Jump to content

Moto Zajednica

NA PRODAJU HONDA CBR 600 RR 2003 GODISTE TWO BROTHERS CARBON!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

prodajem moju crnu udovicu sa two brothers carbon usa racing exaust komplet sistemom koji sam platio 1300 dolara,novim gumama napred avon nazad metzeler,uradjenim svim servisima,ulja,filtera vazduha,ulja i benzina,i novim svecicama ngk iridium!!!servisi su uradjeni pre 2500 km!!!motor ima zeleni karton bio sa njim do grcke,110 posto je regularan,crne je boje registrovan je do 4 meseca 2009 godine bg tablice,u perfektnom stanju bez ogrebotina.motor je uvezen iz amerike  u 3 mesecu 2008 godine i presao je 16 700 km!!!!cena je 6000 eura  i ako neko stvarno zeli dobru masinu za svoje pare voleo bih da dodje i da je pogleda i proba!!!pozdrav bane beograd moj mobilni je 064 4 430 430!!!![move]SVAKI DOGOVOR JE MOGUC>HITNO ZBOG SVADBE>>>SVAKI DOGOVOR JE MOGUC>>>HITNO ZBOG SVADBE>>>SVAKI DOGOVOR JE MOGUC>>HITNO ZBOG SVADBE>>>SVAKI DOGOVOR JE MOGUC>>>HITNO ZBOG SVADBE>>>HITNO ZBOG SVADBE[/move]

 

post-3526-12879003740112_thumb.jpg

post-3526-12879003740782_thumb.jpg

post-3526-12879003741359_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

motor je prelep, a znam i resenje za tvoj problem, nemoj da se zenis :)

 

A sto da se ne zeni ? Sto bi njemu bilo bolje nego svima nama ?

 

Motor ce da kupi opet kad otplati muziku,

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

motor je prelep, a znam i resenje za tvoj problem, nemoj da se zenis :)

 

A sto da se ne zeni ? Sto bi njemu bilo bolje nego svima nama ?

 

Motor ce da kupi opet kad otplati muziku,

 

;)

tako je brate moj posle ponovo slobodan duh sa burmom na ruci!!!pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

prodajem moju crnu udovicu sa two brothers carbon usa racing exaust komplet sistemom koji sam platio 1300 dolara,novim gumama,uradjenim svim servisima,ulja,filtera vazduha,ulja i benzina,i novim svecicama!!!servisi su uradjeni pre 2500 km!!!motor ima zeleni karton bio sa njim do grcke,110 posto je regularan,crne je boje registrovan je do 4 meseca 2009 godine bg tablice,u perfektnom stanju bez ogrebotina.motor je uvezen iz amerike  u 3 mesecu 2008 godine i presao je 16 700 km!!!!cena je 6000 eura i ako neko stvarno zeli dobru masinu za svoje pare voleo bih da dodje i da je pogleda i proba!!!pozdrav bane beograd moj mobilni je 064 4 430 430!!!![move]AJMO LJUDI NE KUPUJE SE OVAKVA HONDICA SVAKI DAN...HITNO MI JE ZBOG SVADBE...HITNO ZBOG SVADBE...HITNO ZBOG SVADBE....HITNO!!!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: BEOGRAD <ZEMUN
  • Motocikl: KAMILA

prodaja je na stand by rezimu dok ne pogledam jedan auto iz sombora u pitanju je 406 tako da covek ne misli da  cu da ga ispalim sem naravno ako neko od ekipe nema suvi kesh e onda je ko pre devojci njegova devojka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

Nedaj se pokolebati kobci cekaju da zrtva se umori i legne a onda napadaju, motor kao tvoj je jedan od redjih na ovim prostorima i cena je u srazmeri sa kvalitetom vec sama po sebi niza ,pazi kobci i nisu opasni ali lesinari......

 

Nedaj se Bane doci ce pravi kupac koji zna sta je honda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pancevo

E moj druze ovo je ko iz one cini mi se sabanove(jeb..a bio sam mali ) pesme  KAD VREME UCINI SVOJE ,nadam se da ce se promeniti vreme(jutros 10 stepeni, uzas) kao i apetiti srpskog naroda za kupovinom pravih modela .

pozzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja