualni padovi.

Po meni ovo je samo moje misljenje, od svih njih sam vozio jedino Burgmana 400 je isto je prostran.

Xmax je po meni malo pregažen styling, analogni satovi, uži upravljač, skuplji servis. 

Adv 350 ima digitalni sat, oslanjanje je markirano i servis je nešto jeftiniji.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K1
pre 6 minuta, Alekre je napisao:
WWW.SUZUKIMOTOR.RS

  Pogled prema luksuzu BURGMAN. Ime koje je sinonim za luksuz na dva točka. Za čitave generacije vozača, BURGMAN je redefinisao doživljaj motociklizma. Kontrola nikada nije bila...

 

Da li se Burgman 650 i dalje proizvodi ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja