Jump to content

Moto Zajednica

Savet pametnijih i iskusnijih

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Gospodo pozdrav. Posedujem Sachs x Road od skoro, zaljubljen sam u njega..Samo mi se jedna stvar ne svidja..FAR SA MASKOM. Planirao sam da narucim okrugli far sa projektorom, ili par projektora sa nosacem, kao kod modela MadAss. Ili bas od modela MadAss. Trebao bi mi savet nekog iskusnijeg, kako bi to bilo sa zakonske strane? S obzirom da su sve poostrili..

Neki mi cak predočavaju da kada budem bio zaustavljen, slace me na vanredni tehnicki, oduzeti tablice itd. Naravno registrovao bih sa fabrickim farom i maskom, ali bih to uklonio nakon toga..

 

Kakvo je vase misljenje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ja sam FAP mašina, 747 postova
  • Lokacija: Leskovac, Srbija
  • Motocikl: apn 6 i Transalp
Gospodo pozdrav. Posedujem Sachs x Road od skoro, zaljubljen sam u njega..Samo mi se jedna stvar ne svidja..FAR SA MASKOM. Planirao sam da narucim okrugli far sa projektorom, ili par projektora sa nosacem, kao kod modela MadAss. Ili bas od modela MadAss. Trebao bi mi savet nekog iskusnijeg, kako bi to bilo sa zakonske strane? S obzirom da su sve poostrili..
Neki mi cak predočavaju da kada budem bio zaustavljen, slace me na vanredni tehnicki, oduzeti tablice itd. Naravno registrovao bih sa fabrickim farom i maskom, ali bih to uklonio nakon toga..
 
Kakvo je vase misljenje?
Koj pandur ima predstavu kako izgleda xroad fabricki, stavi mu slobodno okrugli far mislim da ce da mu stoji.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока

  • Haha 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4495 postova
Gospodo pozdrav. Posedujem Sachs x Road od skoro, zaljubljen sam u njega..Samo mi se jedna stvar ne svidja..FAR SA MASKOM. Planirao sam da narucim okrugli far sa projektorom, ili par projektora sa nosacem, kao kod modela MadAss. Ili bas od modela MadAss. Trebao bi mi savet nekog iskusnijeg, kako bi to bilo sa zakonske strane? S obzirom da su sve poostrili..
Neki mi cak predočavaju da kada budem bio zaustavljen, slace me na vanredni tehnicki, oduzeti tablice itd. Naravno registrovao bih sa fabrickim farom i maskom, ali bih to uklonio nakon toga..
 
Kakvo je vase misljenje?
Ако ставиш од "Лудог дупета" баш че се усречиш. Ако је нешто на том мотору бижутерија, то су та два фарича. Везе нема.....

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2932 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Nikad me niko nije ni pitao osim na tehničkom za bilo šta osim jednom kad su mi greškom bili uključeni blinker (kineski) a ruku na srce i bili su u pravu i mene nerviraju ali bio je dan pa nisam primetio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2932 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Gledaj da na faru piše e u krugu i neki broj, pa ne moraš da menjaš za tehnički.
Misliš da će to "e" da znači nešto kod onih "stručnjaka" na tehničkom. Daj Bože

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1830 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
pre 54 minuta, BaneVuk58 je napisao:

Misliš da će to "e" da znači nešto kod onih "stručnjaka" na tehničkom. Daj Bože

Pa baš što su "stručnjaci" ovo "e" im je alfa i omega. Bar ja tako mislim, možda neko stručniji da kaže @bdada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4837 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

IMG_20210804_121941.jpg.5e7f00cc5c7ebb656f073c2491de8416.jpg

 

Kada ima "e" i ako lici na fabricko kacenje niko nece izraziti sumnju, treba imati u vidu da kada su uredjaji za osvetljenje u pitanju na njih se stavlja akcenat te preporucujem sto manje prepravki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2932 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Pre 1 sat, bdada je napisao:

IMG_20210804_121941.jpg.5e7f00cc5c7ebb656f073c2491de8416.jpg

 

Kada ima "e" i ako lici na fabricko kacenje niko nece izraziti sumnju, treba imati u vidu da kada su uredjaji za osvetljenje u pitanju na njih se stavlja akcenat te preporucujem sto manje prepravki.

Дешава се да ситуација на терену буде мало другачија. И онај са Ауди-јем је мислио да поседује регуларан ауто стар четири године.Па чак су и "органи у плавом" били затечени око фамозних прскалица. Цени да ће бити повуци потегни ако остави те "афтермаркет  "е" фарова.Као што рекох дај Боже да сте сви управу и да дечко заврши све како треба па да залијемо све то уз прасе и весеље јер сада није мала ствар кад се прође технички хахахаха

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2932 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A
Da znas... Ma na kraju krajeva, za tehnicki cemo da se pravimo fini, a ovako cu da stavim nesto sa "e" i bez mnogo prepravki.
Tо ја радим. Монтаге -Демонтаге......срећом немам много, пола сата посла

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4837 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD
Pre 1 sat, Knight018 je napisao:

Da znas... Ma na kraju krajeva, za tehnicki cemo da se pravimo fini, a ovako cu da stavim nesto sa "e" i bez mnogo prepravki.

Izvinjavam se, nisam procitao celu temu, ja sam pricao ako bi na tehnicki sa menjanim farom a ako ides sa originalnim, posle toga mozes fenjer da okacis ako ti se svidja, prvo sto nemaju pojma kako sta izgleda da bi te slali na vanredni a i nisam cuo da je ikada motor oteran na vanredni, bilo ranije dok se merila buka i to izuzetno retko, sada kada je fonometar izbacen iz upotrebe nema sanse da te posalju, moraju imati razlog znaci jedino neki cirkus, obican nema sanse ... :takoje: 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja