Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Stavio sam Tourance EXP cim sam uzeo motor, u martu. Ne mogu, dakle da poredim sa nekim drugim, jer nisam vozio. Mogu, medjutim, da kazem da paket uliva poverenje. Nesto sto moze da lici na prilaz limitu - paaaa, nagovestaj da obe gume pocinju da klize, osetio sam samo u par navrata u voznji udvoje i prilicno natovaren.

 

 

Na kisi... Pa, ne mogu da kazem bas da li ispunjava Metzelerovo i Motorradovo obecanje odlicnojsti jer sam zec, ne volim mokar asfalt i ne pada mi na pamet da sidjem sa jaja po kojima vozim kada je voda dole. Ali, pri tako umerenoj voznji isto uliva poverenje.

 

Ono sto sam procitao kaze da im je kljucna mana brzo habanje. Sada imam jedno 5k predjenih i za sada ne vidim/osecam bitnije promene - Motorradov test navodi da posle otprilike toliko pocinje da se pokazuje ta mekoca.

 

Da naglasim ponovo, vozim umereno zustro, ne zustro zustro.

 

1lol.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Pozdrav judi.Da li neko mozda ima densi retrovizor i migavac ili zna gde ima da se kupi za v-stroma K9? Ocu je neko oborio motor na desnu stranu ali njega mrzi da trazi delove :staa2: , pa ja da mu pomognem...

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Moj stromić danas izbrojao 30 000 km,bez i najmanjeg kvara,samo redovni servisi.Planiram da se družimo još toliko kilometara pa da se rastajemo :)

 

 

dsc04049.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

I konacno su ugradjeni xenoni nakon dosta peripetija, ne oko montaze vec zbog delova. em mi prodali set xenona gde je jedan balast bio neispravan em je jos i automat koji treba da odlozi paljenje farova a isto kupljen od coveka sa foruma takodje bio neispravan. zahvaljujuci Elvisu i Big Muzzi_ju i to je prevazidjeno i sad svetli samo tako, primetna je razlika ali ne tako drasticno kao kod recimo Super Tenere. U svakom slucaju preporuka svima 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 189 postova

I konacno su ugradjeni xenoni nakon dosta peripetija, ne oko montaze vec zbog delova. em mi prodali set xenona gde je jedan balast bio neispravan em je jos i automat koji treba da odlozi paljenje farova a isto kupljen od coveka sa foruma takodje bio neispravan. zahvaljujuci Elvisu i Big Muzzi_ju i to je prevazidjeno i sad svetli samo tako, primetna je razlika ali ne tako drasticno kao kod recimo Super Tenere. U svakom slucaju preporuka svima 0takoje.gif

 

da li mozda imas slike pre i posle ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 412 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Suzuki V_Strom DL 1000

I konacno su ugradjeni xenoni nakon dosta peripetija, ne oko montaze vec zbog delova. em mi prodali set xenona gde je jedan balast bio neispravan em je jos i automat koji treba da odlozi paljenje farova a isto kupljen od coveka sa foruma takodje bio neispravan. zahvaljujuci Elvisu i Big Muzzi_ju i to je prevazidjeno i sad svetli samo tako, primetna je razlika ali ne tako drasticno kao kod recimo Super Tenere. U svakom slucaju preporuka svima 0takoje.gif

 

da li mozda imas slike pre i posle ?

 

Nemam slike montaze ,montirali majstori dok nisam bio prisutan, dok sam stigao oni vec usrafljivali plastike 1staa.gif po njihovim recima za Stroma je jednostavno, jer se sve zice uklapaju i zbog gabarita motora ima mesta na pretek za balaste, pojacivace i kablove, sto je bitno posto je set inace za automobile. E sad, snop koji prave farovi ostaje skoro potpuno isti samo sto je sada sa dosta povecanom snagom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Ja svoje xenone juče skinuo. Prejako biju, smetaju posebno pri vožnji udvoje i ne želim sa razmišljam hoće li me u Sloveniji maknuti s puta zbog njih. Ako nekoga zanimaju, idu povoljno, komplet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Pozdrav judi.Da li neko mozda ima densi retrovizor i migavac ili zna gde ima da se kupi za v-stroma K9? Ocu je neko oborio motor na desnu stranu ali njega mrzi da trazi delove :staa2: , pa ja da mu pomognem...

Hvala unapred!

Joca profimoto moze da ti naruči, sačekaš par dana. Doduse ne znam da li ide u paru, ali znam da su skupi :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

Pozdrav judi.Da li neko mozda ima densi retrovizor i migavac ili zna gde ima da se kupi za v-stroma K9? Ocu je neko oborio motor na desnu stranu ali njega mrzi da trazi delove :staa2: , pa ja da mu pomognem...

Hvala unapred!

Joca profimoto moze da ti naruči, sačekaš par dana. Doduse ne znam da li ide u paru, ali znam da su skupi :zdravo:

 

 

Znam i ja da skupi :( .Skoro da mi se vise isplati da uzmem neka dva univerzalan nego jedan fabricki.Hvala za informaciju :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Pozdrav judi.Da li neko mozda ima densi retrovizor i migavac ili zna gde ima da se kupi za v-stroma K9? Ocu je neko oborio motor na desnu stranu ali njega mrzi da trazi delove :staa2: , pa ja da mu pomognem...

Hvala unapred!

 

Zovi Guevaru, oni su imali migavce, oko 2000 -2500 dinara komad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

KAda uđemo u Eu biće jeftiniji ;)

 

Nisu mi jasne ove cene Suzukija,bezobrazno su poskupeli.Ovaj novi strom 650 nije ništa drugo nego restajling prošlog modela,pa ne znam čime opravdavaju ovoliku cenu??? Promenili par plastika i digli mu cenu do neba.

 

Gledam cenovnik dks-a,Kawasaki je najeftiniji u Srbiji :takoje: ,pogotovo u odnosu na region koji je u EU ( Hrv i Slo),tako da izgleda slaba vajda od EU.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Jen je potonuo, ali

Versys 6500

TDM oko 9000

 

...i u toj situaciji novi Strom je najgora kupovina za pare koje kosta.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Mislio sam na novog Stroma 650 koji kosta 9000EUR, sto je totalno 1lud.gif. Meni se cini da su podigli cenu kad su videli koliko je Strom 650 popularan, ali posto je stara cena dobrim delom (pored kvaliteta) odgovorna za tu popularnost, novi Strom 650 vise nije tako atraktivan. Ne znam kako ide prodaja novog DL650, ali mislim da ko ima 9000 EUR u dzepu, moze pametnije da pazari.

 

Sad je red na nekog drugog proizvodjaca da napravi dobar motocikl u toj kategoriji za 6500 EUR, posto se otvorio prostor na trzistu za tako nesto.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

sta god da sipas troskarice ako ga vozis,ako ga mazis nece. 15w50 bardahl,castrol,motul po volji ti... moj peva pesmu sa Xtc c60 Bardahl

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Pozega
  • Motocikl: V-STROM 650

Fabrika kaze 10w40. Ja sipam Motul, ali verujem da i ostale svetske marke zadovoljavaju kriterijume.

 

Послато са GT-N8000 користећи Тапаток 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja