Jump to content

Moto Zajednica

Rizik ili ipak ne?

Recommended Posts

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere

Al si dosadan za te serpentine uzbrdo, bre ljudi otisli na mesec valjda ces i ti da mozes da odvezes serpentinu uzbrdo. Malo manje gledaj te na jutubere sto tupe i nemoj sve sto oni kazu da uzimas za ozbiljno ali ih svakako poslusaj. Najbolje je ako si u mogucnosti da nadjes nekog ko ima lepu kilometrazu iza sebe i da porazgovaras sa njim i da te posavetuje. Po meni jednu veliku gresku si napravio sto si posle skutera od 50 kubika uzeo motor sa tolikim obrtnim momentom, trebao si 500-600 kubika neku godinu pa tek onda TDM. Al sta je tu je. Kao sto su ti vec kolege rekle manje pricaj i razmisljaj nego motor pod dupe i na neki parking i vezbaj. Ne moras da lizes fuzastere o asfalt ali vezbaj dovoljno da se oslobodis. Pominjes stalno neku popravku motora, sta je konkretno pokvareno? Moje misljenje je da ipak preskocis ove godine put motorom za Hrvatsku jer do Marta nikako ne mozes da steknes neko iskustvo i napravis neku turicu i neku kilometrazu. Za 500 kilometra koliko si vozio taj motor nisi mogao da se upoznas sa njegovim stanjem i potencijalnim problemima. Takodje bi trebalo i neku opremu da skupis pa i da je neka najjeftinija bolje nego nikakva. Prvu vecu turu kad napravis za sledecu ces da razmisljas samo o sledecoj destinaciji, nista drugo nece da ti bude problem. E da i za serpentine uzbrdo, ja ih najvise volim, najbezbednije se osecam u njima.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 2
  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1694 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: CF Motor 450MT; ex: Yamaha XT660Z Tenere
13 minutes ago, Darko 012 said:

Al si dosadan za te serpentine uzbrdo

Ma nisu šala, vidi recimo ovaj kako je prošao na njima :D :D :D
 

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 356 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Ma ne slušaj ovog Darka 012. Zaprati ti bolje još nekog Youtube-ra. To je naj bolji način da se savladaju SERPENTINE UZBRDO i uopšte da se nauči vožnja motora. A onda posle lepo prodaj motor, pošto očigledano to nije za tebe i lepo gledaj fucking youtube.

 

Izvini druže što se sprdam ali sam sebe, ovakvim nebulozama, dovodiš u situaciju da se ljudi sprdaju sa tobom. 

 

Nadam se samo da nisi neki trol jer ako jesi onda si vrhunski majstor trolovanja i ja ti skidam kapu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere
Ma nisu šala, vidi recimo ovaj kako je prošao na njima
 
 
A ova je bila nizbrdo, one su vec zajebane
Vidis koliko oborio i nista

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1711 postova
  • Lokacija: Beograd-Borča
  • Motocikl: CFmoto 800MT

Te serpentine uzbrdo uvezbas na licu mesta, ako ides prebrzo tj nesiguran si smanjis brzinu, pa ako treba jos smanjis, pa ako treba jos, dok ne dodjes dotle da vozis prvom sa spustenim nogama pa polako, pa lagano ubrzavas dokle si siguran

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2367 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Sta je to bre serpentina?

Ako je to neka krivina uzbrdo,onda je najlakse na svetu,voznja uzbrdo je pesma,jer ako oces da usporis imas gravitaciju da pomogne vrlo efikasno.Samo oduzmes malo gas.Ne mora ni da kocis.

Nizbrdo moras i da kocis,eto razlike.

I koji djavo ima da vozi osmicu,to sam vozio gradjevinskim kolicima pred kraj smene,kad nestane snage a otislo dosta piva.Onda se deru  ako prospes beton,vicu svasta.Tako da osmice izbegavaj sa bilo kakvim vozilom,to je obicno glupiranje kao i dizanje na zadnji po asfaltu.

Te vase osmice su nasilnicka voznja i ne treba to raditi.

 

Promenio član Bojan82
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
Pre sat vremena, Darko 012 je napisao:

Al si dosadan za te serpentine uzbrdo, bre ljudi otisli na mesec valjda ces i ti da mozes da odvezes serpentinu uzbrdo. Malo manje gledaj te na jutubere sto tupe i nemoj sve sto oni kazu da uzimas za ozbiljno ali ih svakako poslusaj. Najbolje je ako si u mogucnosti da nadjes nekog ko ima lepu kilometrazu iza sebe i da porazgovaras sa njim i da te posavetuje. Po meni jednu veliku gresku si napravio sto si posle skutera od 50 kubika uzeo motor sa tolikim obrtnim momentom, trebao si 500-600 kubika neku godinu pa tek onda TDM. Al sta je tu je. Kao sto su ti vec kolege rekle manje pricaj i razmisljaj nego motor pod dupe i na neki parking i vezbaj. Ne moras da lizes fuzastere o asfalt ali vezbaj dovoljno da se oslobodis. Pominjes stalno neku popravku motora, sta je konkretno pokvareno? Moje misljenje je da ipak preskocis ove godine put motorom za Hrvatsku jer do Marta nikako ne mozes da steknes neko iskustvo i napravis neku turicu i neku kilometrazu. Za 500 kilometra koliko si vozio taj motor nisi mogao da se upoznas sa njegovim stanjem i potencijalnim problemima. Takodje bi trebalo i neku opremu da skupis pa i da je neka najjeftinija bolje nego nikakva. Prvu vecu turu kad napravis za sledecu ces da razmisljas samo o sledecoj destinaciji, nista drugo nece da ti bude problem. E da i za serpentine uzbrdo, ja ih najvise volim, najbezbednije se osecam u njima.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 

Ahahahhahaha... Jbg, ali stvarno su mi uterali strah u kosti videa svih padova na tim krivinama, ali naravno vise prakse manje price i proci ce norm... Ali ja mislim da mi je glavni faktor treme oprema... Nemam normalnu opremu, pa zato.. Hteo sam sa aliexpresa da narucim, ali su jakne bile rasprodane, a pantalone su dobile losu odcenu... To znam.. Preveliki zalogaj. To se slazem, ali hocu da dokazem da ima nesto i u pameti i razmisljanju, tj. I da taj preskok moze da se napravi, ako se postupa i razmilsja normalno. A kvara sto se tice, gume na motoru su mi cudne... Nisu koriscene puno, nove su bile stavljene na motor od proslog vlasnika, ali mu je bio garaziran 3 god, na srecu majstor je sve proverio i sve stima nekim cudom na njoj nema nikakvog kvara, ali kad vozim kao da se zadjji deo zabacuje malo... Nije strasno, ne pomera se puno, ali je osetljivo, pogotovo kad pada kisa. Sa zadnjom ne kocim, niti sam ikad, ali nemam ni nameru sad bas zbog toga jer bi moglo da zabaci, takodze i akumulator je crko i to treba zamenit i ugradio sam sebi nove migavce, ali ne pokazuje u koju stranu se skrece, nego pokazuje sve 4... Pa cu na netu morati da vidim kako i sta.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 52 minuta, antir3ality je napisao:

Ma nisu šala, vidi recimo ovaj kako je prošao na njima :D :D :D
 

 

Hahahahahahaha ovo mora da je meme... Ovo nemoze biti stvarno, ili je stv nub i drug mu dao motor i ne zna da skrece, ili je meme... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 48 minuta, ekozelj je napisao:

Ma ne slušaj ovog Darka 012. Zaprati ti bolje još nekog Youtube-ra. To je naj bolji način da se savladaju SERPENTINE UZBRDO i uopšte da se nauči vožnja motora. A onda posle lepo prodaj motor, pošto očigledano to nije za tebe i lepo gledaj fucking youtube.

 

Izvini druže što se sprdam ali sam sebe, ovakvim nebulozama, dovodiš u situaciju da se ljudi sprdaju sa tobom. 

 

Nadam se samo da nisi neki trol jer ako jesi onda si vrhunski majstor trolovanja i ja ti skidam kapu.

Ahahahahhaah, ne naviko sam da me sprda svako i sve ali realno kad vidim car community i bike community, ovde i da sam dobio 20% troll ili komentare koje me ismejavaju nije strasno... Kod car community sam gledao tamo 10% ako se nadze ljudi voopste da pomognu nekome to je top... Tako da ne bunim se... I nebi poceo o ovome da mi jedan covek sa 40god iskustva nije ovo rekao.. Ali covek nije vozio motor jaci od 400cc...tkd ne znam ni sam.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 32 minuta, Darko 012 je napisao:

A ova je bila nizbrdo, one su vec zajebane emoji38.png
Vidis koliko oborio i nista emoji38.png

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 

Ahhahahahahaua... Jbg ne menjaj temu hahahha radimo o uzbrdo ne nizbrdo... To je sutrasnji cas :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 27 minuta, Sharky - Alex je napisao:

Te serpentine uzbrdo uvezbas na licu mesta, ako ides prebrzo tj nesiguran si smanjis brzinu, pa ako treba jos smanjis, pa ako treba jos, dok ne dodjes dotle da vozis prvom sa spustenim nogama pa polako, pa lagano ubrzavas dokle si siguran

To sam i razmisljao.. Ali bas ima veliki uspon nakon krivine... Treba bas dodati gasa.. A u prvoj da de ide obrtaji bi otisli u crvenu u 1. Brzini... Zato sam hteo i da vidim i stvarno sam zeleo to da probam noge da spustim, ali imam isto strah kod toga jer je mog brata drug tako na brdu isto srusio drug. Nije pre vozio na brdu i prevrnuo se na njega... Na srecu ni jednom nista nije bilo, ali opet... Poprvake ovo ono... Ali oni su bili u srbiji, a ja bi u Hrvatsku... A tamo ako padnem ne izadje jeftino hahaha... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 26 minuta, Bojan82 je napisao:

Sta je to bre serpentina?

Ako je to neka krivina uzbrdo,onda je najlakse na svetu,voznja uzbrdo je pesma,jer ako oces da usporis imas gravitaciju da pomogne vrlo efikasno.Samo oduzmes malo gas.Ne mora ni da kocis.

Nizbrdo moras i da kocis,eto razlike.

I koji djavo ima da vozi osmicu,to sam vozio gradjevinskim kolicima pred kraj smene,kad nestane snage a otislo dosta piva.Onda se deru  ako prospes beton,vicu svasta.Tako da osmice izbegavaj sa bilo kakvim vozilom,to je obicno glupiranje kao i dizanje na zadnji po asfaltu.

Te vase osmice su nasilnicka voznja i ne treba to raditi.

 

To sam i ja bas razmisljao... U kom trenutku cemo u saobracaju morati zaobici 5 prepreka i onda skontati da je pametniji obrnuti se nazad i opet ih zaobici... Nema smisla.. Ali opet na poligonu problema nisam imao i jos uvek imam papir gde sam polozio za A2 i mogu poslati kao dokaz da 1 negativan bod nisam imao na poligonu (ako se ne varam :D) ali znam da sam odvozio bez greske to sigurno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2367 postova
  • Motocikl: Umočiću...
pre 2 minuta, Speedrunner02 je napisao:

To sam i razmisljao.. Ali bas ima veliki uspon nakon krivine... Treba bas dodati gasa.. A u prvoj da de ide obrtaji bi otisli u crvenu u 1

Prebacis u drugu kad motor krene da bruji:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
Upravo sada, Bojan82 je napisao:

Prebacis u drugu kad motor krene da bruji:stabre:

Ahhahaahahha... Sad sam sebe istrolovao... Nmvz ne razmisljam :D

Trema hahahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2155 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Bez ljutnje, ali ne moraš baš svakog da citiraš, ceo post...pogledaj unazad 10 postova, sve prebukirano...

Bez ljutnje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2367 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Vidi,ja sam cuo za to,na tom poligonu teraju ljude da voze osmicu i ne znam zasto,valjda ne znaju sta drugo da smisle..Ja stvarno ne znam,nisam bio niti cu uskoro.

Za taj "ti tv" mogu reci da je dobar sluga al zao gospodar.Sto rece Darko,mnogo palamudjenja oko stvari koje svakom dolaze intuitivno u voznji.I oni tu u 20 kora ispricaju kako se sta vozi da bi klip trajao 10 minuta ili vise,i da ima neki materijal.Da se useres kad to gledas.

A 70% svega normalnom coveku dodje samo.Kao ono kontra upravljanje.

Covek je kompleksna masina,sam nesvesno naginje telo,motor,opterecuje fuzastere itd.Neces u profesionalce gde je bitna stotinka.

Oko nekih tehnickih stvari valja pogledati,tipa kakko idu brzine,kad izbegavati naglo kocenje,gde se nalazi sediste na motoru i tako to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd

Nema ljutnje @Blaza

Nov sam na forumu jos uvek pa jos ucim :D

Hhahahahaha gde se nalazi sediste.. Ova je dobra... To se slazem da... Razvlsce video da traje 10min, ali od dan-a (moto coach YouTuber-a) to se retko desava. Bio sam clan njegovog discords pre 2 God. I upoznao sam se sa puno stranih bajkera, i svako je govorio kako mu je mnogo pomogao i kako je jednostavno od njegovih videa poceo refleksivno da reagujr na pretnje u saobracaju. I ja moram da priznam da je to istina.. Ali kad se radi o motojitsu... On bas razvuce video.. On ce bas gluposti ubacivsti da razvuce video.. Verovatno sam to od njega pokupio... Takodze zaboravio sam da pomenem FortNine... On se bas bazira na eksperimente i sve oko motora i ne gleda koliko mu traje video.. Ims neki sto objasni neke stvari za 4min nesto detaljnije za 7min, a nesto sto je zabavnog karaktera za 12... Tako da i on je dobar, ali on ne obrace paznju oko voznje, tj. Ne daje obuke vozacima vec im daje dokazane informacijr za motore sta koristiti, za sta, kad, kako, gde, itd... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2367 postova
  • Motocikl: Umočiću...

Jeste,znam sta pricas.Ima kvaliteta naravno.Nisam tu da delim savete,jer nemam pojma i sam mrzim da vozim nizbrdo,jedino bajs jer je logicno ne mora da pedalam pa mi drago bude zbog toga.A i saobracaj je opasan.

Motor sam ubrzava kao lud,meni zao plocica da ne izgore,a ono neki pesak,kamenje,korenje,rupcage 40cm i levo i desno,voda,stabla i grmlje,nekom ispale jabuke,nikad kraja spustu.

Jedini savet je polako,svojim recima vozi,i te serpentine kako vec kazete da se zovu su opasne samo kad se prebrzo udje,ilisiroko izadje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Obzirom da si neiskusan, a znas kojim putem bi vozio, mozda je najbolje da se skine detaljna mapa, pa kao prvi korak da naucis raspored krivina napamet (nisu valjda ludi oni vozaci sto uce stazu napamet). Kao drugi korak da naucis kolike su te krivine i kojom brzinom je bezbedno da ih prodjes. Nakon toga ti ostaje da te brzine i uglove naginjanja provezbas na poligonu. A onda kada dodje vreme za put, dodjes do tamo motorom, pa onda prodjes pesaka da vidis da nije bilo nekih promena, proveris kakvo je stanje puta i prilagodis tome ono sto si naucio i eto ga... vrlo jednostavno, a proci ces bez problema.

Ako pak vidis da ne ide, vratis se kuci, vezbas to isto jos godinu dana, pa onda ponovo desant na te krivine uzbrdo.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk



  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd

Hahahahha to za bicikl da... Ali imam isti slucaj.. Za a2 se polaze i ima u Kuli nizbrdixa glavna sa semaforima i bas sam na polaganju imao.. Rupa do rupe.. Nikakav put.. Presecete jer moras bas cvrsto da drzis volan, i moras i na brzinu da pazis i na kocnicu i to sve istovremeno.. To je problem, ali moze se preci ako se pazi, a za sljunak, pesak, kamencice itd... Sam se naucio na skuteru... Kocio sam prednjom na skuteru i na kamencicima bio i srusilo me sa motora.. Srecom nista mi nije bilo samo sam udario rame malo jace pa sam 7 dana odmarao, ali to je vazno da sam naucio lekciju i bas zato sam i uzeo 850cc.. Oduvek sam hteo kawu 250 ninju.. Cak sam i 2 puta bio kod lika u Kuli da vidim motor... Ali nije hteo ni za dinar da spusti cenu i odustao sam... 

Da to sam cuo da se radi.. Izucavanje puta, ali to je problem sto tsmo ne moze peske jer je konstantan saobracaj i uvek ima kola i put je toliki napravljen da nema mesta vise nego za 2 kola maksimum... Ali to se slazem... Moracu opremu, obuku kod navaka i malo celicna jajca da nabavim :D

a izgleda da cu I prodati motor pa cu isti uzeti sledece godine.. Jer sam stvarno zavoleo ovu yamahu.. Ja nisam imao prilike da nadzem boljeg ADV-a za A2... Nema sanse.. A i motor je bombona... Zvuk je taman.. Ne treba da ti usi probija cujes ga... Osetis, vibracije taman.. Ne drhtis ceo dok vozis, ali osetis da imas 850cc ispod sebe.. Brzina taman, na autoputu bez brige mozes da pretknes bilo koje vozilo bez brige. Sve top.. Gledao sam jedino ne secam se koja verzija gsxr600 malo vise putnicka za a2. Ali je motor jeftin bio i brzo je bio prodan. Tako da jos 2 godine prakse na yamahi dok ne napunim godine za A kategoriju i vozi misko :D

Onda planiram versys 1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 996 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha xtz 660 tenere
Ahahahhahaha... Jbg, ali stvarno su mi uterali strah u kosti videa svih padova na tim krivinama, ali naravno vise prakse manje price i proci ce norm... Ali ja mislim da mi je glavni faktor treme oprema... Nemam normalnu opremu, pa zato.. Hteo sam sa aliexpresa da narucim, ali su jakne bile rasprodane, a pantalone su dobile losu odcenu... To znam.. Preveliki zalogaj. To se slazem, ali hocu da dokazem da ima nesto i u pameti i razmisljanju, tj. I da taj preskok moze da se napravi, ako se postupa i razmilsja normalno. A kvara sto se tice, gume na motoru su mi cudne... Nisu koriscene puno, nove su bile stavljene na motor od proslog vlasnika, ali mu je bio garaziran 3 god, na srecu majstor je sve proverio i sve stima nekim cudom na njoj nema nikakvog kvara, ali kad vozim kao da se zadjji deo zabacuje malo... Nije strasno, ne pomera se puno, ali je osetljivo, pogotovo kad pada kisa. Sa zadnjom ne kocim, niti sam ikad, ali nemam ni nameru sad bas zbog toga jer bi moglo da zabaci, takodze i akumulator je crko i to treba zamenit i ugradio sam sebi nove migavce, ali ne pokazuje u koju stranu se skrece, nego pokazuje sve 4... Pa cu na netu morati da vidim kako i sta.. 
Nemoj da narucujes opremu sa Aliexpresa iz 2 razloga:
1. skupa je
2. Ne mozes da je probas, a veoma je bitno da ti ta oprema odgovara i da ti bude prijatna za nosenje, svako ko je vozio 500km dnevno zna o cemu pricam
Ne znam da li su ti jutjuberi pricali o kocenju ali pocni i da koristis zadnju, prvo krenes malo zadnjom pa nastavis sa prednjom, bice ti udobnija voznja i efikasnije kocenje.
TDM nije ADV, TDM je sport tourer.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Opstina Kula
  • Motocikl: Yamaha Tdm 850 3vd
pre 55 minuta, Darko 012 je napisao:

Nemoj da narucujes opremu sa Aliexpresa iz 2 razloga:
1. skupa je
2. Ne mozes da je probas, a veoma je bitno da ti ta oprema odgovara i da ti bude prijatna za nosenje, svako ko je vozio 500km dnevno zna o cemu pricam
Ne znam da li su ti jutjuberi pricali o kocenju ali pocni i da koristis zadnju, prvo krenes malo zadnjom pa nastavis sa prednjom, bice ti udobnija voznja i efikasnije kocenje.
TDM nije ADV, TDM je sport tourer.

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 

Pa imaju sliku koja pokazuje kako se odedzuje visina, tj. Velicina majica, pantalona itd.. Da dan-a sam gledao za postepeno kocenje, ali nikad nije pominjao zadnju kocnicu, motojitsu znam da je pominjao isto to, da prvo zadnja pa prednja kocnica, ali ne volim sto zadnja kocnica bas zabacuje... Pa dobro to da, ali to je najblize ADV klasi sto se moze doci sa a2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500

Pa ako ne moze pesaka, onda platis taxi da te sporo proveze, pa mozes detaljno da osmotris svaki milimetar puta.

Jbg, kosta ali bezbednost i glava na ramenima nemaju cenu.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja