Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 23-24 avgust 2008, Golija

Recommended Posts

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

i da, mogu i ja sa kochaMatori da sacekam novosadjane! samo recite gde da cekam?

do sada jedino mi se joska javio i dogovorili smo se da se nadjemo na ulazu u bgd sa starog ns puta (negde kod galenike). ostalo je jos samo da utvrdimo tacno vreme. ta lokacija moze da "pokrije" i one koji dolaze novim putem pa ako ima nekoga kome treba asistencija za prolaz kroz grad do mesta okupljanja moze da se javi. cenim da cemo kochaMladji i ja biti tamo u periodu 6am-6,30am. u nekom gornjem topicu ostavio sam brojeve mob.telefona

iako se nalazite kod starog NS puta, mislim da je najkraci put do naseg OMV polazista preko autoputa/sajam/zarkovo tako da je bolje da se sa NS ekipom nalazimo na Zmaju (benz pumpa pre uklju/isklju za novi NS put) - ispravite me ako gresim.

 

moze s tim da cu ja ipak sacekati josku kod galenike jer on dolazi starim ns putem pa cemo onda preci na zmaj i pricekati ako tu jos neko pristigne. ako te ne mrzi da se provozas mozes ti da se postavis ranije na zmaj pa cemo zajedno dole do omv-a. tako bi istovremeno pokrili oba ulaza :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Što se temperature tiče, ne bih preporučio kampovanje, umeju da budu jako hladne noći. Nisam siguran, ali mislim da se poslednjih par dana temperatura i u Ivanjici spustala ispod 10 stepeni nocu (tako mi rekoše), a možete misliti tek na Goliji. Ako neko nije rezervisao sobu, neka gleda da "kampuje" kod nekoga u sobi.

 

Au,obzirom da sam tanak sa opremom za bajk,moracu da ponesem odelo za skijanje (pa nek se smeje ko god hoce) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Dakle,posto smo na manje od 24 sata do pokreta,da potvrdim:Krecem u 05:00.Racunam da cu stici u BG oko 6:30 +/-...Idem starim putem,nalazim se sa Kochom na dogovorenom mestu.

Bas me zanima sta je sa ostalom NS ekipom? Ne ide niko?

Vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12367 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Baš te briga.

 

Važno je da ideš sa drugarima.

 

connie_mykilroy.gif

pa brate,sta bi sa tvojom pozajmicom motora?

 

 

Drugar sa F650 CS je još na moru i stiže sutra, a ključeve je, kreten, odneo sa sobom...možda i namerno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Dakle,posto smo na manje od 24 sata do pokreta,da potvrdim:Krecem u 05:00.Racunam da cu stici u BG oko 6:30 +/-...Idem starim putem,nalazim se sa Kochom na dogovorenom mestu.

Bas me zanima sta je sa ostalom NS ekipom? Ne ide niko?

Vidimo se!

 

primljeno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

ondaK ja cekam na Zmaju oko 6:30 i sacekujemo se do 6:50 pa krecemo do OMVa na ibarskoj, taman stizemo za 10ak minuta.

 

ko nosi fudbal??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MSC Member (Maxi Scooter Club), 942 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki J300 ABS

Ja u subotu startujem ali iz Mladenovca, pa ću vas čekati na Rudniku (pretpostavljam da će grupa tamo stići oko 9h). Ako još neko ide ovim pravcem možemo se naći u 8h kod Seltersa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Staaaaa je ovo, ko da ce smak sveta 25-og.

Motori,rock'n'roll,alcohol,zezanje,čehinje,priroda,.......

 

Ko ce isčekati 07.00h

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Na kojoj pumpi se toci  gorivo kod Cacka i kada planirate odprilike da stignete na tu pumpu,posto moze da se desi da mi iz Valjeva krenemo preko Kosjerica po Kepu i cekamo Vas u Cacku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Cekajte nas na pumpi kod skretanja za Cacak, na Ibarskoj magistrali

 

Konacno da potvrdim da idem!!! Juhuhuhu.... Mi iz Kraljeva vas cekamo da stignete!

 

Doktore, bilo bi fino da nas sacekate na Ibarskoj magistrali, na nekom mestu gde se nemozemo mimoici, pa da nas provedete kroz Kraljevo do manastira Zica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Za sve koji nisu izvrsili rezervaciju sobe u hotelu: obavezno ponesite vrecu za spavanje!!

 

Ponesite toplu garderobu za vece na Goliji.

 

Ako ne ponesete vrecu, a niste rezervisali sobu, ponesite jos vise garderobe!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Šta to znači da ćemo mi koji nismo rezervisali spavati napolju  :D ili imaš neku varijantu ?

 

Postoje jos neke kombinacije sa okolnim vikendicama, ali je i tu broj ogranicen, a potrebno je imati vrecu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Na onaj broj se meni niko ne javlja. Jel sigurno da nema vise kreveta? Lalajko jesi se ti snasao s obzirom da si reko da te nije upisala na spisak? Jel mislis da ce praviti problem ako budemo spaval u vrecama u sobama ako nema kreveta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Cekajte nas na pumpi kod skretanja za Cacak, na Ibarskoj magistrali

 

Konacno da potvrdim da idem!!! Juhuhuhu.... Mi iz Kraljeva vas cekamo da stignete!

 

Doktore, bilo bi fino da nas sacekate na Ibarskoj magistrali, na nekom mestu gde se nemozemo mimoici, pa da nas provedete kroz Kraljevo do manastira Zica.

 

ispred skretanja za kraljevo imaju pumpe sa leve i desne strane i puno placeva za prodaju automobila...tu je idealno da vas sacekamo, nema sanse da nas prodjete...obratite paznju posle cacka na mesto mrcajevci, ogranicenje je 50 i skoro uvek ima policije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Na onaj broj se meni niko ne javlja. Jel sigurno da nema vise kreveta? Lalajko jesi se ti snasao s obzirom da si reko da te nije upisala na spisak? Jel mislis da ce praviti problem ako budemo spaval u vrecama u sobama ako nema kreveta?

 

Mislim da cu naci smestaj u nekoj vikendici. Eto, pokvari nam uzivanje pun autobus mladih Cehinja... ne moze covek protiv svega da se bori... :) Sali se, TheLord, ne verujem da ce nam praviti problem da spavamo u vrecama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja