Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 23-24 avgust 2008, Golija

Recommended Posts

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Evo ja sam sada rezervisao jednu cetvorokrevetnu sobu za Kepu Sasu i mene i mozda jos jednog druga Hansa, dvokrevetnih vise nema jedino sa nekim zajednickim kupatilom.Inace je cena 1200din sa doruckom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Stize ekipa sa bliskog istoka ,nas desetak najokorelijih nadam se da smo dobrodosli ;)

P.S.Anu recepcionerku cemo da razbucamo ako nema slobodnih soba. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

 

Hmh.. Ili je zauzeto ili se niko ne javlja...  :-\

 

Ipak cu ici sam, tj. bRez devojke, tako da jedino sto ocekujem od sobe je da ima krov ;)

 

I da ne zaboravim: zamolila vas je moja mama da me pripazite, jer ne poznajem licno nikoga sa foruma  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6325 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

A sta ako je ta najavljena grupa koja ce nam zauzeti mesta u hotelu zenska reprezentacija odbojke ? Ja ne smem da ih dozivam vise. Ufff daj boze da su neke plivaciceeeeeeeeeeeeeeeeee ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

A sta ako je ta najavljena grupa koja ce nam zauzeti mesta u hotelu zenska reprezentacija odbojke ? Ja ne smem da ih dozivam vise. Ufff daj boze da su neke plivaciceeeeeeeeeeeeeeeeee ;D

Au,eto problema,za mene su i plivaciceeeee odbojkasiceeeeee ;)Naravno,izvinjavam se za off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12323 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Odbojkašice može, a plivačice....to su bre snažne i jake devojke, ima da vas prelome  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12323 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma ne bojim se ja za njih, bojim se za mene ;D ;D ;D ako mi krcnu leđa, kako ću?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

 

 

Nastavljamo ka Ribaricima i Crnoj reci, od kojih nas deli 25km odlicnog planinskog puta sa sjajnim vidicima. Molim vas da u Crnoj reci pripazimo na ponasanje. Zenski deo ekipe, ukoliko zeli da udje manastir mora imati maramu, majicu sa rukavima i suknju. Crna reka je jaka duhovna skola SPC-a i moramo se portruditi da ih ne uznemiravamo previse svojim prisustvom. Ko nema sklonosti da posecuje ovakva mesta najbolje je da nas saceka u Pazaru. Za one koji nece otvarati linkove na dnu strane da kazem da je manastir u steni do koje se dolazi mostom preko ponora.

 

 

Ovog vikenda sam planirao da idem u Cacak,tako da necu moci da vam se pridruzim, mada mi je to bila rezervna opcija za ovaj vikend. Ribarice je 12 km od moje vikendice. Sto se tice manastira Crna Reka (lokalno stanovnistvo je zove Crna Rijeka), mozda bi trebalo da znate da su u manstiru mosti Sv.Petra Koriskog za koje mnogi veruju da su lekovite, da se radi o muskom manastiru, da je iznad manastira manastirska bolnica za lecenje zavisnika od droge, da je u manastiru zabranjeno slikanje (ali ne i ispred njega)... Sto se tice zenske odece, mislim da je zadnji put moja supruga bila u pantalonama, a maramu ne secam se da je ikada stavila na glavu. Dakle potrebno je malo ozbiljnije oblacenje,tipa bez minica, sorceva, majci bez rukava.

 

Izuzetno lep kraj, a kada bi i neki kaludjer hteo da vam isprica pricu o nastanku i istoriji manastira, bio bi pun pogodak, jer te price vredi cuti.

 

A za Goliju? Odmah po zalasku sunca potrebno je navuci toplu garderobu (po mogucnosti zimsku jaknu), ako se zeli da se boravi napolju.

 

Lepo se provedite ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2922 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Prosto mi se place od muke sto necu moci ni na ovu voznju. Zelim vam provod, kao i do sada, znaci, sjajan, i da uzivate u svakom predjenom metru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ETV1000 Capo di tutti capi

Ako ne bude mesta, mozda neko svercovanje da se uradi, jeste da nije lepo, ali sila boga ne moli.

 

Evo sad su me zvali i rekli mi da mogu da mi rezervisu krevet u cetvorokrevetnoj sobi sa zajednickim kupatilom.

Ja opet rekoh, samo da ima krov i sve je ok... ;)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1687 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Odlazak mi je neizvestan zbog lezilebovica iz KYMCO servisa, mada sam zbog vecnog optimizma pozvao Anu i razgovarao sa njenom drugaricom i rezervisao krevet u cetvorokretvetnoj sobi sa zajednickim kupatilom, samo to je ostalo da znate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

zovi servis i reci da pozure, u suprotnom neka ocekuju armiju motorasa u servisu sa palicala u rukama ;):)

 

cetvorokrevetna sa zajednickim kuparilom...hmm...ista prica kao i na vlasinskom jezeru...nista strasno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Jos ne znam dal cu moci da idem pa nisam jos rezervisao smestaj. jel ima neko da je rezervisao neki krevet viska mozda?

 

Sto se tice sacekivanja Joske i jos ko ide iz NSa ako budem isao mogu i ja da ih odvedem na OMV. Ja sam kod Arene tako da tu moraju proci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12114 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja lepo rekoh da se zove odmah :) Sad je uletela jos jedna grupa kao sto je nasa i hotel je pun za to vece. Zato preorucujem da se ponesu vrece za spavanje, pa cemo se nekako organizovati za smestaj, sigurno je da niko nece ostati napolju. Ima tu jos nekih kombinacija.

 

PS. Ta Ana je malo hm... ja sam prvi zvao da rezervisem sobu pa sam na kraju izvisio... :) nema me na spisku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

A da li je nekom palo na pamet da bajkeri vole prirodu i slobodu,  sto ce reci da im vise prilici kampovanje od hotela! Zasto ne bismo kampovali u blizini tog hotela (ko ne stigne, ili nece da rezervise hotel)?! Glupo je odustajati zbog toga sto je hotel pun. A napolju je lepse, pticice, sumica, svez vazduh, potocic...i jos sve to besplatno  ;D :D;) Pa ujutru pravac na vrh Golije ;D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja