Jump to content

Moto Zajednica

DESTINACIJA GOCH PLANINA NEDELJA 19.10.2008 iIMA LI NEZAINTERSOVANIH!!!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Koji si ti Josif Pancic, ili Cvijic ili tako neki muther fucker!!!  ;D ;D ;D Peco svaka cast na detaljnosti! Znaci nema sanse d aizgubim zenu na putu, bem ti!!!  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

znaci dogovorili smo se polazak je u nedelju sa pumpe...  mapu ste videli i hvala bratu forestu za prikaz mape sa ostalom bratijom se skupljamo usput i to je to! na pumpi se tankuje gorivo pred put i provera pritiska u gumama ne zaboravite da podmazete lanac....pa se gledamo ko dosao dobro dosao a  ko ne  pa zna se ..... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

@Abdullah100k

cuj dal moze? pa bez tebe nista! Ko ce da me upozorava za stopaljku i copavu?  ;)

Skupljanje 08:00-08:30 NIS pumpa na  banjickoj raskrsnici

Idemo preko Avale na Mladenovac,pa Topola, Kragujevac,Kraljevo.Ako sam dobro shvatio,Vladica69 ce da nam se prikljuci negde oko Velike Plane (javi gde da te cekamo),zatim u Kragujevcu Aca-pn i bigbad86.Kraljevo Doktor,Easy Rider ,SCI,deki59,Dark. Predlazem da nas odavde vode domacini,

sta god da osmisle, ne sumnjam da ce biti lepo i zanimljivo

Ne znam koliko je potrebno da preciziramo tacno benzinske stanice gde cemo dotakati, mislim da je na proslom putovanju to sve islo glatko,recimo samo da cemo stajati na otprilike 150km za gorivo,i naravno kada god nekom od bratije to bude potrebno ( odmor, cigareta, Abdullah sindrom  ;D... sta god )

A zasto ne presecete: Mladenovac-S.Palanka-Vel.Plana-Kragujevac!Nisam siguran jos uvek da mogu da krenem(jbg privatnik-musterija uvek u pravu) ali mogu u Plani caffe Cin-Cin bar da platim pice za sve vas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

eeee drugari ovako upravo mi je javljeno na pp od strane doctor a i ekipe koja ce nas cekati  da javimo koliko nas dolazi da bi mogao da se organizuje  rostilj tako da sam upitan koliko nas bi dolazilo iz bg a  da bi ljudi u subotu mogli da kupe neko meso a sto se tice pica nije problem toga ima jer prodavnice pica rade i nedeljom ali za mesare je problem.znaci sada svi  koji idu neka se upisu ispod da bi se do subote ujutro  znalo  ko ide a ko ne pa da ja kontaktiram doctora  i da mu kazem koliko nas dolazi a on ce da mi kaze koliko  parica treba da se odvoji za taj rostilj ok!

1.banezx9r

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Evo mene, ja bas rekoh da vidim da li se nesto desava po tom pitanju. Prijavite se da bi znali zbog klope, naravno ako je to radna varijanta, posto postoje i druge potencijalne. Ja cu se organizovati u subotu i sve nabaviti tako da uy nedelju sve bude spremno. Posle obilaska planine, u povratku svracamo na rostilj i kuluranje. Da je leto, moglo bi da padne i kupanje posto je pored brvnare vir.

Neka mi Dark ostavi broj da se cujemo radi dogovora. Ako je Sci u Kraljevu pre vas svih moze i on pa da se cujemo.

Pozdrav pa se vidimo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

Cao Bane! Posto si ti organizator i jedini merodavan, da se na vreme javim radi organizacije. Mi cemo da vas cekamo na ulasku u Kraljevo i da vas predvodimo gde bude odluceno. Posto vidim da je interesovanje za Kraljevacku stranu Goca, onda predlazem voznjicu do mesta Dobre Vode gde je hotel i ski dom, gde moze da se iskulira i popije neko pice. Naravno ljubitelji off-a ce moci da daju sebi malo oduska. U povratku podrazumevam svracanje do nas u brvnaru koja je na nekih 5-6km ispred Kraljeva. Ako postoji interesovanje za spremanje nekog rostilja,trebalo bi da se javi na vreme, barem u subotu pre podne, koliki je broj ucesnika da bi se obezbedila klopa posto u nedelju ne rade mesare. Za pice nije problem posto ima dovoljno prodavnica u blizini koje rade.

Samo napred i pozdrav!!!

ovo je poruka koju mi je poslao brat doktor pa vas zato molim da se braco lepo ispotpisujete radi bolje organizacije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

 

1.banezx9r

2.saxi

3. Vojin

4. vukan

5.Forrest Gump

6. aca-pn

 

Mislim da 99% vas ne znam, bice mi drago da se upoznamo i druzimo. Vidimo se :) Kako sam razumeo easy-rider i sci krecu iz Krusevca, nacicu se sa njima tamo pa picimo zajedno do Kraljeva

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 904 postova
  • Lokacija: Šumadija-Pašaluk
  • Motocikl: SUZUKI V- STROM

Uh sad se nakacih na internet.Ala ste se raspisali sunce vam vase.Nacitah se. ;)

Ovako: ja cu vas cekati u selu Balosava u 3t racing servisu i prodavnici.Iz KG-a ka KV-u prolazite bas pored tog servisa i prodavnice.Jedino da proverim da li rade nedeljom.Tu trebam nesto da pazarim.A ako ne rade,cekam vas kod Kraljeva.Zuti V-strom i magarac od 191 cm i 125 kg su lako  primetljivi. :)

Tu postoji jedno prosirenje te nove deonice(to je zapravo zaobilaznica ka KG) pa tu mozemo da imamo kratak info kuda i sta.Moj broj je  062 444 334(chika zubo vec sam postavljao ovde broj no ne chitash lenjshtino ;D).Do pola 10 ce te stici valjda? ???

Ako idete na KV varijantu onda necete stici da vidite Vrnjacku Banju,parkirate motore na centru(kada ste sa mnom mozete) i popijete drink na velikom broju terasa u centralnom korzou.Ako sam skapirao, vi uopste ne dolazite u Vrnjacku Banju vec samo za KV i Goch sa te strane?ILi stizemo na Goch sa KV strane pa se spushtamo u Vrnjacku Banju?

1. banezx9r

2. saxi

3. Vojin

4. vukan

5. Forrest Gump

6. aca-pn

7. Easy Rider

8.DARK

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12244 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Šteta je ne videti Banju, prelepa kao i uvek, kad ste već tu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Mislim da 99% vas ne znam, bice mi drago da se upoznamo i druzimo.

kad budes nas upoznao,ni pakao ti nece tesko pasti! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

 

1.banezx9r

2.saxi

3. Vojin

4. vukan

5.Forrest Gump

6. aca-pn

 

Mislim da 99% vas ne znam, bice mi drago da se upoznamo i druzimo. Vidimo se :) Kako sam razumeo easy-rider i sci krecu iz Krusevca, nacicu se sa njima tamo pa picimo zajedno do Kraljeva

 

mista ne brini Aco ima tu i po koji normalan covek ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja