Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1150 GS

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1150GS

Sta da kazem? Prodajem ovaj motor jer mislim da je za moje zivce tako zdravije. Zivotne okolnosti su izuzetno nepovoljne za mene i ovaj motor i ne mogu da ga gledam vise u garazi. 
 

Dakle, kupio sam ga od Panica iz Petrovca na mlavi. Odrzavan je kod Ðunte. Imam dva, tri mejla sa svim slikama i izvestajima sta je sve radjeno. Iskreno, nisam sve slike ni pregledao. 
 

Od opreme svasta nesto, motor je u top stanju zaista. Stigli mi danas i SW Motec distanceri za korman, javio mi Markone Pegaz da su stigli. BMW Turing koferi H&B zadnji kofer, tri kljuca i kljuc od kofera, maglenke, tank torba, Ohlins amortizer, veci vizir Givi (dajem i fabricki naravno), drzac za telefon, gume nisu presle ni 2000km mislim itd itd itd. 
 

Evo link oglasa 

Cena je zaista fiksna, ja sam ga platio vise, presao sam sa njim nekih 800-900km maksimalno. 
 

edit: nece paste link ovde. Molim neku dusu dobru da sheruje ovde oglas ako ikako moze. IMG_5788.thumb.jpeg.395aac5a58d88b1c9ab01127aec1adc5.jpegIMG_5786.thumb.jpeg.db07f12052516be1b2bb722b41d00b38.jpeg

 

IMG_5781.jpeg

IMG_5775.jpeg

  • Sviđa mi se 3
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

To ti je to kao sa zenama, volem crnke ,a uvalili mi plavusu.

Promenio član Dane Deda
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1150GS

Ma Deda nema to veze sa konkretnim primerkom motora vec sa tim da ne mogu da ga vozim a da ga gledam kako stoji u garazi, nemam zivaca. Mogu nekad po gradu i sl. da prozujim ali on mi nije za to i nije mi zanimljivo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Ako nisam nešto pomešao, zar se nisi spremao da obidjes evropu u pet dana i sada odjednom prodajes motor:stabre:

Promenio član bobangsxr
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1150GS

Nisam se spremao vec mi je to neki dugorocni cilj i pasija, sto dalje za sto manje dana. Medjutim, trenutno mi se voznje svode na cisto grad i nesto sitno oko grada, a za takvu voznju GS nije i ne mogu da ga gledam u garazi kako ceka da ga jednom u 20 dana provozam. Prosto, poludecu. 
 

Za dve-tri godine (nadam se) kada budem stekao uslove da mogu biti off na 4-5-8 dana, e onda cu opet uzeti GS-a ili slican koncept motora. Sada, ako prodam GS-a, uzecu nesto manje, zabavnije i za po lokalu, da mi nije zao da lezi u garazi. 
 

Jebiga, to je moj filozofski stav, takav sam. Ne mogu da gledam GS-a kako kupi prasinu, kao sto npr ne bih mogao da kupim nekog lovackog psa i da ga drzim u boksu jer on za to nije, mora nekad da se istera na svoj teren makar da se istrci. 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1773 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
4 hours ago, Ćomi- said:

Sada, ako prodam GS-a, uzecu nesto manje, zabavnije i za po lokalu, da mi nije zao da lezi u garazi. 

Ja ti nudio 390, al' ti zapeo preko reda ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 447 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda CBF600S, DL650 V-Strom, Beverly 400 Tourer

GS izgleda odlicno. Nego razmisli pre nego sto neko dodje po njega, tako sam ja isfrustriran sto nemam vremena za voznju prodao Stroma, uzeo skuter i smorio se naravno, pa prodao skuter i sad motora bez a ide lepo vreme za tu i tamo neki krug. Drugi mi se ne kupuje zbog gore navedenog. Da mogu da vratim vreme nikad ne bih prodavao motor( zvao kupca stroma da ga kupim nazad ali bez uspeha)
Dobar motor kojim si zadovoljan se ne prodaje osim ako ti ne trebaju pare.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3976 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Ovi motor vridi kupit zbog Öhlins amortizera.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1150GS

Javio se covek iz Austrije. Dolazi u Srbiju krajem aprila pa ako se do tada ne proda, to je to. 
 

Poslao sam mu cetiri mejla fotografija sta je radjeno na motoru kod Ðunte. 

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja