Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 23-24 avgust 2008, Golija

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco, Voge 300 Rally

Kakav je put od Golijske reke do Ivanjice, odnosno do izlaska na "glavni" put? Kada sam bio tamo za prvi maj, bili su u toku radovi na proširivanju i asfaltiranju puta. Nije delovalo kao prohodno za ne-enduro motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Obzirom da je pored hotela teren za mali fudbal, mozda bi smo mogli da konacno zavrsimo duel R-ovi protiv Endurasa? Do duse, nece biti puno R-ova na ovom putu, ali mozemo razne VFR, ZZR i GSX modele podvesti pod R za ovu priliku... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Jedno pitanje za Lalajka. Hoces li cekati Vojvodjansku i Beogradsku ekipu na OMW u Celijama ili na Jugopetrolovim pumpama kod Lazarevca. Jer bih ja (vrlo verovatno jos neko) mogli da dodjemo tu na OMW popijemo kafui i sacekamo ostale pa pravac za Cacak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3633 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja cu biti na Goliji da vam uvelicam veselje. :D Vrlo rado bih se prikljucio ekipi vec u Kraljevu, ali makina mi je na generalnoj popravci tako da cu morati ili da pozajmim ili da se slepam uz nekog. Mozda ne bi bilo lose da se umesto rostilja obrne neko jagnjence gore? Kako ste vi raspooozeni za to? Za endurase bi mogla da se organizuje i jedna tura do Okruglickog jezera (malo jezero na vrhu planine, pogled samo puca...) Ili Jankov kamen, najvisi vrh Golije. Ako neko ima neke prohteve neka kaze da probamo da udovoljimo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Za endurase bi mogla da se organizuje i jedna tura do Okruglickog jezera (malo jezero na vrhu planine, pogled samo puca...) Ili Jankov kamen, najvisi vrh Golije.

 

uuu, moze, moze ;)

 

inace, da dodam, pored mene i moje saputnice, iz kraljeva ide i "Aleksa KV " sa vfr750, njegov drugar sasha sa fz6 ali ce on verovatno da ide pre nas gore, a "doktor" sa stromom uveliko kombinuje da se prikljuci ;)

 

pitanje za lalajka

kada ocekujes da cete stici u kraljevo i gde mi da se prikljucimo ekipi?

 

pozdrav

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Mozda ne bi bilo lose da se umesto rostilja obrne neko jagnjence gore? Kako ste vi raspooozeni za to? Za endurase bi mogla da se organizuje i jedna tura do Okruglickog jezera (malo jezero na vrhu planine, pogled samo puca...) Ili Jankov kamen, najvisi vrh Golije. Ako neko ima neke prohteve neka kaze da probamo da udovoljimo

 

Mislim da je rostilj uvek jednostavnija stvar za organizaciju od jagnjeta ili praseta. Sve oko hrane i pica je vec organizovano i dogovoreno, pa tu ne bih da ista menjamo. Sto se tice voznje po Goliji za nedelju pre podne, naravno da smo za! Pa zato i  idemo gore!

 

kada ocekujes da cete stici u kraljevo i gde mi da se prikljucimo ekipi?

 

Beograd Kraljevo 160km... Sa jednom pauzom za tocenje goriva... treba nam oko 3 sata. Znaci oko 11h bi smo trebali da budemo u Zici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Vidim spominje se neki fudbal. Saxi i ja se ne spominjemo nigde kao skuterashi, a to ce da vas KOSHTA. Napravicemo ekipu , a vi shmekeri , R-ovi i Enduro-vi trenirajte ova dva dana malko...jer mi skuterashi smo zilavi momci !!!!(akcenat na ovo MOMCI)  :)

 

PS  navijajmo da SAXI sredi motor posle havarije  !!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Moze li neko iz Beograda da saceka Josku i ostale iz pravca NS i da ih dovede do OMV pumpe na Ibarskoj?

 

mozemo kochaMladji i ja. neka mi samo jave s koje strane ulaze u beograd odnosno gde im najvise odgovara da ih cekamo.

 

kontakt moze ovde ili na pp do subote u 05,30am ili na mob. 24/7 moj - 063203156 kochaMladji 063377770

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Zvao Anu iz Golijske reke, i rezervisao za Foresta i Mene, tako da idemo definitivno! :)

 

jel uspeo jos neko da dodje do ane? ja zovem od onog dana kad je objavljeno i samo sam jednom uspeo da je dobijem. pokusao da rezervisem sobu meni i kochiMladjem i ona se nesto zbuni oko cene - kaze 1400. ooops a popust? pitam ja. ona kao ne zna za nikakav popust nego kaze zovite me sutra pa cu vam reci....i evo non-stop taj broj ili je zauzet ili zvoni a niko ne dize slusku >:( ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Meni je rekla cenu od 1200 dinara za prenociste sa doruckom, i kad god sam pozvao dobio sam je odmah... :) Ne brini, ima mesta, skoro 100 kreveta nas ceka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

Mi smo rezervisali sobe.U stvari Zuza je to odradila.Tamo ima dve gospodje,jedna radi pre podne,druga posle,i kako sam cuo obe su ljubazne.Cak su nas i nazvali da nam jave da su rezervacije sigurne.Stvarno ne znam zasto se ne javljaju  ???

Cena je 1200din po osobi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Meni je rekla cenu od 1200 dinara za prenociste sa doruckom, i kad god sam pozvao dobio sam je odmah... :) Ne brini, ima mesta, skoro 100 kreveta nas ceka.

 

evo konacno Jelica se javila. i naravno g-djica Ana nije upisala moju rezervaciju a u medjuvremenu im se najavila jos jedna velika grupa za taj vikend i sad kao vec nije ta situacija. u svakom slucaju upisala je podatke i javice se da mi potvrdi rezervaciju. preporucujem ipak svima koji jos nisu pozvali da to urade - sto je sigurno sigurno je. i da cena je zaista 1200 a Ani cemo kikice da pocupamo kad je nadjemo tamo. >:(  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja