Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na Rajac, subota 25.10.2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

 

brate Hornet, mislis ponesemo sendvice, pa ga ih grejemo gore? Imas neku foru?

Sendvice pod guzice, da se zgreju i smeksaju, kao Tatari koji su pod sedla stavljali zivo meso nekada dok su jahali istim ovim prostranstvima kojima mi sada jezdima u karbonskim oklopima i adrenalinskim konjicima ;)

nisu Tatari, nego Huni i Avari! Koliko se ja secam istorije, a ti da trazis da ti vrate pare iz osnovne skole! ;):D :D :D

Sedi dole 1+  :D :D :D Ti kao kafanski covek od integriteta bi trebao znati da tatar biftek koji sluze u restoranima je komad zivog mesa malko zacinjen, a preteca ovom obroku su bili doticni Tatari koji su u nedostatku kafana pored puta svoj lunch paket nosili ispod sedla ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

 

brate Hornet, mislis ponesemo sendvice, pa ga ih grejemo gore? Imas neku foru?

Sendvice pod guzice, da se zgreju i smeksaju, kao Tatari koji su pod sedla stavljali zivo meso nekada dok su jahali istim ovim prostranstvima kojima mi sada jezdima u karbonskim oklopima i adrenalinskim konjicima ;)

nisu Tatari, nego Huni i Avari! Koliko se ja secam istorije, a ti da trazis da ti vrate pare iz osnovne skole! ;):D :D :D

Sedi dole 1+  :D :D :D Ti kao kafanski covek od integriteta bi trebao znati da tatar biftek koji sluze u restoranima je komad zivog mesa malko zacinjen, a preteca ovom obroku su bili doticni Tatari koji su u nedostatku kafana pored puta svoj lunch paket nosili ispod sedla ;)

 

Ma jok, Huni su to, samo su Tatari imali bolji marketing, pa se zato zove Tartar biftek!  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Mozemoo u povratku ibarskom, a tu mozemo da biramo drumske kafane, preporuka kod Brace u Stepojevcu, Gurman u Meljaku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Sta se desava,nedelja ili subota,vidim da dosta ljudi ne moze u subotu RADIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

 

Ja sam za nedelju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

A ja bih onaj tatar biftek, i u subotu i u nedelju, mislim, ako moze, a moze i kareadjordjeva snicla postro je i on tuda prolazio ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

opet samo beogradski bikeri,svaka cast

 

dodji  ;D

 

ili neki vikend da dodjemo mi do tebe ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jeste Dačo, očigledno Beograđani obožavaju da se vozikaju uzduž i popreko Srbije, uz dobru klopu i naravno žestoko druženje i zezanje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Ajde ako ima neko tel od " Ivana X "(decko je iz Ljiga) pa neka ga okrene i vidi da vam organizuje negde neku klopu!

 

Ako pitate Lalajka, on ce odma da predlozi  kafanu gde peva Vendi!  ;D  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

da,kod mene ste uvijek pozvani i dobro dosli,vidio sam vas parkirane na putu za kladovo ali yooomam zestoko vozio pa sam ga morao pratiti,doba mogucnost da se vidimo u rajcu,neznam zasto niko nije spomeno o kvalitetu rajackog vina tj.najkvalitetnijeg u evropi i o njihovim kucicama od blata gdje se cuva vino,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

da,kod mene ste uvijek pozvani i dobro dosli,vidio sam vas parkirane na putu za kladovo ali yooomam zestoko vozio pa sam ga morao pratiti,doba mogucnost da se vidimo u rajcu,neznam zasto niko nije spomeno o kvalitetu rajackog vina tj.najkvalitetnijeg u evropi i o njihovim kucicama od blata gdje se cuva vino,

 

A to ste vi prozujali!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Steta sto neidete nedeljom ipak je subota radni dan

 

Istog sam misljenja  ::) 

i ja bih u nedelju

 

 

I ja bih u nedelju mogla, u subotu nikako ne mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: GSX 600 R, Honda Deauville 650, BMW RT1200R

Ajmo ljudi....Kad se  ide subota ili nedelja.Oce li neko da kaze. ???

Nebi se javljao ali vidim da ima dosta clanova kojim  nedelja vise odgovara, naravno zbog poslovnih obaveza.

Ako neko moze da odgovori :-\

Ili da neko otvori novu  temu.

Sa predlogom gde za nedeljnu voznju.

 

Mada je za mene mnogo lepse da se skupimo u vecem broju a siguran sam da je nedelja idealan dan za zajednicko druzenje.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Nedostatak baneta  ;)

 

Ja sam trazio slobodnu subotu da bih isao...

Ja sam za to da ostane subota jer verujem da su se svi vecinom vec organizovali.

Mogli bi da uvedemo "pravilo" da se ide nedeljom ako puno nas radi subotom.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

 

brate Hornet, mislis ponesemo sendvice, pa ga ih grejemo gore? Imas neku foru?

Sendvice pod guzice, da se zgreju i smeksaju, kao Tatari koji su pod sedla stavljali zivo meso nekada dok su jahali istim ovim prostranstvima kojima mi sada jezdima u karbonskim oklopima i adrenalinskim konjicima ;)

nisu Tatari, nego Huni i Avari! Koliko se ja secam istorije, a ti da trazis da ti vrate pare iz osnovne skole! ;):D :D :D

Sedi dole 1+  :D :D :D Ti kao kafanski covek od integriteta bi trebao znati da tatar biftek koji sluze u restoranima je komad zivog mesa malko zacinjen, a preteca ovom obroku su bili doticni Tatari koji su u nedostatku kafana pored puta svoj lunch paket nosili ispod sedla ;)

 

Ma jok, Huni su to, samo su Tatari imali bolji marketing, pa se zato zove Tartar biftek!  ;D ;D ;D ;D

 

Posto sva trojica izgledate ko reklama za Auschwitz  ;D ;D ;D ;D ;D,  mislim da niste dovoljno "referentni" za klopu, pa to prepustite nekom "punijem" lokalnom poznavaocu kulinarske ponude Rajca i okoline. Imamo li takvog ?

 

E da, Forreste da te podsetim posto si u skolu isao jako daaaaavno, a izgleda i retko  ;D ;D ;D.  Tatari su prvi pravili Tatar (a ne Tartar, kako neki kazu) biftek na pomenuti nachin - noshenjem ispod sedla kako bi omesao. Mishevi - nisu imali blender  ;D ;D ;D. Huni i Avari su crack-ovali "licencu"...

 

Hihihihihihihihihihihihi.....

 

;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Drugari,

Sta smo se dogovorili za klopu?

1. Pravimo sami

2. Prave profesionalci (kafana)

3. Donosimo od kuce ( sendvici , ruzice)

4. Jedemo usput nesto s nogu

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

 

brate Hornet, mislis ponesemo sendvice, pa ga ih grejemo gore? Imas neku foru?

Sendvice pod guzice, da se zgreju i smeksaju, kao Tatari koji su pod sedla stavljali zivo meso nekada dok su jahali istim ovim prostranstvima kojima mi sada jezdima u karbonskim oklopima i adrenalinskim konjicima ;)

nisu Tatari, nego Huni i Avari! Koliko se ja secam istorije, a ti da trazis da ti vrate pare iz osnovne skole! ;):D :D :D

Sedi dole 1+  :D :D :D Ti kao kafanski covek od integriteta bi trebao znati da tatar biftek koji sluze u restoranima je komad zivog mesa malko zacinjen, a preteca ovom obroku su bili doticni Tatari koji su u nedostatku kafana pored puta svoj lunch paket nosili ispod sedla ;)

 

Ma jok, Huni su to, samo su Tatari imali bolji marketing, pa se zato zove Tartar biftek!  ;D ;D ;D ;D

 

Posto sva trojica izgledate ko reklama za Auschwitz  ;D ;D ;D ;D ;D,  mislim da niste dovoljno "referentni" za klopu, pa to prepustite nekom "punijem" lokalnom poznavaocu kulinarske ponude Rajca i okoline. Imamo li takvog ?

 

E da, Forreste da te podsetim posto si u skolu isao jako daaaaavno, a izgleda i retko  ;D ;D ;D.  Tatari su prvi pravili Tatar (a ne Tartar, kako neki kazu) biftek na pomenuti nachin - noshenjem ispod sedla kako bi omesao. Mishevi - nisu imali blender  ;D ;D ;D. Huni i Avari su crack-ovali "licencu"...

 

Hihihihihihihihihihihihi.....

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

Samo da dodam uz mali off,

Tatari su nosili meso ispod sedla da bi ga omeksali a ujedno i usolili. Inace pravi tatar biftek nije mleven vec sitno, sitno seckano meso.

U pravim restoranima to je najveca muka za vrhunskog kuvara jer dok ga isecka znojav je od glave do pete.

 

Prema tome meso pod bulju i pravac Rajac!  :D  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

e pa nece biti da nisam u pravu, a vi nazad u skolu, i to osnovnu! E bre, ovo danasnje obrazovanje.......

i kad ve off-ujem, vas trojica, za uvredu po pivo!

"Huni, Turci, Avari, Ugri, Hazari, Mandzuri i jos mnogi narodi su Tatarskog porekla, tj, oni su Tatarska plemena. Sarmati su takodje Tatari. "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

e pa nece biti da nisam u pravu, a vi nazad u skolu, i to osnovnu! E bre, ovo danasnje obrazovanje.......

i kad ve off-ujem, vas trojica, za uvredu po pivo!

"Huni, Turci, Avari, Ugri, Hazari, Mandzuri i jos mnogi narodi su Tatarskog porekla, tj, oni su Tatarska plemena. Sarmati su takodje Tatari. "

 

mrse muda, a ne znaju sta je dobra karadjordjeva  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja