Jump to content

Moto Zajednica

Pad u Velikoj Krsni

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

Znachi taj pad se dogodio u noci izmedju petka i subote ( 16 i 17.6 ) u Velikoj Krsni- u mom mestu stanowanja. Pad se dogodio u centru preko puta shkole (za onoga ko zna gde je shkola,ali sumnjam da takwih ima,mozda Brka), gde postoji jedna uwala (jaruga) sa desne strane malo oshtrije kriwine. Sreca u nesreci je ta shto smo bili nas nekoliko u kaficu u tom trenutku pa smo swi pomogli. Dakle,bilo je owako: ja sam sedeo u kaficu okrenut prawo ka tom putu kojim su se kretali motoristi koji su pali. Chuo sam motor i wideo kada ide iz prawca Smederewa (Selewca),i wideo sam da uopshte ne smanjuje brzinu pred kriwinu,u shali kazem drugu "owaj zaborawio da ima kriwinu",i u tom trenutku wozach produzawa prawo u jarugu (dubina jaruge 3-4 metra). Poshto sam bio najblizi prwi sam strchao dole; wozach je klechao pored motora bez i jednog zuba saw zbunjen, dok je motor pao dewojci na glawu (prednji tochak i spojler).podigao motor i odgurnuo ga u stranu,tad su pristigli i ostali iz kafica.

Pali su chowek (1961.) i DEWOJCHICA (1990) iz Smed. Palanke. Wozach nije poznawao put shto nawodi kao razlog pada. On je lakshe powredjen, dok je dewojka polomila desnu ruku,ostala bez nekoliko zuba i swa je u modricama. Wozach kaze da dewojku widi prwi put,chak i nezna kako se ona zowe (!). Stigla je policija i hitna i to je zawrsheno. Motor je bio Kawasaki ZXR750 iz '93 koji smo izwukli na ruke. Kasnije kada se swanulo sishao sam do te jaruge da pogledam kako je proshao i nashao sam plawe bikerske rukawice,pa ako kojim sluchajem owo prochita wozach koji je pao neka mi se jawi da mu ih wratim. Katastrofa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Njega treba macugom po glavi bar zbog te izjave da 'ne poznaje put'. :evil: :axe:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Baš zbog toga je trebalo da vozi pažljivije, majku mu valjda je to logièno??? Ako ne poznajem put, sigurno neæu da ga ložim do daske, pa ne znam koliko godina da imaju sise na mojim leðima....

 

off: snejk, jel mora to w?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Lik je baš ispravio krivinu, tužno što se ispovreðivaše i sreæa da su živi, ali ja se nasmejao posle èitanja ovog posta.

 

kako su ostali bez toliko zuba :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

 

kako su ostali bez toliko zuba :?:

 

 

 

Waljda kad je sleteo dole on je zwiznuo kacigom u wolan u trenutku kad je pao,swe, ali SWE je zube odwalio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Kakva prica! Najveci utisak je da je na tom mestu ostalo jedno 30 zuba.

A sa Pablom se slazem - kakav mu je to izgovor?!?!

 

Jbg, nawika.

 

Kako ti nije navika da pises Welika Krsna?

 

A bas sam hteo da pitam i tebe i Minu ('tj' umesto 'æ') koji vam je!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Ako ne poznajem put' date=' sigurno neæu da ga ložim do daske[/quote']

 

 

 

Nije ishao brzo, po proceni nas koji smo bili tamo- nije preko 40-50 km/h. Nego ga je i rizla sjebala, kada je wideo kuda ide put i da ga je on promashio on je pocheo da kochi,ali tu je rizla,i ostatak ste prochitali...... Najgore je to shto je on tu dewojku (DEWOJCHICU!) prwi put wideo to weche,i ajde da je prowoza jedan krug......... Gde je tu mozak!?!? :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ako je to ona krivina posle Pabla znam koja je, ja umalo nisam izleteo u toj krivini, bar zbog te rizle.

A cini mi se da je tu Mlajda Stojanovic sleteo isto zbog rizle.

Ako je to ta onda znam gde je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Ako je to ona krivina posle Pabla znam koja je' date=' ja umalo nisam izleteo u toj krivini, bar zbog te rizle.

A cini mi se da je tu Mlajda Stojanovic sleteo isto zbog rizle.

Ako je to ta onda znam gde je.[/quote']

 

 

Jeste to ta kriwina. Samo je Mladja tu izleteo iz prawca Mladenowca, owi su ljuljnuli iz prawca Selewca. Pitaj Shuleta bio je i on,samo je kasnije doshao.

 

off: wozio sam sinoc shuleta na fzr, srecan je ko malo dete :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Kakva prica! Najveci utisak je da je na tom mestu ostalo jedno 30 zuba.

 

 

 

 

Kako ti nije navika da pises Welika Krsna?

 

 

Ja sam pored rukawica nashao samo(!) dwa zuba. A Velika Krsna je unikat, ona se pishe u originalu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

Izwinjawam se shto nastawljam dawno zatworenu temu,ali doshao sam do josh nekih informacija koje mogu biti pouchne za swe nas, preciznije- saznao sam kako su proshli "akteri" owog nemilog dogadjaja. Igrom sluchaja poznajem neke ljude koji znaju dewojku koja je bila na motoru,pa sam s' njom stupio u kontakt. Polomila je obe ruke- desnu na dwa mesta,izwalila 6 zuba, zadobila nagnjechenje nosa i nekoliko podliwa. Nosila je i tzw. kragnu. Wozach (Milomir Krsmanowic,priwatni prewoznik iz Banichine kod Smed. Palanke) je izwalio 11 zuba,slomio peti prshljen i ishchashio lewo rame. Njega sam sreo u Batajnici, dok je prichao sa mojim matorim (nisam ni znao da se poznaju). Widim poznat mi chowek ali ga nisam prepoznao dok se nije nasmejao,pa kad sam wideo da mu fali pola wilice setio sam se da je on u krsni zaborawio zube. Inache,10 dana nakon pada je kupio Ninju ZX-9R iz 2001,ali kaze da owaj Ninja hoce da ide u kriwine za razliku od prethodnog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
Inache' date='10 dana nakon pada je kupio Ninju ZX-9R iz 2001,ali kaze da owaj Ninja hoce da ide u kriwine za razliku od prethodnog.[/quote']

 

Lik ne odustaje od ideje da postane samuraj :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija
Inache' date='10 dana nakon pada je kupio Ninju ZX-9R iz 2001,ali kaze da owaj Ninja hoce da ide u kriwine za razliku od prethodnog.[/quote']

 

Lik ne odustaje od ideje da postane samuraj :D:D:D

 

chuo je za "put samuraja" pa rachuna mozda mu pomogne kod krivina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG
Widim poznat mi chowek ali ga nisam prepoznao dok se nije nasmejao.

 

izvinjavam se za off ali na ovo sam se odvalio od smeha.. :D:D:D

 

inace strasno je to sto im se desilo, ova devojcica... uhh, ove povrede ce je boleti jos dugo nakon sto zarastu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5387 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ma samo da ta djevojcica bude ok!

Nadam se da ce sljedeci put kad krene na kapitalni "stomatoloski" zahvat da bude sam na motoru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Widim poznat mi chowek ali ga nisam prepoznao dok se nije nasmejao,pa kad sam wideo da mu fali pola wilice setio sam se da je on u krsni zaborawio zube. Inache,10 dana nakon pada je kupio Ninju ZX-9R iz 2001,ali kaze da owaj Ninja hoce da ide u kriwine za razliku od prethodnog.

 

Znas li sta bi Bin Laden dao da ima ovakve kamikaze? :D:D:D

 

A ta devojcica, mukica, nece vise u zivotu seseti na motor, smem da se kladim! Prvo iskustvo joj je bilo bolno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Widim poznat mi chowek ali ga nisam prepoznao dok se nije nasmejao' date='pa kad sam wideo da mu fali pola wilice setio sam se da je on u krsni zaborawio zube. Inache,10 dana nakon pada je kupio Ninju ZX-9R iz 2001,ali kaze da owaj Ninja hoce da ide u kriwine za razliku od prethodnog.[/quote']

 

Znas li sta bi Bin Laden dao da ima ovakve kamikaze? :D:D:D

 

A ta devojcica, mukica, nece vise u zivotu seseti na motor, smem da se kladim! Prvo iskustvo joj je bilo bolno!

Ma,nije ni ona mala pa da nije znala da ne sme sesti na motor sa nepoznatim chowekom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja