Jump to content

Moto Zajednica

magljenje i zvizdanje?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

neznam. kaciga mi se svidela jako. ali evo i sad se vratio iz male voznje, do teretane i nazad. popizdeo sam. zamagli se skroz. znaci ne mozes bez otvorenog vizira voziti. zvizdi u p.m.!!! navraticu sutra do tebe pre podne u radnju. pa ti vidi sta je. ako nista. onda jebiga. neznam ni sam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

skontao sam zasto zvizdi! aha!

 

sa strane ima kao neka dva udubljenj, otprilike u predelu usiju. i kad se recimo vozim do oko 60kmh. ona pocne da zvizdi. i ja bas da probam. stavim ruke na te rupe. i nista. ne zvizdi. tako da cu da sada, skinem postavu. zalepim iznutra i vratim postavu. i nema zvizdanja ondak. a ovo sa magljenje. ili taj pinlock da uzmem, ili nesto drugo. uglavnom kaciga mi je extra. lepa mi je jako. zato ne bi da je vracam, niti da je prodajem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2415 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

skontao sam zasto zvizdi! aha!

 

sa strane ima kao neka dva udubljenj, otprilike u predelu usiju. i kad se recimo vozim do oko 60kmh. ona pocne da zvizdi. i ja bas da probam. stavim ruke na te rupe. i nista. ne zvizdi. tako da cu da sada, skinem postavu. zalepim iznutra i vratim postavu. i nema zvizdanja ondak. a ovo sa magljenje. ili taj pinlock da uzmem, ili nesto drugo. uglavnom kaciga mi je extra. lepa mi je jako. zato ne bi da je vracam, niti da je prodajem.

 

 

E sad je meni žao što sam ti je prodao. Aj je vrati  ;D ;D ;D Zezam se. Važnoi da si rešio problem i da budeš zadovoljan. Ako ne uspeš da ga rešiš stvarno nije problem da je vratiš.

Razmišljao sam šta je moglo da se desi jer meni nije zviždala da mi baš toliko smeta...

Sećaš se kada sam skidao postavu da izvadim slušalice za btooth komuikaciju da mi je ispala ona mrežica koja prekriva te ventilacione otvore sa unutrašnje strane? Nije mi palo na pamet da je možda nisam dobro vratio? Možda ti ona pravi problem od turbulencije vazduha? Moguće da negde nije dobro legla pa leprša iznutra. Proveri i to!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Željko, klin se klinom izbija, zviždi i ti i kad pogodiš frekvenciju poništićeš zviždanje kacige ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2415 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Željko, klin se klinom izbija, zviždi i ti i kad pogodiš frekvenciju poništićeš zviždanje kacige ;D

 

;D ;D ;D

loood

;D ;D ;D

 

Kako si se samo toga setio?  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 901 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: Suzuki VStrom 650XT M0

skontao sam zasto zvizdi! aha!

 

sa strane ima kao neka dva udubljenj, otprilike u predelu usiju. i kad se recimo vozim do oko 60kmh. ona pocne da zvizdi. i ja bas da probam. stavim ruke na te rupe. i nista. ne zvizdi. tako da cu da sada, skinem postavu. zalepim iznutra i vratim postavu. i nema zvizdanja ondak. a ovo sa magljenje. ili taj pinlock da uzmem, ili nesto drugo. uglavnom kaciga mi je extra. lepa mi je jako. zato ne bi da je vracam, niti da je prodajem.

 

 

Rekoh ti ja u mom proslom postu razlog zvizdanja  :)

Selotejp radi posao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ok odradicu tako.

 

markone. da nije kod tebe slucajno ostao onaj komad iz unutrasnjosti kacige, sto dodje u predelu usta. bas na onaj spic. ja vidim da nemam taj deo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12284 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Željko, klin se klinom izbija, zviždi i ti i kad pogodiš frekvenciju poništićeš zviždanje kacige ;D

 

;D ;D ;D

loood

;D ;D ;D

 

Kako si se samo toga setio?  ;D ;D ;D

 

Iskusvo druže, iskustvo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ja imam lem ovu kacigu staru 10tag godina,,,ne zvizdi,neduva,,malo je vizir izgreban,,,,ali je vise nego dobra,imao sam bolje,,,,,,,,,,,,,,,,,

naravno nekazem da necu kupiti bolje,,,ali.....stari dobar kvalitet........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

znam. imam ja ovu belu M2R. kaciga je jeftina. velika, iznutra je mala, ali je velika jako kad gledas ovako spollja. bela, ne magli vizir, ne zvizdi. ali je teska malo. sad kad sam probo ovu airoh. laksa je jedno upola od ove. lepsa hiljdau puta. da mi se ne svidja nebi je ni uzimo. ali to zvizdanje sam resio. jos magljenje i eto, odlicna kaciga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha YZF 750R ; Kawasaki Zephyr 550

Izgleda da airoh kod svih modela ima prevelike otvore na njushci pljus mrezica i eto ti ga shush(ali neizdrziv bez cepova ili mp3 playera).   :D

 

Evo kratke spike o warrior-u 2

Koji je lepog izgleda na ushtrp udobnosti.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=13297.msg175962#msg175962

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Sad sam se setio sto se tice magljenja. Unutrasnji deo vizira premazi limunovim sokom, znaci iscedi limun na krpu i namazi to, nece ti se magliti, bar ne toliko kao sad. To sam ja uradio sa naocarima za skijanje kad sam bio na kop.-u i nisu mi se vise maglile!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Nije uopste, samo s vremena na vreme moras opet da premazes. To sam inace ja pokupio iz nekih novina to su preporucili za auto ako se magli staklo unutra, a valjda imaju i neke tecnosti da se kupe protiv magljenja to je za auto, mada mislim da to moze i na vizir da se nanese...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Pozdrav komšo!!!

Kako se ranije nisam setio!!!

Imam ja rešenje za to zviždanje kacige, probaj da je naučiš da peva pa onda neće više zviždati!!!

 

;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Pozdrav komšo!!!

Kako se ranije nisam setio!!!

Imam ja rešenje za to zviždanje kacige, probaj da je naučiš da peva pa onda neće više zviždati!!!

 

;D ;D ;D

 

 

Ma da, i onda mu ne treba radio, taman spoji lepo i korisno...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

da. peva mi kaciga. nema zvizdanja... sad peva samo Baju, Sinana, Kemala... i tako. super je kaciga skroz sada. nosim je i kad idem u skolu, peske. po stanu... svugde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: vrshatz

da. peva mi kaciga. nema zvizdanja... sad peva samo Baju, Sinana, Kemala... i tako. super je kaciga skroz sada. nosim je i kad idem u skolu, peske. po stanu... svugde.

xixixi, ja sm uzeo streetfighter attack za 70evrica na snizenju, nit magli nit zvizdi... susti tek preko 150

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja