Jump to content

Moto Zajednica

DESTINACIJA GOCH PLANINA NEDELJA 19.10.2008 iIMA LI NEZAINTERSOVANIH!!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

A jesi UDBA, svaka cast! Ma da, nisma tamo bio 300 god, a onaj Canej gotivan lik, on mi je prvi online savetnik, on me i zajebo da kupim Kinrouda!  ;D ;D ;D Salim se, ali ok je lik, pa reko aj da nam se pridruzi, jer je ekipa vise nego savrsena! :) Steta za tebe, jbg, ali Kum nije dugme, tako da... :) Dodaj jos jedno pivo na onu listu sto pravimo, jer ovo je jos jedna tura koju mashish...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Retko kada teram bez kacige tako da nisam bas proveravao aerodinamicnost ali verujem da bih bio malko brzi od ovih sa kosom. ;D

eh,kad bih ja imao takav motor, pristao bi i celav da budem  ;D

a jel imam pravo da vozim takav motor i ako imam dugu kosu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Nikola!Ako vec mogu da biram pre bih uzeo neki cm visine od tebe,zaboravi frizuru i ovako mi dobro ide.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Na keca, menjam 15 cm za GS-a, a pritom cu moci konacno i broj pantalona da nadjem!  ;D ;D ;D

 

Ma zena mi se najmanje za kosu hvata, zabole je za kosu!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Nikola!Ako vec mogu da biram pre bih uzeo neki cm visine od tebe,zaboravi frizuru i ovako mi dobro ide.

ajd i ja da se upisem za jedan krug gs-a. Imam dosta kose pa mpgu malo da se odreknem, a visok sam 202cm pa kolko teba ... seci brate

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Au bre ljudi, ekipa bruka, ima da bude tura savrsena! A za kinesko kljuse ne brinite, ima se natrpam pasulje u subotu na grunfovanju, pa ce da prsti! Ja i zence jedno 170 kg, ali kinez 18+1 konja, ima da ide majke mu ga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

1. banezx9r

2. saxi

3. Vojin

4. vukan

5. Forrest Gump

6. aca-pn

7. Easy rider

8. DARK

9. I 10. Nikola i Ela Cruss

11. Mario Marko

12. $ BOKI $

13. Markes

14. Mikulanac

15. i 16. deki59+Livija (cekacemo vas sa doktorom i Kraljevcanima u Kraljevu)

17. thelord

18. Čeh & Hellena

Sto brale zaboravi men i moje zence?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Au bre ljudi, ekipa bruka, ima da bude tura savrsena! A za kinesko kljuse ne brinite, ima se natrpam pasulje u subotu na grunfovanju, pa ce da prsti! Ja i zence jedno 170 kg, ali kinez 18+1 konja, ima da ide majke mu ga!

btw, sta planiras da grunfujes u subotu?

ja sam sinoc sredio zadnji stop svetloda mi se Abdullah ne brine vise  :D, i malo sam poradio i na faru, ali to je bilo sa polovicnim uspehom, tako da sledi dorada. Ovoga puta sam imao pomocnika u vidu Forrest Gump juniora, koji se ubrzo smorio kad je shvatio da to nece trajati samo 5 minuta.Sta da se radi, te nove generacije nemaju bas razumevanja za grunfovanje, ali moram da priznam da je itekako bio od pomoci!Pronalazio "skrivene" srafove , dodavao alat, neprekidno postavljao razna pitanja  tipa, "a sto lepo ne odes kod pravog majstora da ti to zacas sredi?"( sam se sebi divim na stalozenosti koju sam pokazao),itd... ah da, nudio se vise puta da mi opere gume, shvata dete da su gume najvazniji deo motora! Covek je konformista,vise orijentisan na 4 tocka ( za sada, ali polako,izbicu mu ja te bubice iz glave) ,i naravno virtuelne voznje sa vibracionim volanom (malo je povuk'o na mamu). Na svu srecu,imam ja i cerku,a ona je vec druga prica, ljubi je tata!  ;D ;D

bas sam se rask..njao,a?

e da,moram da zategnem lanac, pa Nidzoni,ako si raspolozen,mopzemo u subotu ono malo kao.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

evo ispravljamo :

1. banezx9r

2. saxi

3. Vojin

4. vukan

5. Forrest Gump

6. aca-pn

7. Easy rider

8. DARK

9. I 10. Nikola i Ela Cruss

11. Mario Marko

12. $ BOKI $

13. Markes

14. Mikulanac

15. i 16. deki59+Livija (cekacemo vas sa doktorom i Kraljevcanima u Kraljevu)

17. thelord

17. i 18. Daki i Naci

19. i 20. Čeh & Hellena

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa na subotu sam i mislio, ima alat, ima dvoriste, donesi pivo pa da koljemo! (Pivo, ne motore...) Ja moram pricvrstim roll bar, malo se razjebao od pada, da sredim lanac, doduvam gumu i moramo podignemo onu suspenziju, d abud etvrdji, da ne lipse kad pojase pola moje familije u nedelju na njega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Bas tako!

 

E jedna bitna stvar, bar meni bitna: ja i zena smo organizovali cuvanje cerke, ali moramo da se vratimo u neko razumno vreme, recimo do 22 najkasnije, mala je klinka, 4,5 god, mora na spavanje. E sad, je necu nikako da kvarim turu ili nesto, samo nemojte da mi zamerite ako u neko vreme budem morao ranije da krenem od vas, i ja mrzim odvajanje bilo koga od grupe na zajednickoj turi, ali ovaj put mora tako, zbog nabrzaka logistike! Ako to nije ok nekome, nek kaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja