Jump to content

Moto Zajednica

Polaganje za A2- Valjevo

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

Ja se unapred izvinjavam ako sam promašio mesto za otvaranje ove teme, pa se nadam da neće biti problema.

 

Da predjem na stvar.

 

Želim da pitam da li na ovom forumu ima neki motociklista iz Valjeva, i da ljude iz Valjeva, ukoliko ih ima ovde, zamolim za savet i pomoć oko odabira autoškole u Valjevu za polaganje za A2 kategoriju. Koja je najbolja u našem gradu, a koju treba zaobići ? Hvala vam najlepše i veliki pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1244 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki Strom 650A, Yamaha XJ600S

Odeš do kraja duplih traka, MC Sorabi, sedneš, namrštiš pogled, naručiš mleko, hladno, iz prljave čaše i odmah zavrediš poštovanje :) ("skeč" iz sunđer Boba, da ne budem shvaćen pogrešno).. Elem tamo sigurno će neko da ti lično objasni šta i kako, dati predlog i slično..
Ovde na forumu, iz prve ko mi pada na pamet, @ivica744

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: "MK Valjevo"
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Ja polagao pre 14godina u školi "AS" kod Ćire, pre mesečak dana, nerodjeni bata položio iz prvog isto u toj školi.. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1731 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
pre 24 minuta, BanditVA je napisao:

Ja polagao pre 14godina u školi "AS" kod Ćire, pre mesečak dana, nerodjeni bata položio iz prvog isto u toj školi.. 

Evo onako na prvu,sinovac polaze za A1 u istoj skoli.Moj drug je instruktor u i dosta ga hvale.Ako je guzva probaj u autoskoli "Zile".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 695 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Ne znam ko sve radi sada A kategoriju u Va. Imas Puju, As, Zila, ne znam da li Belgija (skola Otvoreni semafor) radi A kategoriju... Sestric polozio nedavno A1 i B kod Zila. Sve proslo ok, nikakvih zackoljica i otezanja. Sa druge strane najsvezije iskustvo, ali sa B kategorijom, mi je sa Velma S skolom i za njih bih ti rekao samo da ih izbegnes u sirokom luku. Sin mi je izgubio nepunih 9 meseci kod njih cekajuci na termine za polaganje. Nestvarno, ali tako je. Na kraju sam ga prebacio u drugu skolu gde je za 2 nedelje imao izlazak na teoriju koji je odmah i polozio. Sada vozi casove i ocekujem krajem meseca da ce to zavrsiti i imati termin za polaganje.

 

Pogledaj sta imaju u voznom parku, u kakvom su im stanju motori na kojima bi trebao da polazes.

Promenio član grafigo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
Pre 3 sati, nafetS je napisao:

Odeš do kraja duplih traka, MC Sorabi, sedneš, namrštiš pogled, naručiš mleko, hladno, iz prljave čaše i odmah zavrediš poštovanje :) ("skeč" iz sunđer Boba, da ne budem shvaćen pogrešno).. Elem tamo sigurno će neko da ti lično objasni šta i kako, dati predlog i slično..
Ovde na forumu, iz prve ko mi pada na pamet, @ivica744

Hvala na savetu, i nije uopšte loša ideja mogu reći :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
Pre 3 sati, BanditVA je napisao:

Ja polagao pre 14godina u školi "AS" kod Ćire, pre mesečak dana, nerodjeni bata položio iz prvog isto u toj školi.. 

Da, već sam čuo pohvale za školu As, verovatno ću izabrati istu. Hvala na odgovoru :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
Pre sat vremena, grafigo je napisao:

Ne znam ko sve radi sada A kategoriju u Va. Imas Puju, As, Zila, ne znam da li Belgija (skola Otvoreni semafor) radi A kategoriju... Sestric polozio nedavno A1 i B kod Zila. Sve proslo ok, nikakvih zackoljica i otezanja. Sa druge strane najsvezije iskustvo, ali sa B kategorijom, mi je sa Velma S skolom i za njih bih ti rekao samo da ih izbegnes u sirokom luku. Sin mi je izgubio nepunih 9 meseci kod njih cekajuci na termine za polaganje. Nestvarno, ali tako je. Na kraju sam ga prebacio u drugu skolu gde je za 2 nedelje imao izlazak na teoriju koji je odmah i polozio. Sada vozi casove i ocekujem krajem meseca da ce to zavrsiti i imati termin za polaganje.

 

Pogledaj sta imaju u voznom parku, u kakvom su im stanju motori na kojima bi trebao da polazes.

Hvala na odgovoru, ja trenutno polažem u autoškoli Praving za B kategoriju, medjutim što se tiče A kategorija, imaju samo A1, a ja planiram da polažem za A2, tako da svakako moram menjati školu, i zato sam trenutno u potrazi za dobrom školom koja ima A kategorije, što se tiče Veoma S škole, moja devojka polaže tamo za B kategoriju, i ako nisi uporan i ne zivkaš svaki čas, čuo sam da se prilično dugo čeka tako daa za to čekanje sam čuo od dosta ljudi...iskreno, nije mi toliko bitan ni motocikl na kome polažem ni ništa, koliko bih želeo da imam nekog instruktora koji vozi motor, ili ima iskustva na motorima i lepo prenosi znanje o vožnji motora. Možda previše tražim, ali zaista ne bih voleo da imam instruktora koji ni ne vozi motor, i koji će samo da mi kaže osnovno tipa: "prva dole, ostale gore, ovde ti je kvačilo, ovde kočnica" i aj teraj, jer to znam i sam. Hvala još jednom na odgovoru, nadam se da će to sve proći kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 695 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Versys vel'ki, onaj zeleni. HULK!

Cira, tj. skola AS ti je prekoputa Laze, tj. Pravinga. Ciru i vidjam najvise da se vozi motorom po gradu, na bordo ER6n-u. Al sumnjam da ce ti iko reci prva dole i ostalo jer se u toj kategoriji voze mahom skuteri. Ako bas trazis motor sa menjacem onda im moras to i naglasiti.

 

Za Velmu S nemam dovoljno ruznih reci. Prenesi devojci da za svako placanje trazi priznanicu od Sanje. Toliko cu ti reci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
Pre 22 sati, grafigo je napisao:

Cira, tj. skola AS ti je prekoputa Laze, tj. Pravinga. Ciru i vidjam najvise da se vozi motorom po gradu, na bordo ER6n-u. Al sumnjam da ce ti iko reci prva dole i ostalo jer se u toj kategoriji voze mahom skuteri. Ako bas trazis motor sa menjacem onda im moras to i naglasiti.

 

Za Velmu S nemam dovoljno ruznih reci. Prenesi devojci da za svako placanje trazi priznanicu od Sanje. Toliko cu ti reci.

Dada, znam gde je As, ali bih iskreno želeo da polažem na motoru sa menjačem, tako da ću se verovatno odlučiti za opciju da polažem za A1 isto kod Laze, tj. u Pravingu, oni imaju Yamahu ybr125, a posle, kada napunim 24 ako Bog da polagaću i za punu A.

 

Hvala za upozorenje što se tiče Velme, preneo sam devojci sve, za sada je su okej i korektni prema njoj, nadam se da će tako i ostati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja