Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5517 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Trazim poviseni vizir Givi ili Kapa za 2003-ce dl1000 ukoliko neko ima na prodaju neka vice,necu mu nista :-)

 

Imam samo original, ako ti odgovara, javi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Samo da prijavim da sam se pre 10-ak dana uclanio u sektu! Hihihihihi! 2oda2.gif1lol.gifv_strom.gif1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

@eclipse bio normalan, decak iz bajke !

Kupio Stroma i pobudalio :-D

Vozi ko besan i ne gasi ga nikako !

Spava mu Strom u terasi na 30cm od glave :-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Danas se družili zajedno stari i novi strom. Skoro da nema razlike wink_.gif

 

Koliko sam citao na netu, trebalo bi da novi ima malo manju potrosnju. Da li je to tacno?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Danas se družili zajedno stari i novi strom. Skoro da nema razlike wink_.gif

 

Koliko sam citao na netu, trebalo bi da novi ima malo manju potrosnju. Da li je to tacno?

 

 

 

 

Prema Motorradu, oko 10% manja potrosnja nego kod prethodnog modela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Od juce sam i ja u vasoj sekti :)

 

Cestitam, dobar izbor !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1547 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Danas se družili zajedno stari i novi strom. Skoro da nema razlike wink_.gif

 

Koliko sam citao na netu, trebalo bi da novi ima malo manju potrosnju. Da li je to tacno?

 

 

 

 

Po rečima vlasnika i prema trip kompjuteru prosečna potrošnja na predjenih 5000 km je 3.7 litara.On nije žustar vozač,vozi lagano ali opet je stvarno mala potrošnja.Rezervoar mu je manji u odnosu na stari za 2 litra,ali zbog niže potrošnje autonomija mu je ista možda čak i veća u odnosu na prethodni model................Imao je i stari model i kaže da je u svemu poboljšan.Agregat mu je elastičniji ,kočnice bolje,potrošnja manja ali mu je i cena porasla 30% thumbsdown.gif+oprema koja je stavljena,koštao je baš dosta,preko 10k eura.Ono što sam ja primetio je da je rad motora drugačiji ,ima tiši i nekako mekši rad.Mislim da je i ABS standard. Ovaj će verovatno prodavati sledeće godine jer se nameračio na novog stroma 1000.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1547 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Hvala za info o potrosnji.

 

p.s. Ako vlasnik bude hteo da prodaje motor sledece godine.... javi. ;)

 

Nije problem,ako bude na prodaju postaviću oglas .Nudio je meni jer sam ja ovaj moj uzeo isto od njega,ali bi trebalo dosta keša da dodam,a opet vozim skoro isti motor.

 

3.7 litara prosecno? i po gradu i autoputu? 0stabre.gif malo suvise dobro zvuci.

 

 

Ja ga nisam testirao,prenosim šta mi je on rekao.Nije on ni video auto put,sumnjam da je ikad išao preko 100km/h. Vlasnik je picajizla,nakačio je opreme preko soma eura,mislim da nema više šta da mu se stavi,a prelazi godišnje 2-3000 km.Čovek ima lovu i hoće da ima nov motor pa makar stajao u garaži.

Kaže kad sam imao vremena da vozim nisam imao pare da kupim,sad imam lovu ali nemam kad da ga vozim :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Ih, vreme za voznju uvek moze da se nadje! Apropo potrosnje, pitao sam jer mogu da zamislim da jedan rezervoar ode na ispod 4l/100, neka lagana voznjia, ali da je to prosek na 5.000 km tesko (mi je zamislivo), a ako je ista od toga u gradu onda mi je potpuno nezamislivo. 0namigivanje.gif

u svakom slucaju, i sa 4 i sa 6 na 100 stromic je uzivanje.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1903 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Koje gume da trazim za stroma 650 i jos vaznije gde? Anakee 2,3, tourance....? Jel ima neko da donosi is Slovenije? Conti trail atack bih preskocio posto sam video gume od par meseci koje su skroz ispucale na bokovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1547 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Ih, vreme za voznju uvek moze da se nadje! Apropo potrosnje, pitao sam jer mogu da zamislim da jedan rezervoar ode na ispod 4l/100, neka lagana voznjia, ali da je to prosek na 5.000 km tesko (mi je zamislivo), a ako je ista od toga u gradu onda mi je potpuno nezamislivo. 0namigivanje.gif

u svakom slucaju, i sa 4 i sa 6 na 100 stromic je uzivanje.

 

 

Borise ,i meni je ta potrošnja nezamisliva,ali je tako.Kod njega je uvek u pitanju laganija vožnja :D Tip ima preko 50 godina i kaže da još nije završio period razrade,a motor prešao 5000 km.Na osnovu toga mogu da zaključim da motor nije video više od 5000 o/min.Kad bih ti pričao koja je njegova procedura u vezi pranja lanca,ne bi mi verovao :care: .Retko je naći vlasnika da tako brine o svom motoru :takoje:

 

Moj strom na otvorenom ,u dvoje natovaren u opuštenoj vožnji je trošio oko 4.2L.Ako su smanjili potrošnju na novom za 10 %,onda je realno da on sam na motoru sa njegovim stilom vožnje ima tu potrošnju od 3.7 litara.

 

Slažem se za uživanje na stromu :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja