Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na Rajac, subota 25.10.2008.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ja dajem glas za Belu Crkvu, subota ili nedelja sve mi jedno, samo da se negde ide

A i mnogo volim vodu, a cuo sam da je tamo ima u izobilju, a i mislim da je sada na redu da se ide na sever i zbog sve hladnijeg vremena mozda je bolja ravnica nego planina. Ako vec kazete da je lep put ja sam za to da se negde osuncamo i napunimo baterije ko gusteri pred zimu, a posto nam je more daleko, jezera mi bas zvuce privlacno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

VOTE!

haha

Ajmo ljudi, imate i mapu dole...

BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

VOTE!

haha

Ajmo ljudi, imate i mapu dole...

BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!BC!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Mape, nema

 

Ja sam za Belocrkvanska jezera. Hornet me je ubedio i za Golubac, i u pravu je bio. Cak smo trebali da jedemo u V. Gradistu, ali vecina je bila za Tomu.

Tako da moj glas ide za BC

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

ajde da podrzim brata Horneta, i da mu poverujemo na rec da je lepo tamo  ;D ;D

Evo i ja glasam za BC, samo bih radije u subotu, onda nam ostaje nedelja za odmaranje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Dani su sve kraci i kraci (i hladniji) pa jednodnevne voznje treba ograniciti na 100, max 150 km u jednom pravcu, kako bi imali vise vremena za turisticke i "ostale" aktivnosti, a da oni sa sporijim motorima ne bi morali da jure u povratku.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Meni su super i jezera, ali i Rajac, za subotu nisam siguran da cu moci jer se tad vracam iz Beca, a za nedelju racunajte na mene i moje magare ;D

Kad smo isli za Padinu, deo mojih drugara je otisao do Bele Crkve i jezera i kazu da je tamo sve mrtvo i da nema zive duse, da izgleda po malo avetinjski, a za Rajac bi mogli da organizujemo i neki rostilj i vatricu i dobrano da se nauzivamo u prici i veselju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ja se vracam u nedelju tako da vam zelim lijep provod

Koliko sam vidio dugorocnu prognozu bit ce jos lijepih dana za kratke voznje pa se jos moze nesto dogovoriti za kasniji datum

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Meni su super i jezera, ali i Rajac, za subotu nisam siguran da cu moci jer se tad vracam iz Beca, a za nedelju racunajte na mene i moje magare ;D

Kad smo isli za Padinu, deo mojih drugara je otisao do Bele Crkve i jezera i kazu da je tamo sve mrtvo i da nema zive duse, da izgleda po malo avetinjski, a za Rajac bi mogli da organizujemo i neki rostilj i vatricu i dobrano da se nauzivamo u prici i veselju :)

 

Meni je poenta put do tamo...

Mislim da nam niko ne treba, sami smo sebi dovoljni?

Rajac? Nikad bio...ne znam kako je..

ne znam da li mislis na put preko Vel Plane i ... gde ispadne oko 300km?Jel to kod Negotina?

Ili ima jos neki Rajac?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Meni je poenta put do tamo...

Mislim da nam niko ne treba, sami smo sebi dovoljni?

Rajac? Nikad bio...ne znam kako je..

ne znam da li mislis na put preko Vel Plane i ... gde ispadne oko 300km?Jel to kod Negotina?

Ili ima jos neki Rajac?

Isprazni sanduce kako bih mogao da ti sibnem PP.

Rajac je posle Ljiga i jako je blizu, ocas posla smo tamo, priroda i okruzenje su za videti i uzivati ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

B.C. zivi samo leti, kad ima turista, a domacini dodju iz inistranstva. Zale mi se prijatelji, Belocrkvani, kako je sve mrtvo posle avgusta. Ali, ako neko zeli mir, odmor, da nema milion ljudi okolo, onda je B.C. odlican izbor. A i u Banatskoj palanci je riblja corba sa najlepsim pogledom na Dunav, Karpate i Ram. Ima i skela, moze da se predje, pa da povratak bude sa one strane, preko Pozarevca i Smedereva. Tako se napravi lep krug, pojede se jeftina, odlicna /bar je bila/ corba ili taze riba. Posto ima vise kafana, meni je bolja ona sa levog polazista skele. Ona na desnom mi nije bas imala nesto dobri corbicu. :) A i pogled je lepsi.

 

Rajac je prekrasan, u svako doba godine. Nije daleko, a na vrhu je planinarski dom, teletina ispod saca je bila da se pojedu i ruke i noge i kuvarica i konobar i ... uf, ogladneo sam, odoh da nesto pojedem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

brate Hornet, da ne budem prevrtljivac, al mozda da ostavimo BC za sledeci vikend? Izgleda da je Rajac ipak pozeljnija lokacija za ovo doba godine

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

brate Hornet, da ne budem prevrtljivac, al mozda da ostavimo BC za sledeci vikend? Izgleda da je Rajac ipak pozeljnija lokacija za ovo doba godine

 

 

Ajde neka neko okaci mapu da vidimo kako to izgleda...ali ako se ide Ibarskom, vec znam da je lepsi put do BC...

opet kzm, meni je najvise zbog voznje, a mi se mozemo druziti gde god...druga strana je sto sam za svaku vrstu dogovora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

E ako ce te na Rajac preporucio bih vam trasu:

 

Beograd-Mladenovac-Sibnica-Vencane-Darosava-Zivkovci-Garasko jezero-Belanovica-Ljig-Rajac

 

Dobar asfalt, milijardu krivina, slab saobracaj. Puno malih kafanica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja ne insistiram na lokaciji, ali mi se BC cini kao ok mesto, bio sam, u ovo vreme ceo krajolik se zlati od trske, jezerca, ekstra, odmor za oci. Rajac je divan, stim sto je poenta u sto duzoj bleji na lokaciji. Tako da, obzirom da bratu Hornetu znaci, dajem i  ja glas za BC, necmo se pokajati, a onda neki sledeci lep vikend na Rajac. STim sto ja bih voleo da rostiljamo, gde god da isli, kupimo lepo meso, ponesemo pice i milina. Moja i Dakina familija se kooperatibno udruzuje,, idemo s adva motore nas dvojica, a zene sa decom kolima, tako da bas mozemo da plandujemo pored jezera!  ;D

 

Arakis, ako ne dodjes, nema ti spasa, kunem ti se!  ;D ;D

E sad, meni se namece jedan krupan problem: Ocu da ide i Bane, a ocu da ide i Mario!!!  :-[ :-[ Pa se vas dvojica lepo cujte, a sve u nasem interesu, pa se dogovorite koji ce da pomeri dan, dakle da idete obojica. Cuvajte se, ima nas dosta, ima da vam organizujemo protest pred firmama, pa ce vas gazde, ili za koga god da radite naterati da idete s nama!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Recite drugari, sta je bre ovo, koji je ovo familly fealing, kad ja ocu dete da vodim na druzenje s bajkerima, a?  ;D ;D ;D Jos malo, pa cemo poceti da zajednicki planiramo letovanja i zimovanja...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

braco kao sto sam rekao, nije bitno gde se ide bitno je da destinacija nebude duza od 100km to kazem bas iz razloga zbog svih nas, imali smo pravu i ekstra voznju do goca ja mislim da bi ovaj put trebali potrositi malo vise vramena na druzenje (druzenje, price, razgovori, rostilj, fotografisanjei i grupni obilasci nekih mesta (pesaka)) zato je i predlozena kraca destinacija, dogovor brastva ce napraviti pravo dobru atmosveru.....................RESPECT

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

E ako ce te na Rajac preporucio bih vam trasu:

 

Beograd-Mladenovac-Sibnica-Vencane-Darosava-Zivkovci-Garasko jezero-Belanovica-Ljig-Rajac

 

Dobar asfalt, milijardu krivina, slab saobracaj. Puno malih kafanica.

To Lalajko, tvoji su saveti zlata vredni ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Prilikom planiranja ture, uzmite u obzir da se vreme pomera u nedelju sa 3.00 na 2.00 sata, tj da je dan kraci za jedan sat. Mrak ce da bude vec u 17.30.

A Bela Crkva...

Mesto gde sam bio 52 dana u najtoplijem letu kojeg pamtim (ili mi se cini) :o Vojna obuka davne 1983. I sto je najgore, kao guster nisam smeo da pridjem ni jednom od toliko jezera- strogo zabranjeno.  >:(

Tuga braco :'(

Ali iduce godine bar jedan vikend cu da budem u ovom gradicu i kupacu se u svakom od 13 jezera+Nera.

;) ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ja ocigledno pojma ne znam. Rajac ne mogu da pronadjem. Najblizi Rajac je kod Cacka... Oko Ljiga nema nista.

Ako moze neko pismen da mi objasni, ja cu da slusam.

Nije dan kraci za sat vremena, samo se pomera kada svice, a kada ce mrak. Sada ce dani biti kraci i kraci, ali to ne znac da treba parkirati Zmajeve.

 

Ajmo mi lagano do BC, a sledeci vikend taj Rajac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Sto se mene tice moze Rajac subota a Bela Crkva nedelja , a  petak ???? ;D

 

E da, ae i neki petak da se odraki kako valja, sad treba i neke cizme da dignem pa da malo testiramo to  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja ocigledno pojma ne znam. Rajac ne mogu da pronadjem. Najblizi Rajac je kod Cacka... Oko Ljiga nema nista.

Ako moze neko pismen da mi objasni, ja cu da slusam.

Nije dan kraci za sat vremena, samo se pomera kada svice, a kada ce mrak. Sada ce dani biti kraci i kraci, ali to ne znac da treba parkirati Zmajeve.

 

Ajmo mi lagano do BC, a sledeci vikend taj Rajac.

 

Matori, Rajac je odmah posle Ljiga, nekih mozda 3 km, skrene se desno, ide kroz par zaselaka, recimo 4 km, ond akrece penjanje uz Rajac, dosta uzbrdo i mnogo krivina da kzem 180 stepeni, i ond aizlazis na kao visoravan, gde se na horizontu na sve strane vide brezuljci i brda, a put vijuga kroz tu visoravan. Ja i Forest kad smo bili, nasli smo jednu lepu, veliku livadu, odmah pored puta, ima dosta mesta z amotore, a u kraj te livade smo velike cigle koje smo pola cuke skupljali za rostilj, sklonili u jedno grmlje, tako d akad odemo tamo, moze rostilj da se raspali, na drva za cas. Ta livada je ekstra za rostilj i plandovanje, ravna, iskrcena, nema kamenjara, savreseno, tu bih ja sledece sezone da razapnemo satore, samo mor aposle kosidbe, dakle u julu, jer je onda fina, suva i kratka trava.

 

Ima i to ne forumu, sa sve slikama. Forest podseti me u kojoj to bese temi? Nemoj mi samo reci da smo toilike dileje da na kraju nismo ni postavili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja