Jump to content

Moto Zajednica

Dodatna oprema za V-Strom

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

tank pad sam kupio iz balosave, dali su mi istu cenu kao i na suzuki.de, nisam dugo čekao da stigne iz nemačke, + dostava na kućnu adresu.

imaš još i markos kao uvoznika suzukija, a možda i joca profimoto, kao ovlašćeni serviser, ima svoje kanale nabavke.

utičnicu sam kupio u louisu, atr: 10032936

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ja sam tank pad prosle godine kupio u Markosu, imali su u radnji, a ako nadjes negde stitnike na lageru, javi i meni :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

tank pad sam kupio iz balosave, dali su mi istu cenu kao i na suzuki.de, nisam dugo čekao da stigne iz nemačke, + dostava na kućnu adresu.

imaš još i markos kao uvoznika suzukija, a možda i joca profimoto, kao ovlašćeni serviser, ima svoje kanale nabavke.

utičnicu sam kupio u louisu, atr: 10032936

Hvala Boki ;) Sad sam zvao Jocu profimoto i imaju neke pa cu otici da vidim kako izgledaju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Ja sam tank pad prosle godine kupio u Markosu, imali su u radnji, a ako nadjes negde stitnike na lageru, javi i meni :D

 

 

Hocu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Samo za dr.Sharbu  ;D

 

Kupljena preko E-bay-a, za 20 funti i doneli prijatelji iz Engleske pre 20 dana  8), inache prevrnuo sam sve tankpadove u svim ovlashcenim i neovlashcenim radnjama shto Bg shto NS, Istina bilo je nekih Harris providnih ali ni jedan ovakav zato nisam ni pitao za cenu. Mozda je skupo a mozda nije, meni je bitno da sam nashao shta sam hteo. Kod Joce nisam video ovakve, jedino ako ih nije dobio u poslednjih nekoliko meseci.

 

 

Shtitnike za ruke sam kupio kod Joce kao shto vec rekoh ranije, nudili su mi ljudi preko foruma neke shtitnike po znatno nizoj ceni ali se ispostavilo da to nisu njegovi original i da se bash i ne mogu tek tako lako namontirati. I da, cena shtitnika i nije jaka (samo plastika je u pitanju) ali ceo set za montiranje za DL650 je oko 60 do 70 evra jer ima distancere i duze vijke za tegove ... no da ne drobim previshe, garant se ponavljam.

post-1228-12879076212527_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

inače, da bi znao šta da tražiš, kataloški brojevi za:

 

- tank pad: 990D0-06G00-PAD; cena: 16,37 EUR

- štitnici za ruke: 57300-27822-291; cena 51,32 EUR za set

 

izvor: www.suzuki.de

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Samo za dr.Sharbu  ;D

 

Kupljena preko E-bay-a, za 20 funti i doneli prijatelji iz Engleske pre 20 dana  8), inache prevrnuo sam sve tankpadove u svim ovlashcenim i neovlashcenim radnjama shto Bg shto NS, Istina bilo je nekih Harris providnih ali ni jedan ovakav zato nisam ni pitao za cenu. Mozda je skupo a mozda nije, meni je bitno da sam nashao shta sam hteo. Kod Joce nisam video ovakve, jedino ako ih nije dobio u poslednjih nekoliko meseci.

 

 

Shtitnike za ruke sam kupio kod Joce kao shto vec rekoh ranije, nudili su mi ljudi preko foruma neke shtitnike po znatno nizoj ceni ali se ispostavilo da to nisu njegovi original i da se bash i ne mogu tek tako lako namontirati. I da, cena shtitnika i nije jaka (samo plastika je u pitanju) ali ceo set za montiranje za DL650 je oko 60 do 70 evra jer ima distancere i duze vijke za tegove ... no da ne drobim previshe, garant se ponavljam.

U pravu si za stitnike, sad sam i ja kupio njih kod Joce Profimoto i originalni su ;) ali 9.000 din su  >:( jbg :'( A tank pad sam kupio za 1.000 din isto kod Joce kao i tvoj, crne je boje ali ne pise na njemu v strom nazalost  :'( :'( :'( ali nema veze... Bitno da je tu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Stitnici za ruke original 55 evra, tankpad v strom 27evra,moto agora  skid plate 185 evra.Solun. www.makina .gr

Znas ono kad moras nesto po svaku cenu, a to bi cekao malo duze jbg... Razumes me sigurno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pozdrav, posle duzeg vremena! :)

Nacrtah ovaj gril za hladnjak, pa ako nekog interesuje da odradi nek mi posalje pp da mu posaljem DWG file.

Skinucu i neke nove fontove da isprobam pa cu da postavim jos neku pa da mozete da birate, toliko za sad.

post-2044-12879082767582_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Hvala drugari, za 15min je gotovo! :)

 

EDIT: Ipak nece, ne znam kako se radi sa EPS ekstenzijom, kad probam da kopiram u font nece da prihvati.

Bilo bi mi od velike pomoci kad bi mi neko rekao gde da nadjem neki EPS to DWG converter, google sam pretrazio i nista konkretno nisam nasao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1350 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: KTM 1290S Adv;Yamaha Tenere 700 Rally; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Da li neko zna gde mogu da kupim/napravim neki dodatak za sediste...meksi,udobniji...negde sam video,cuo....silikonski ili slicno

 

Nemoj pogresno da me shvatite,udobno je,ali posle 4- 5-6 sati voznje.... ubi...

Nekada vozim  i po 10 sati i sve je u redu.

Ipak hteo bih da imam "olaksavajucu okolnost"

 

Zadnje putovanje do Budimpeste,do tamo i nekako,a nazad(dan za danom)...gde god mi je brzina bila ispod 100 km/h(a toga malo ima na auto-putu)

ja sam vozio stojeci...

 

Pomagajte!...trebam za dve nedelje da idem do Zagreba,pa bi se vratio preko Bosne...

HVALA!

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Konacno se smilovah da zavrsim ovaj gril hladnjaka, evo ga sa originalnim logo-om, jel sad ok?

Ako treba nekom neka se javi na pp, dobije sve spremno u DWG formatu, ostaje samo da se posalje na Waterjet. ;)

post-2044-12879090916069_thumb.jpg

post-2044-12879090925214_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Konacno se smilovah da zavrsim ovaj gril hladnjaka, evo ga sa originalnim logo-om, jel sad ok?

Ako treba nekom neka se javi na pp, dobije sve spremno u DWG formatu, ostaje samo da se posalje na Waterjet. ;)

Ja sam zainteresovan  ;D ;D ;D Koliko bi me kostalo to cudo? Hvala Dimac ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Konacno se smilovah da zavrsim ovaj gril hladnjaka, evo ga sa originalnim logo-om, jel sad ok?

Ako treba nekom neka se javi na pp, dobije sve spremno u DWG formatu, ostaje samo da se posalje na Waterjet. ;)

Ja sam zainteresovan  ;D ;D ;D Koliko bi me kostalo to cudo? Hvala Dimac ;)

 

Zainteresovan sam i ja, mogli bi da pozovemo da pitamo koliko bi nas kostalo, skoro je kiro radio nesto slicno pa cu da se raspitam koja je cena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Konacno se smilovah da zavrsim ovaj gril hladnjaka, evo ga sa originalnim logo-om, jel sad ok?

Ako treba nekom neka se javi na pp, dobije sve spremno u DWG formatu, ostaje samo da se posalje na Waterjet. ;)

Ja sam zainteresovan  ;D ;D ;D Koliko bi me kostalo to cudo? Hvala Dimac ;)

 

Zainteresovan sam i ja, mogli bi da pozovemo da pitamo koliko bi nas kostalo, skoro je kiro radio nesto slicno pa cu da se raspitam koja je cena.

Ajde vazi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja