Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak na Rajac, subota 25.10.2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Bilo je ovo danas,barem meni (a ispravite me ako gresim)jos jedno fenomenalno druzenje,i voznja.Da budem iskren,nisam ocekivao takav odziv ( ako sam dobro izbrojao,20-ak  motora).Lep broj,obzirom da je i sutra organizovana ista (slicna) voznja

To sto se procitali o incidentu koji se dogodio,jednostavno za vas koji niste bili,nije se ni dogodio! :D

Braci Bokiju, Banetu, i Vuletu ( izvinjavam se ako sam nekog od direktnih aktera izostavio ) sve pohvale za izuzetno brzu, i efektnu obuku o lepom ponasanju u saobracaju "kolegi bajkeru" odnosno,vozacu vec spomenutog peugeot-a ( licno verujem da je iz ovoga danas izvukao neku pouku)

Ovom prilikom moram da istaknem izuzetnu toleranciju gore spomenute gospode, koja su se ponela ipak smekerski!Covek se ipak samostalno odvezao svojim autom, iako je pre toga nonsalatno vise puta uradio neke neprimerene stvari na uskom putu prepunom krivina,i da ne budem pregrub,vrlo svesno pokusavao da ugrozi zivote nekih od nas. E sad, prosao je mnogo jeftino za moj ukus,ali da predjemo na lepse stvari.

Za pocetak,nas brat Daki se pobrinuo opet da niko ne krene bas praznog stomaka ,ovoga puta su to bile bananice od bele cokolade/,njama,njama :D

(Jbg,druze,ali sam si kriv, od sad, pa na dalje, i za ubuduce, ako se pojavis bez njih .....pa ti vidi sta ces  :D)

Baneta i Bokija necu vise ni da hvalim ,osim za dijetu koju trenutno drze ,vise ne jedu za osmoricu,smanjili su na po dve porcije po coveku  ;D

sta dalje reci,sad vec upadam u zamku da nekog izostavim, a to bih najmanje zeleo.Hvala svima koji su ucestvovali u u ovoj danasnjoj velicanstvenoj magli na Rajcu!

ftp server jos uvek vazi! ;)

 

 

 

post-3264-12879008372618_thumb.jpg

post-3264-12879008373736_thumb.jpg

post-3264-1287900837514_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ma nema sanse da krenete gladni. treba skupiti snagu a snaga na usta ulazi (pitaj Baneta).

Bananice forever!!!

aj ja sad odoh na novu voznju. ovoj sezoni nema kraja. Pescarooo here I come!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Braco bikeri, upravo cuo prognozu za naredne dane, od popodne razvedravanje i narednih dana sve toplije. Nema stajanja, ajde brzo kakva je organizacija za sledeci vikend?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd

Voznja je bila, vise nego odlicna! Magla, gubljenje po rajackim gudurama, hrana u planinarskom domu takodje, osecao sam se kao na skijanju... Ekipa je sjajna, a onaj glupan-tupan je dobro prosao, mada licno mislim, da mu je cupanje nosa, vec bilo dovoljno... Mada je bio red, da mu se taj produzetak, jer je vec pomalo licio na Pinokija, vrati na mesto... Za to se pobrinuo drugi kolega. Sto Daki rece, uglavnom smo zastajali na pumpama, ne bismo li zapalili koju, ali su izgleda dobro obezbedjene, pa nismo ni jednom, videli vatru u retrovizoru... Sve u svemu, sasvim lepo proveden dan! Pozdrav za sve koji su isli, za one koji nisu, kao i za one koji ce ici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

  Moja kratka pricha sa Rajca...

 

 

Lep jedan dan, veoma lep. Prodje jos jedno lepo okupljanje i jos lepsa voznja sa jos lepsim krajolicima i meteoroloskim uslovima koje obicno mrzimo , ali , interesantno, magla je  pokazala i svoje drugo, ono lepse lice...sve je na Rajcu bilo u oblaku, magli koja je bila misticna i razgorevala mastu. Meni se mnogo svidelo , mozda zato sto prvi put putujem na planinu po ovako losem vremenu. Naravno , nova lica, nova poznanstva i interesantno razgovori ucinili su da ovaj dan bude veoma kvalitetno utrosen.  Pokusacu mojim fotografijama,skromnom znanju fotografije i skromnim mogucnostima ovog digitalnog idiot aparata da pokazem nesto lepo sto smo doziveli i ono sto je bilo u oblaku i sigurno –jos lepse...Hvala nasoj lepoj zemlji na ovome, hvala neocekivanoj magli i hvala ekipi koja je jos jednom ucinila ovu BJB voznju putovanjem za secanje.....Od Arandjelovca, preko Belanovice do Ljiga je put  ko stvoren za voznju motorom. Divan, jezivo dobar.

 

Elem...

 

 

Dok su neki i dalje jeli (citaj - gruvali, probijali zeludacni zid)....ja sam, prezadovoljan pojedenim pasuljom sa kolenicom  malo obilazio okolinu i uhvatio malo veoma vlaznog vazduha i  nekoliko motiva oko restorana  “Goran” ...(nisam smeo dalje zbog magle  bu  bu)

 

xvLaf_rajac01restoranap7.jpg

 

404.jpg

 

 

 

Evo jedne slike forresta...(forreste, imas li lepshu? !! :) )

 

ZJnVk_rajac02forrestjy8.jpg

 

 

A evo i Baneta...

jwF21_rajac03banevo8.jpg

 

 

 

 

Ovo je kapija na koju se ulazi u bastu gde se , koliko sam video gaji kupus , pasulj i jos stosta....

tlVIi_rajac04kapijaep1.jpg

 

 

vtjRt_rajac07bastazh7.jpg

 

 

 

 

 

Dika srpske vrhunske tehnologije, cuveni i nadaleko poznati krompir sa Rajca  i  cuveni  plod japanske vrhunske makro, mikro , nano tehnologije....zajedno  :)  Mozda jednoga dana, u sve popularnijoj i potrebnijoj potrazi za alternativnim gorivima, ovaj krompir  zauzme prvo mesto u napajanju  NINjA agregata i dobijanju vrhunskih performansi. Jos kada bi kao produkt sagorevanja na auspuh izlazilo pire bilo bi  - do rajca  :)

teqql_rajac05krompirif8.jpg

 

 

 

 

Da takve vizije nemam samo ja pokazao je i Bane koji je vec pokusao da  krene sa experimentom , ali odostraga !!! Verovatno toliko izgladneo od puta, nije mogao  da saceka pire vec je pokusao pretenciozno da ubaci jedan poveliki primerak krompira u, za taj primerak skromnu rupicu izduva  svoje Honde 600 RR ne bi li dobio dodatak jelu tj cevapima koje je toliko cekao. :)  Prvo R je verovatno od R-ajac, a ono drugo R je izgleda nesto sto zna samo Bane sta moze da dobije od svoje Hondice , a to je izgleda - R-estovan krompir! Verujem da je ko ispod sacha  :)

wRWIo_rajac06baneikrompitdl9.jpg

 

 

 

Ni ja nisam odoleo sharmu tog kapitalca  od  kilo i 100 grama i slikah se.

53ZLO_rajac07jaikrompirow7.jpg

 

 

 

Kad sam stigao kuci , imao sam sta da vidim....desilo se cudo....primerak se pod neobjasnjivim okolnostima nasao u mom koferu !  Za sada je sa mojim asmatom bajkerom na Kef-u i ceka vlasnika.

404.jpg

 

 

Dok se  vlasnik ne javi,  krompirko ce krasiti dnevnu sobu, a u vec dogledno vreme ce morati zavrsiti u tepsiji pod nekim piletom, ali ne ovim na donjoj slici. Dva “chuda” u mom koferu za jedan dan bi bilo previshe    hehehe  :)

nfLEe_rajac11pilepb0.jpg

 

 

Brate Boze - .ponovilo se :)

 

Pozdrav

 

 

PS  ispostavilo se na ovoj turi da su specijalne rukavice sa protektorima korisne i u druge svrhe - devetanje.... hehehehe

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Jos jedan dan proveden u sjajnoj voznji i jos boljem drustvu! Kaki smo mi bolidi kad smo isli po onoj magli, a nizbrdo kao da je led a ostaci nafte su se po asfaltu presijavali kao kakva putna duga. xaxaxaxaxaxaaa Bilo je sjajno, klopa dobra, jedino sto smo oterali neke potencijalne gosce (naravno nenamerno) koje, kad su videle bandu kako trpa cevape u zeludac, pobegle glavom bez obzira. Izgleda da se vest o incidentu na putu brzo prosirila tim krajem  ;D

 

Jbt, ovako bih mogao svaki dan... moram da uplatim loto, ovako vise ne ide  ;D

 

 

P.S. Daki, ono mesto gde je jezero se zove Garashi  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

NNtome, izuo si sa ovim slikama, svaka cast!

 

Drugari, sta ces, gledam slike i placem, nema vise propustanja tura! Ajde, nastavljajte tradiciju, predlazite novu turu, pa da otvaramo novu temu za sledeci vikend!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

E da, i na kraju, sa cika Forrestom i Mikulancem zaglavili u "A bre"... bilo mi bas prijatno a izasli smo oko... bolje da cutim, pomislice ljudi da smo neke kafandzije  ;D

 

Dan za pamcenje xe xe xe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

auuu kakve fotke braco, saljite ovo obavezno za neko takmicenje!

Nntome, mogu ti reci da nemam lepsu, ovo mi je prva da sedim na motoru, hvala ti druze

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Samo nebo je granica vasih urnebesnih pustolovina 8)

Citam Nntom-ovu slikovnicu pricalicu i sav sam se najezio, sa vama omaske nema, svaki put je irealno sve bolji i nestvarniji :o

Veselo iscekujem iduci vikend i pristajem da putujem sa DREAM TEAM-om i na kraj sveta ako je to trazena destinacija, a Mikulanac ce da nam bude specijalni vodic  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

 

nego, ono drvo mi nesto jako poznato, koja je to vrsta? :D

 

...jos googlam da nadjem neku informaciju...ali cisto da se zna sta su propustili ovi koji nisu isli...kao na pr. Vukan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ili voda, ili planina...

Bilo bi glupo da ne bude hladno.  ;)

 

Otvorite temu... Ja necu, posle da me svi prozivate kao Bokija.

A verujem da cu i preskociti jer sam sada bolestan. Posledica voznje bez full opreme.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5525 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Cestitam vam na uspesnoj voznji, lepo provedenom vremenu i izvrsnim fotografijama! Jbg, porodicne obaveze su me sprecile da ucestvujem u ovom druzenju, ali bice dana. Kako vidim, ovo putovanje je imalo i edukativni karakter za pojedine vozace automobila, ako, ako!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12309 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

a sta kazete na to da odemo negde blizu, i ovaj put izrostiljamo sami? Recimo Mladenovac jezero, ili tako nesto

 

Ako je tako, ondaK idem i ja...samo da vas ne davim sa svojom kruzing brzinom od 60 na sat?

 

Ili bolje da ne jedem pite, skupim pare za nešto jače i na proleće veselo sa drugarima ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1683 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ako je tako, ondaK idem i ja...samo da vas ne davim sa svojom kruzing brzinom od 60 na sat?

 

Ili bolje da ne jedem pite, skupim pare za nešto jače i na proleće veselo sa drugarima ;)

Ma kakvo bre davljenje, pa bez nase dve zveri od motora voznja nikada nema onaj "pravi" bajkerski karakter ;)

Ako resis da krenes, potrudicemo se da ne divljamo i sasvim korektno i primereno propisima vozimo adrenalinske masine, mislim da ne bezimo ostalima, tako da i sa pitom i bez pite ima da letimo svuda :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja