Jump to content

Moto Zajednica

Preporucite digitalac

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Dakle, kupujem obican, amaterski, kakoseveckaze foto-aparat ali opet koji ima najbolji odnos cena-kvalitet, u cemu cete mi vi, nadam se, pomoci.

 

Izdvojio bi nekih 100-150ak evra. Znaci, sta mi je vazno. Da ima SD karticu (normalno), da moze da snima video zapise sa zvukom i pozeljno da moze da se koristi i kao webcam. Naravno, kvalitet i rezolucija slike su na prvom mestu.

 

Jel bolje da gledam aparate koji rade na baterije ili one koji se pune?

 

Gledao sam nesto po novinama i leo mi izgleda onaj Canon A 590 (valjda), al posto se razumem u fotoaparate ko marica u Kiseo Kupus ocekujem vase savete.

 

Poz :)

 

ps. Gde je najbolja ponuda u BG tj. jel postoje znacajne razlike u cenama u razlicitim prodavnicama? Ovo pitam zato sto sam nalazio i po dva puta vece/manje cene za iste modele kada sam trazio mem. kartice za fon

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

za amatersko slikanje ti je sasvim dovoljan taj Canon,i mislim da je on najbolji u tom rangu..ja vec 3-4 godine koristim A520 i spram mojih potreba je odlican. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Konkretno:

 

Canon A570 IS

 

ili

 

Canon A590 IS

 

 

Ta dva su oko 145-150 eura i oba imaju stabilizaciju, skoro su identicni po funkcijama, malena prednost ide ka 570 IS. Mislim da je to danas najbolja kupovina do 150 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

ps. Gde je najbolja ponuda u BG tj. jel postoje znacajne razlike u cenama u razlicitim prodavnicama? Ovo pitam zato sto sam nalazio i po dva puta vece/manje cene za iste modele kada sam trazio mem. kartice za fon

 

ne pratiš forum :P ... ubicu te :)

 

elem pogledaj djurinu istu ovakvu temu, i zovi night hawk-a da ti nadje aparat po boljoj ceni ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja