Jump to content

Moto Zajednica

Distinguished Gentleman's Ride Beograd

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Royal Enfield Interceptor 650

@Bole37 Ja se ne bih složio sa drugom Makijem da se XJR ne uklapa u stil s obzirom da se radi o sport heritage motoru, i došao bih na takav skup na XJR-u bez problema.

 

Triumph se forsira samo zato što je izuzetno popularan u Velikoj Britaniji i Australiji (DGR organizacija je osnovana upravo u Australiji) i ima ih mnogo, što je razumljivo s obzirom da je britanski brend u pitanju, a donekle i zbog toga što je Triumph i globalni sponzor događaja.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 306 postova
  • Lokacija: Mali Pozarevac,Sopot
  • Motocikl: Suzuki GS 500
Pre 2 sati, admiki je napisao:

Jel ima policijska pratnja, da ne bude posle Kikinda 2?

Treca slika, predhodni post, vidi se drug organ kako blokira raskrsnicu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 317 postova
  • Lokacija: BiH
  • Motocikl: -
Pre 4 sati, MatorKonj je napisao:

Treca slika, predhodni post, vidi se drug organ kako blokira raskrsnicu

Al četvrta slika izgleda kao da neko od učesnika blokira raskrsnicu, a la Kikinda 1.

Promenio član admiki

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1189 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L
Pre 15 sati, Vampa je napisao:

Samo za @piki,da se vidi ko su pravi "Gentleman's" 😀

Screenshot_20240520_192404_Instagram.jpg

eto znači moze:lol3:sad se postavlja pitanje kome smeta jaka Afrika u Srbiji:lol3:

Ne napadaju oni Afirku zbog pikija ,nego napadaju pikija zbog Afrike,sto bi rekao vodja:lol3:

  • Haha 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2414 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500
On 10. 5. 2024. at 9:27, severian je napisao:

Koliko vidim, već samo tema na nekom forumu u vezi DG vožnje donela nam je jedno pozitivno potresno, veoma jako svedočenje našeg kolege. Iz prve ruke( @Arakis ). Za koje sam SIGURAN da će puno njih iz tihe većine koja ovo čita odvesti u prvu laboratoriju, da za 12h uzdržavanja preko noći od klope i manje od pola tanka benzina putnog motora urade taj famozni PSA marker test.

 

Shvatamo li da je jedan od nas, pri tome doajen ovog foruma, u ovom trenutku ovda da nas čita SAMO zato što je uradio taj test? Banalni test (čak i za one koji se plaše igle). Shvatamo li zaista?

 

Ni događaj, dakle, ne može da bude loš, a sve što zakerate je prosto periferno. 

 

PS: ja sam ove godine prvi put radio PSA markere, a zbog Rajkove priče radiću sada svake godine. Hvala na tome.

 

Hvala puno. 

Upravo sam se vratio iz laboratorije. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2094 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
On 10. 5. 2024. at 9:27, severian je napisao:

Koliko vidim, već samo tema na nekom forumu u vezi DG vožnje donela nam je jedno pozitivno potresno, veoma jako svedočenje našeg kolege. Iz prve ruke( @Arakis ). Za koje sam SIGURAN da će puno njih iz tihe većine koja ovo čita odvesti u prvu laboratoriju, da za 12h uzdržavanja preko noći od klope i manje od pola tanka benzina putnog motora urade taj famozni PSA marker test.

 

Shvatamo li da je jedan od nas, pri tome doajen ovog foruma, u ovom trenutku ovda da nas čita SAMO zato što je uradio taj test? Banalni test (čak i za one koji se plaše igle). Shvatamo li zaista?

 

Ni događaj, dakle, ne može da bude loš, a sve što zakerate je prosto periferno. 

 

PS: ja sam ove godine prvi put radio PSA markere, a zbog Rajkove priče radiću sada svake godine. Hvala na tome.

 

Da se javim i ja... Početkom prošle nedelje sam pvi put radio test FOB u DZ Banovo brdo, i PSA i ostalo u kliničkom. Rezultati su bili gotovi u sredu / četvrtak, ali sam čekao danas čitanje kod svoje doktorke.

Sve je u redu, sem šećera koji je na granici (6.1).

Još jednom hvala @Arakis što je podelio svoje iskustvo sa nama, i bar na mene uticao, da se trgnem i pregledam se.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja