Jump to content

Moto Zajednica

DESTINACIJA GOCH PLANINA NEDELJA 19.10.2008 iIMA LI NEZAINTERSOVANIH!!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Au bre, ovo ko live-chat, vec 10 min ne mogu dodjem na red!  ;D ;D

 

Ja sam uvek za rostilj u prirodi, ali stvarno deluje prevelika ekipa za rostilj, a vremena tako malo! Zato, daj taj veliki restoran u Banji i cool! U banji smo oko 13 ako dobro procenih, taman da klopnemo i onda udri po Gochu!  ;D

 

@Forest

Smatraj lanac zategnutim, radio sam to vec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Neka veca kafana sa jos vecim parkingom !

Restoran-kafana se zove DUKAT(zna ga Easy rider) i nalazi se odmah na prvom i jedinom semaforu u Vrnjackoj Banji.Ima ogromnu bashtu i ogroman parking.Hrana je najbolja a usluga odlicna.Za parking nema problema jer u banji mozes svuda da parkiras.Obavesticu komadira policijske stance da vas njegovi ne diraju.Komandir mi je drugar i vozi Hayabusu(isao sam tim bajkom na skup u Sutomore).Inace docice i on na druzenje.

Moj predlog je da ne idemo odmah u restoran kada stignemo u banju.Jer,ako ste u KV u 10 onda ste u banji u 11.Nego da samo prodjemo kroz banju lagano(saobracaj je tesan) i odemo na Goch.Svatimo do jezera i posle ,tu u blizini ,do jednog restorana na kaficu i drink.Kad se nadisemo planinskog vazduha, sidjemo lagano(krivine su preko 100 stepeni ali asfalt odlican) do banje u taj restoran.Tu klopa i druzenje.Ponecu lap top da vam pokupim sadrzaje mem.kartica i aparata u moj lap top. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Nosim i ja ovog puta aparat ali i kameru. Gledajuci slike sa ture do Djerdapa primetio sam da nemamo ni jednu sliku gde je u jednom kadru veci deo kolone u pokretu,a to bi bilo extra!!! Isto to i kamerom snimiti pa kad pustim unucima jednog dana.... Jaoooo!!!!

 

Nikola: Ovo stvarno kao chat!!!

 

 

Najbolje da DARK-u prepustimo organizaciju "GDE-KUDA-KAKO-KOJIM REDOSLEDOM",dok smo na njegovom terenu! Covek to bolje zna nego da mi odavde kombinujemo.

 

Meni se sad vec ne spava,a gde je nedelja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Nosim i ja ovog puta aparat ali i kameru. Gledajuci slike sa ture do Djerdapa primetio sam da nemamo ni jednu sliku gde je u jednom kadru veci deo kolone,a to bi bilo extra!!! Isto to i kamerom snimiti pa kad pustim unucima jednog dana.... Jaoooo!!!!

 

Nikola: Ovo stvarno kao chat!!

Uh,ne secam se da je neka tema ovako planula.

Sto se tiche snimanja imam ideju.Od KV do banje ima lepog pravca od oko 25 km.Ovi sa zenkama neka se postave na celo kolone i slikaju naizmenicno celu kolonu iza sebe.Smenjivacemo se,ko god hoce,na svakoj fotki.Jer lepe su uspomene kada vozis a iza tebe 30 bajkera.Tako svako od nas moze imati lepu uspomenu.Npr.@Mario Marko ide ispred svih samo sa tom razliko sto ce ispred njega biti jedanbajk sa kamerom.Uslika ga kao da je vodja kolone.On prikochi a sledeci se postavi na chelo.Ovi na prvom bajku opet slikaju i tako redom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

DARK:Sto nas bre lozis!!!

 

Ja vec zabalavio... Citam ovo tvoje o slikanju i zamisljam put,belu liniju,travu... Grudi mi se sire od uzbudjenja...Kao da sam tamo! ;D ;D ;D

 

Sektasi bre jedni!!!!!  ...i ja sa vama ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Bravo, bravo bravo!!! Sve dogovoreno! Ja sam vec sa zenom dogovorio, ima da slika sve vreme, to sa slikanjem cele kolone iza, bravo, sto kazes unuci kad uzmu da se loze kako njihovi motori lepo let (to ce verovatno biti hit za 20 god) ja ih lepo posedam za komp pa udri, da vid eoni kako smo mi utabavali asfalt u svoje vreme!

 

Odoh spavam, da prezivim petak sutra, u subotu kockamo motore, a u nedelju ludilo!!!!  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Shejtane, ako ti je frka zbog motora, evo ja cu da se zrtvujem i da ga povezem na Goch, da se jadnik ne pati sam  u garazi u nedelju!  ;D ;D ;D

 

Kupih danas pantalone, nema vise smrzavanja, Gochu nahebo si!!  ;D ;D ;D

 

On je ovek samnom ;D ;D Ne ostavljam ga ;) Ima dva komada na prodaju pa kupi nemoj da sitnicaris imas RD04(aca) i RD07(draza) :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

braco, kako god nesto procitam sve vise zanimljivije ovo ce biti prava stvar, a slike, slike nosim za svedsku da pokazem momcima kako to izgleda u SRBIJI pa nek svrate ako ne ove bar sledece sezone, sveka cast svima na organizaciji ipak je timski rad prava stvar, respect bracooooo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12255 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Jbt, pa spavate li vi noćom uopšte ili izgoreste u dogovaranju i kombinacijama??  :D

 

Joj što vam zavidim....A hvala bogu ima vas k'o Kineza, izgleda će biti ovo jedna od najmasovnijih vožnji, da se uhvati za kraj sezone ono što se uhvatiti može (a Banjanke su prelepe, videćete ;D)

 

I ja mislim, kao i Dark da je ova ruta najbolja, kratki su dani, ne može sve odjednom, uostalom svrha i cilj je druženje, zajednička vožnja i predivni predeli naše Srbije, šta ćete više?

 

Za nedelju predviđaju temperaturu od 8 - 16 stepeni, prema tome natucite dosta opreme na sebe, NikolaCruss ima sigurno višak dugih gaća ako nekom treba... ;D. Naročito bajkerke nek' se dobro ušuškaju!

 

Cik - cak vožnja mislim da je najbolje rešenje, uz dogovor o vođi puta, o onom na začelju koji prati situaciju i možda još jednom - dvojici u sredini da pripomažu na raskrsnicama. Budite pažljivi, naročito u krivinama (za novopečene bajkere, pardoniram) i uživajte!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12094 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Za nedelju predviđaju temperaturu od 8 - 16 stepeni, prema tome natucite dosta opreme na sebe, NikolaCruss ima sigurno višak dugih gaća ako nekom treba...

 

I obicne Nikoline gace ce nekome biti duge... samo neka ponese dovoljno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

dogovor je pao vozice se u cik cak formaciji....ponavljam u cik cak formaciji  bice tri manje grupe sa malim razmacima izmedju grupa .grupe su mesovite znaci obavezno je ako neko ima skuter da bude u jednoj od grupa prvu ce predvoditi vojin, drugu mario a trecu boki ....ja sam po obicaju na kraju trece grupe jer neko mora da gleda da su svi na broju i najbitnije je da svi stignu na destinaciju veceras ce vam vojin postaviti post kako se ide i ko je gde  i gledajte da se ide u cik cak formaciji da vide ljudi u svedskoj sta su bajkeri u srbiji i kako se kod nas siri bratstvo pa boki kada ode u sverige da imaju ljudi sta da gledaju znaci ponavljam bitno je da svi stignu i da se svi vratimo kuci za bg ,.... i bez divljanja  vodja ce diktirati tempo a ja cu vas paziti sa zacelja kolone i to je to!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5497 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ako je konacna odluka Vrnjacka Banja i Goc sa te strane, onda ostaje Goc sa kraljevacke strane za neku narednu voznju, verovatno na prolece, kao i razanj-rostilj u brvnari. Ja sam vec napomenuo da sa jedne na drugu stranu preko planine moze ali samo hard endurom, a da putem ima oko 70-80km. Ja cu se cuti sa Dark-om i Dekijem59 oko cekanja, a onda dalje vodjstvo-organizaciju preuzima Dark.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

ok to smo apsolvirali znaci brat dark preuzima vodjstvo kad se pokupimo a klopamo u restoranu dukat kada se spustimo sa  goch al ce da se ogladni od planinskog vazduha ma miliiiiinaaaaaa jeeeednaaaaa! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

ako sam dobro izbrojao

1.banezx9r

2. saxi

3. Vojin

4. vukan

5. Forrest Gump

6. aca-pn

7. Easy rider

8. DARK

9. I 10. Nikola i Ela Cruss

11. Mario Marko

12. $ BOKI $

13. Markes

14. Mikulanac

15. i 16. deki59+Livija (cekacemo vas sa doktorom i Kraljevcanima u Kraljevu)

17. thelord

18. i 19. Daki i Naci

20. i 21. Čeh & Hellena

22. Dusan Kacarevic

23. Dzolaja

24. R.I.P.

25. Zec

26.i 27. Cope i Jela

28. dule_pop

29. Doktor

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12255 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Mini - svadba ;D samo da proberete ko će biti mlada i mladoženja (bar u skoro vreme ;D), nađete zastavu i poćeraj uz svirkanje sirenama 3911.gif  l_moto.gifl_moto.gifl_moto.gifl_moto.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Vidim da se ekipa bas povecala i to mi je drago :)

Dosta toga se, u ovoj temi izdogadjalo od kako sam zadnji put bio na netu.

K'o da sam znao, pa sam juce "pojacao" kolicinu Skopskog piva kojeg treba da mi donesu sa "juga". Narucih i donese mi dva paketa ovog piva ;D Sada se baskari u gepeku dzipa.

Ja cu danas da imam dosta posla  (izrada jednog dosta komplikovanog ugovora). Rok mi je da ga danas zavrsim, pa cu, verovatno da kasnije izadjem na pauzu za rucak (sa koje se ne vracam-nego pravac KV).

Pitanje za Darka i doktora:

koliko sam shvatio cekamo ih na kraju one dugacke ulice (cini mi se da se zvase Dositeja Obradovica) na raskrsnici Kragujevac-Krusevac, blizu nekog pruznog prelaza ??? ??? ???

Gepek u dzipu je dovoljan za kakav hocete rostilj, a tu je i prtljaznik na krovu dzipa. Ma mogu ja i neku prikolicu da zakacim :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Ja cu se cuti sa Dark-om i Dekijem59 oko cekanja, a onda dalje vodjstvo-organizaciju preuzima Dark.

 

 

OK doktore :)

Ja sam od veceras u KV, sutra cu malo da budem na pijaci(da kupim sir i kajmak),, plan mi je i da odem do KG da vidim sta ima kod Lazarevica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mini - svadba ;D samo da proberete ko će biti mlada i mladoženja (bar u skoro vreme ;D), nađete zastavu i poćeraj uz svirkanje sirenama 3911.gif  l_moto.gifl_moto.gifl_moto.gifl_moto.gif

sta mini, na mojoj bilo 20 ljudi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja