Jump to content

Moto Zajednica

Dilema oko nove flip-back kacige (SHARK EVO ES, SHARK EVO ONE 2, LS VALIANT II, SCORPION EXO-TECH, AIROX REV 19)

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2841 postova

osnovni princip razrađivanja kaacige je gledanje televizora zimi sa kacigom na glavi.Može i leti ako si u frižideru. :P

Poenta je da zaštita vizira i etikete ostaju na svom mestu da bi se kaciga posle mogla preodati kao nova.

Pre 4 godine sam 3 kacige kupio sa probanjem, kao dobre su pa ih posle prodavao i gubio pare-Četvrta  nije položila ni uz gladanje tv-a ali sam makar manje para izgubio na njoj.

Probaj nekako da sabiješ obrazine.Da staviš nešto u kacigu i podupreš obrazine da se stisnu.Probaš svaki dan 2 puta da vidiš šta se dešava pa tako namincaš sebi na meru.

 

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 714 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL650
Baš mi steže ova kaciga obraze, iako sam uzeo XL a, po teoriji, treba mi L (glava 61). Pitanje za vlasnike: hoće se raširiti obrazine, baš su "mesnate"?
Neće.. I kod mene je isto, pisao sam u ovoj temi ranije da je takav "kroj". Moja nije popustila ni milimetar evo već dve sezone.
Steže obraze ko i prvog dana...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja