Jump to content

Moto Zajednica

DESTINACIJA GOCH PLANINA NEDELJA 19.10.2008 iIMA LI NEZAINTERSOVANIH!!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

ljudi ako se ja pitam nadam se da mozete da izdrzite do kv  pa cemo onda svi da idemo na has aaaaaa ;Dmislim ja se cuvam za rucak a i volim da vozim sa praznim stomakom nekako mi refleksi bolje rade ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5500 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Samo ne znam da li je Dark planirao rucak pre ili posle odlaska na Goc. ??? ;D Mozda je bolja varijanta da se doruckuje pa posle planine na rucak. :) Posle setnjica po Banji da se klopa slegne, pa polazak nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd, senjak

mani i nije toliko bitna klopa i onako bi malo na dijetuuuuu, ;D                                        jaoooooo braco dali je svima kao i men,i meni nesto mrda u stomaku, toliko nestrpljivo cekam nedelju, ;D                                            i naravno snimci, slike ijaoooooo kad vide svedi poludeceee ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Samo ne znam da li je Dark planirao rucak pre ili posle odlaska na Goc. ??? ;D Mozda je bolja varijanta da se doruckuje pa posle planine na rucak. :) Posle setnjica po Banji da se klopa slegne, pa polazak nazad.

Napisao vec ranije.Rucak ce biti tek kada sidjemo sa Gocha.Onda posle mali defile po banji.I parkiranje na centru pa kafic.Gledaju se prolaznice itd. ;D

Postoji jedna stavka: Gagi iz 3t racinga hoce da otvori radnju i salon,posluzi nas picem itd. u nedelju.Samo da mu javim kada dolazimo.Poslao mi je mail:

Postovani,

zahvaljujem vam se na objasnjenju u vezi zakona koji ste nam poslali. Mi

nedeljom ne radimo, ali mi je Gagi rekao da mu javite odprilike vreme kada

treba da se skupite i on ce da vam otvori firmu. Moze kod nas da popijete

nesto, odmorite se pa onda nastavite dalje.

 

Sa postovanjem

Sasa

--

3t-racing

Balosava BB

34230 Gruza

Serbia

info@3t-racing.com

www.3t-racing.com

Tel/Fax:+38134515475

To mi je stiglo danas u E-mailu.Sad,3t racing je pored samog puta gde prolazimo pa mogu i tu da vas sacekam.Ima lep parking.Moze slikanje i upoznavanje pa posle ka banji.Meni bi to odgovaralo.Naznam sta mislite a?Neka mi neko stavi broj na PM iz grupa pa mi lepo javite kad ste blizu KG i eto mene u Balosavi ,koja je nedaleko od KG.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

A da mi negde svratimo usput na neku kaficu i dorucak, cemu zurba.

Ako mislim da stignem do 8h sa Zvezdare treba da krenem u 7h, a pre toga dok seobucem, umijem, spremim...gde mi je vreme za kafu i dorucak? KAD BRE da ustanem !u 5h! pa ja zbog tog ranog ustajanja sam batalio pecanje i poceo da vozim motor!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Samo ne znam da li je Dark planirao rucak pre ili posle odlaska na Goc. ??? ;D Mozda je bolja varijanta da se doruckuje pa posle planine na rucak. :) Posle setnjica po Banji da se klopa slegne, pa polazak nazad.

Napisao vec ranije.Rucak ce biti tek kada sidjemo sa Gocha.Onda posle mali defile po banji.I parkiranje na centru pa kafic.Gledaju se prolaznice itd. ;D

Postoji jedna stavka: Gagi iz 3t racinga hoce da otvori radnju i salon,posluzi nas picem itd. u nedelju.Samo da mu javim kada dolazimo.Poslao mi je mail:

Postovani,

zahvaljujem vam se na objasnjenju u vezi zakona koji ste nam poslali. Mi

nedeljom ne radimo, ali mi je Gagi rekao da mu javite odprilike vreme kada

treba da se skupite i on ce da vam otvori firmu. Moze kod nas da popijete

nesto, odmorite se pa onda nastavite dalje.

 

Sa postovanjem

Sasa

--

3t-racing

Balosava BB

34230 Gruza

Serbia

info@3t-racing.com

www.3t-racing.com

Tel/Fax:+38134515475

To mi je stiglo danas u E-mailu.Sad,3t racing je pored samog puta gde prolazimo pa mogu i tu da vas sacekam.Ima lep parking.Moze slikanje i upoznavanje pa posle ka banji.Meni bi to odgovaralo.Naznam sta mislite a?Neka mi neko stavi broj na PM iz grupa pa mi lepo javite kad ste blizu KG i eto mene u Balosavi ,koja je nedaleko od KG.

 

svrnucemo i do 3 t racing a red je da se javimo coveku kad smo vec tu zar ne!obavezno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

A da mi negde svratimo usput na neku kaficu i dorucak, cemu zurba.

Ako mislim da stignem do 8h sa Zvezdare treba da krenem u 7h, a pre toga dok seobucem, umijem, spremim...gde mi je vreme za kafu i dorucak? KAD BRE da ustanem !u 5h! pa ja zbog tog ranog ustajanja sam batalio pecanje i poceo da vozim motor!!

mozemo i usput da svrnemo na kaficu  nije problem !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ostavi Vas covek na para dana, a vi vec pravite turu...

Lepo, lepo.

Ja Vam se necu pridruziti ovog puta, srecan put, lep provod!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

Momci, plan je sledeci:

 

Pre polaska se delimo u tri grupe od po 7-11 motora. Raspored je sledeci:

 

grupu 1 vodi Vojin

 

grupu 2 vodi Mario Marko

 

grupu 3 vodi Boki

 

na začelju  trece grupe je nas vodja i brat Bane sa svojim mustangom. Grupe ce se spontano organizovati pre polaska a obrovoljce biramo Bane i ja :)

 

Što se tiče brzine kretanja - poštovaće se ograničenja tako da niko neće voziti na ivici svojih mogućnosti ili mogućnosti svog motora.  Ako je nekome tempo previse spor, neka se odvoji na vreme i sačeka ako želi.

 

Što se tiče vožnje u grupi, kao što svi znamo:

 

- ubrzanje diktira motorciklista na začelju tako što rastojanje držimo konstantnim. Svi gledamo u retrovizore s vremena na vreme.

- siguran sam da ćemo deo puta voziti u jednoj velikoj grupi, ali moramo voditi računa da omogućimo vozačima da nas obiđu bez problema tako što ćemo podeliti u tri grupe i napraviti razmak

- obilaženje - samo kada je neophodno i kada uslovi puta dozvoljavaju da to uradimo bezbedno

-  ko želi da se odvoji neka to uradi tako da ne smeta drugima

- važi uobičajena signalizacija

 

U kraljevu lead prepuštamo našim domaćinima.

 

Iz Beograda krećemo 8:15 sa pumpe.

 

Neka svako doručkuje pre nego što krene, nema stajanja do Kraljeva osim par kraćih pauza za benzin i odmor.

 

Ako neko zatreba pre ili tokom voznje moj broj telefona je 0637336322

 

Detaljnije o planu voznje u subotu uvece kada budemo znali ko ide a ko ne :)

 

Ima li pitanja?  ;D

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

nadm se da je sada svima jasnije kao je organizovano ovo putovanje hvala bratu vojketu na ovom postu !brate dark znaci krce se najkasnije do 09 casova iz beograda pozdrav i respect na liniji smo pa se cujemo pre nego sto podjemo iz bg a i obavezno ti se javljamo 'gde se trenutno nalazimo i za koliko stizemo do kv.! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

mozemo li nas 3-4 da se prisljamcimo negde u KG-u?

kad ste odprilike u KG-u?

naravno da mozete da se prikljucite nasoj maloj bandi bratije na motorima evo jos jednom postujem moj broj mobilnog pa upisite da se cujemo u nedelju oko 08 15 pa da se utanacimo oko vremena dolaska u kragujevac>064 4 430 430 bane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Ostavi Vas covek na para dana, a vi vec pravite turu...

Lepo, lepo.

Ja Vam se necu pridruziti ovog puta, srecan put, lep provod!!!

hvala brate  ajde bre i ti sa nama sta ti je pali zmaja i u nove pohode jos puno km je pred nama ajde  polazak je u nedelju imas jos fore da se predomislis i organizujes! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ova tema se pretvorila u chat. Ajde neka neko konacno sazme u jednom postu sta i kako, kad se krece, u koliko ste u kraljevu (svracate li u 3t racing ili ne, svracate li negde na dorucak ili ne) da bi mi koji dolazimo iz drugog pravca znali u koliko sati i gde u kraljevu da se nadjemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Ova tema se pretvorila u chat. Ajde neka neko konacno sazme u jednom postu sta i kako, kad se krece, u koliko ste u kraljevu (svracate li u 3t racing ili ne, svracate li negde na dorucak ili ne) da bi mi koji dolazimo iz drugog pravca znali u koliko sati i gde u kraljevu da se nadjemo.

vidi brate ovako....krece se najkasnije do 09 casova dok se sva banda okupi jer uvek ima nekoga ko kasni naravno da svracamo u 3 t racing a sto se tice dolaska u kv sta da ti kazem sve zavisi od uslova puta bitno je da stignemo zar ne imas moj broj u temi imas i vojinov broj a dark u cemo se javiti kada budemo blizu kv kapiras ako te jos nesto zanima imas moj broj i slobodno me okreni pa cemo se dogovoriti sve sto ti nije jasno.pozdrav od mene i respect1LET THERE BE BROTHERHOOD!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

mozda se u nedelju prikljucim i ja,,odgovara mi da svratim u kragujevac itd...ali sve zavisi od posla,ovih dana je garaza pretrpana ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6310 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ova tema se pretvorila u chat. Ajde neka neko konacno sazme u jednom postu sta i kako, kad se krece, u koliko ste u kraljevu (svracate li u 3t racing ili ne, svracate li negde na dorucak ili ne) da bi mi koji dolazimo iz drugog pravca znali u koliko sati i gde u kraljevu da se nadjemo.

vidi brate ovako....krece se najkasnije do 09 casova dok se sva banda okupi jer uvek ima nekoga ko kasni naravno da svracamo u 3 t racing a sto se tice dolaska u kv sta da ti kazem sve zavisi od uslova puta bitno je da stignemo zar ne imas moj broj u temi imas i vojinov broj a dark u cemo se javiti kada budemo blizu kv kapiras ako te jos nesto zanima imas moj broj i slobodno me okreni pa cemo se dogovoriti sve sto ti nije jasno.pozdrav od mene i respect1LET THERE BE BROTHERHOOD!!!

Ok, kad god dosli dobrodosli :) Vidimo se ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Sutra dogovaram sa Gagijem oko stajanja kod njega.Valjda ce mi se javiti na mobilni.

Zvacu Baneta pa cu mu javiti da li smo tamo(3t racing Balosava) ili cekam kod Kraljeva.Sutra cu ovde postovati predlozene menije u restoranu.Pa se izjasnjavajte za koju ste opciju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ovo sto je Vojin postavio za grupe je odlicno, zato bih vas zamolio da ipak ne cekate zadnji minut polaska da se pojavite na zbornom mestu, kako bi smo mogli da se dogovorimo oko svih detalja.Sto se dorucka tice, pa ne moramo da budemo konformisti , i neki "seven days",ili nesto slicno na kratkim stankama moze da zavrsi pricu.Znaci stajanja specijalno za dorucak nema, ipak je jednodnevna tura a dan je kratak,ali cemo naravno ispostovati svacije zelje u skladu sa mogucnostima. Imam jos jedan predlog, a mislim da je vazan detalj! Naime, znam sa nekih predhodnih voznji da neki od nasih drugara imaju one fluorescentne prsluke, pa bi ih ovom prilikom zamolio ( podsetio) da ih ponesu, mislim da je jako korisno,pogotovu u ovako velikoj formaciji. Ja cu sutra pokusati da nabavim jedan kod Igoraxt, ako mi to vreme i obaveze dozvole.Kao sto rece brat Banezx9r, a na predlog i odlicnu organizaciju brata Dark-a, najbolje je da se sastanemo u 3tracing.Za sve drugare koji bi da se prikljuce usput, vise ste nego dobrodosli! Moj broj moba 063 257 231, a imate u predhodnim postovima jos neke brojeve, pa ce vam se neko od  nas sigurno odazvati.Jasno je takodje,da uz ovako veliku grupu ne mozemo da preciziramo tacno vreme dolaska na neke destinacije, ali procenite okvirno, pa ako bude potrebe, sacekacemo vas tu gde kazete. Nije kritika, ali sugestija Velikom Vodji, brate Bane,daj da krenemo kako smo se prvobitno dogovorili,znaci 08:30! Ja znam da si ti tolerantan, i pozrtvovan covek,ali da se ne ponavljam, dan je kratak! Ako neko vidi da ce da kasni, neka pusti poruku, ili pozove nekog od nas, nije problem , sacekacemo ga.

I na kraju da malo off-ujem,veceras sam kupio dizalicu za motore (izgleda da se zahebah, za moj motor nesto i ne pasuje, ili sam stupido,al to cu da konsultujem majstora Velikog vodju),pa ako neko treba da podmazuje,doteze lanac, ili bilo sta slicno, slobodno nek se javi pa da "grunfujemo" sutra popodne! ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja