Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLR 650 gen. 2

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Prodajem sopstveni motor, Kawasaki KLR 650 druge generacije, proizveden 2008. godine. Uvežen iz SAD-a pre aprila 2014, dok je još moglo da se uvozi odande. Prva registracija u Srbiji 2019. Registrovan je do septembra. 

Motor je prešao 12.945 milja (oko 21.000 km), i zaista tako i izgleda. Besprekoran, perfektan i ispravan u svakom smislu te reči. Gume na njemu su Mitas 07 napred i Mitas 08 nazad (skoro nove, sa iglicama). Prošle godine u junu je urađena zamena svih tečnosti, filtera ulja, stavljene nove gume, svećica i nov akumulator Varta. Kupio sam 3 lit Motul ulja i filter za zamenu koju bih uradio pred prodaju, ili dao novom vlasniku da uradi sam. Lanac i lančanici su u savršenom stanju, mogu još 20.000 da pređu. Prednji lančanik sam zamenio i stavio zub više, posedujem naravno i originalni sa 15 zuba, ko želi da vrati. Diskovi čisti, bez risova, u punoj debljini, ni pločice nisu za zamenu. Na motoru nema nikakvih tragova korozije, plastike sve zdrave, ništa nije izbledelo niti se ispostilo. 

Na njemu je after market auspuh, američke proizvodnje (nema nalepnicu, ali ima iznutra sertifikovanu pločicu). Filter vazduha je K&N, koji traje doživotno i samo se pere i ulji. Ja sam mu montirao i veliki Kappa Garda enduro kofer, kao i vodonepropusnu Enduristan tank torbu, koja nova košta 290 dolara (!?!?). 

 

Radi se o ozbiljnom, veoma velikom motoru, sa rezervoarom od 23 lit, koji sposoban za vožnju po svim terenima. Jednostavno, američka ikona, legenda kao kod nas Africa Twin. Pokazao se i kao veoma lak za vožnju po beogradskim gužvama, okretan i povozan. Proizvodio se od 2008. do 2018. Internet je prepun epskih putopisa ljudi koji su svet obišli sa njim. Poštovan je i zbog svoje  jednostavnosti (jedan cilindar, jedna svećica, jedan karburator). Posedujem i Claymerov Manual za njega. 

 

Cena: 3500 eur. Za sve dalje informacije, stojim na raspolaganju 24/7. Telefon 063/230-190, Vladan. 

 

Specifikacije i malo teksta o modelu:

WWW.MOTORCYCLESPECS.CO.ZA

"Motorcycle Specifications, reviews, road tests

 

 

Screenshot_20200623-155313_Gallery.jpg

20200620_201838.jpg

20210205_152859.jpg

20200929_214841.jpg

20200923_121608.jpg

20200905_130932.jpg

20201004_165920.jpg

20201004_165930.jpg

Promenio član WoodyRider
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Voleo bih da, ako mogu, nekako ga prodam preko foruma, jer na polovni automobili tačka kom, zovu ljudi i samo nude neke zamene koje mene ne interesuju ni u najgorim košmarima :( Pa ću neko vreme držati samo ovde oglas.... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6298 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Jesenas je bio na polovnim automobilima nešto kratko, mislio sam da se prodao ili si ga ti kupio tada, a sada prodaješ ?

Ne sećam se tačne cene ali se sećam da je bila sasvim korektna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • GRASKO.N, 108 postova
  • Lokacija: Bezanijska kosa
  • Motocikl: BMW 650 CS- BIVŠA LJUBAV

Moze li jedno pitanje....napisao si da je presao 12.000 milja....postoji li mogucnost da se cajger prebaci na KM i sta bi bilo potrebno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Cajger je i u miljama i u kilometrima. Spoljni krug je u miljama, a unutrašnji u kilometrima, i uvek lepo vidiš kojom brzinom se krećeš. Inače ne bi mogao da prođe tehnički, da nema km. Nema potrebe da računaš u vožnji. Pređena kilometraža je u miljama (miljaža) i ne znam što bi menjao cajger? 

20210501_095138.jpg

Promenio član WoodyRider

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1522 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Čekam Zlatkovog Bandita

Bio sam pre neki dan do Vladana, popili kafu, i divili se ovom motoru. Ljudi moji, kakva je to sprava. Prosta kao pasulj, plastike kvalitetne/savitljive. Klirens ogroman, amortizeti stelujuci, sedi se visoko imas osecaj mozes preko reke sa njim.

 

Ono sto me je iznenadilo je sto nema velike vibracije iako je 1 cilindar. Snagu lepo linearno isporucuje. Za nas visoke oooodlican izbor, udobno sediste, noge nisu savijene u kolenima, ma milina.

 

Ko trazi dual sport motor, ovo je trenutno najbolja ponuda. Ima dobar kofer, malo je presao, fabricko stanje, odlicne gume.

 

Srecna prodaja!

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja