Jump to content

Moto Zajednica

Kymco Agility + 300

Recommended Posts

  • Drug član, 3423 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Nakon 3 i kusur godine, tek smo na 15.000 km pređenih. A vozim skoro svaki dan, kratke relacije očigledno.

20240908-181409.jpg

 

Ponekad mi dune da ga menjam, al onda zaključim da mi treba mnogo para za nešto malo bolje, pa odustanem. A i ovako, pali, radi, ide... Ne pravi probleme, završava moje potrebe, a čak bih rekao da se tek sad razradio kako treba😀

Promenio član boza_kg
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki Burgman 400 K1

Ako imaš novca menjaj, ako ti novac naravno nije bitan. Ako ti ovaj završava posao, onda si miran barem još toliko. Gledam po sebi, meni je najveći gušt vetar u kosi, a to sam imao i na Tomosu, tako da za uživanje treba želja i naravno nešto novca, a sve preko je luksuz. Gledam to po nama, nekada se Fićom putovalo po 800 km, a meni je sada teško da sa novim autom vozim do Grčke, uz klimu, adaptivni tempomat, kožu...jbg utrne mi guzica....

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav momci.

 

Ja sam Aleksandar. Iz Krusevca sam i trazim da kupim skuter. Obzirom da sam oko 195cm, svi koje sam probao, ili seo na njih su mi bili mali. Cini mi se da je ovaj prava mera za visoke ljude, ali koliko vidim nema ga novog u ponudi. Bozo, da li bi mogao da vidim tvoju masinu? Ja sam cesto u Kg-u, makar jednom nedeljno. Ucinio bi mi veliku uslugu jer sam u dilemi sta da odaberem. Ukoliko si raspolozen, vodim na rucak u Biblioteku... :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3423 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Našao sam se sa kolegom @Alex-under, drago mi je što smo se upoznali. I on ima muku da izabere skuter po svojim gabaritima, a ovaj mu sasvim paše, rekao bih.

I opet moram da kažem, velika je greota za novi 350 model, što neće da ga uvoze. Jednostavno, takvog nema na tržištu - da bude tako komotan, a opet tako agilan :(

A350.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja