Jump to content

Moto Zajednica

MOTOROM NA KROV POLICIJSKOG AUTA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

 

 

ako se ova tema ne zavrsi tako sto ce OLJA nekoga debelo da nalomi, ne zvao se ja Milinko

 

 

a i ne zovem se..

 

 

ne brini OLJA verujemo ti bre!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ma ne ta devojka ni ne postoji to sam ja izmislila sve :o. Možda je stvarno bilo nejasnoća u mojim postovima jer stvarno nisam htela u detalje, pa su eto neki pomislili da se to nije ni desilo...dobro uvek ima ''nevernih Toma'', ali bilo bi najbolje kad bi ja ''mladu''dovela ovde na Forum pa ona da onda sve lepo objasni do detalja, da me tu ne prozivaju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Policija u Srbiji NEMA prava da juri ni bajkere ni bilo koga drugog za razliku od americke, ali takav mu zakon! Zasto! Zato sto se mogu time ugroziti imovina i zivoti gradjana! Policija po zakonu sme da uhapsi pocinioca i sme da primeni silu samo u slucaju da prekrsilac napadne istu, tj. u samoodbrani. Policija ni u kom slucaju NE SME da tuce vec uhapsene gradjane bez obzira da li ih ovi vredjaju ili ne! Policajac ne sme da se oseti uvredjenim, jer njega prekrsilac ne vredja licno, vec vredja policiju, zato ce biti procesuiran i niko ne moze nad njim primenjivati zakon dzungle i rastrgnuti ga. Gledao sam vise puta gde tuku coveka sa lisicama. Ne znam sta da je uradio policija ne sme to da cini, pa i u ratu se to zove RATNI ZLOCIN, a u miru u zemlji Srbiji je to normalno! Ne moze polupismneni ili cesto potpuno nepismeni policajac da deli "pravdu" po svom nahodjenju, SUD je taj koji odlucuje o necijoj krivici, policija je duzna samo da ga privede, a ne da se "nervira" sto im se neko popeo na auto, pa da ga malo isprebija! ALO< CIVILIZACIJO<  Da li je to onaj dugo obecavani 21 vek!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Alooo lisice, JEDNA stvar Olju može da uvredi a to je kad me neko proziva da LAŽEM! Neću da komentarišem tvoje mišljenje o tome da li je ili nije trebalo devojku tući (svima je  ovde jasno da policija NEMA PRAVO nikoga da pendreči i da je to prekoračenje ovlašćenja). A to zašto, kako, njeni roditelji i ona nisu (ili možda jesu, pa su povukli tužbu), stvarno ne znam. Uostalom baš sledeće subote idem na njenu svadbu (dozvolu još nije dobila nazad mora ponovo da polaže :o). Toliko o tome da li se to MOŽDA dogodilo...

Dakle IZVESNO je da se to DESILO a neverovatno kako ovde ima par ljudi koji su toliko uvrnuti da misle da je ovo izmišljena priča, ha, ha, čoveče, ne mogu da verujem da takvih ima. Kao nemam pametnijeg posla pa eto dosadno mi, malo fantaziram...

 

 

 

    Cao Olja, da razjasnimo nesto :

  Stvar jedan. Ja nigde nisam napisao da ti " Lazes " , procitaj ponovo moj post pa ces videti !

  Stvar dva .  Ja sam samo analizirao pricu te devojke ( kako ti je ona ispricala ) i ukazao na neke stvari u toj prici koje su          nejasne.

  Stvar tri . Predlozio sam da popricas sa jos nekim iz mesta oddakle je ta cura - u cilju da proveris da li je prica skroz istinita ili nesto ddrugo .

 

  Toliko !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova

Lepa ti ova prica o skakanju na krov endurom.Al nije to nista.Ima jedan u Beogradu koji je u Bosni u nekom tunelu pogodio sa MZ/om kravu.Zamisli da su ga tamo uhvatili kako skace na krave sa motorom?Prica je istinita davno mi je ispricao Mirko iz BG.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Lepa ti ova prica o skakanju na krov endurom.Al nije to nista.Ima jedan u Beogradu koji je u Bosni u nekom tunelu pogodio sa MZ/om kravu.Zamisli da su ga tamo uhvatili kako skace na krave sa motorom?Prica je istinita davno mi je ispricao Mirko iz BG.

 

Hahahaha, bilo sta da kaze u svoju odbranu bilo bi izlišno.  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Imaju pravo samo da postave zasedu i tako te zaustave, ali ne i da te jure!

ma imaju pravo sve, jurili su mene i druga na keeway, zato sto je spor motor, ovim brzim ne mogu nista, a sto se batina tice tu opet mogu da prebijaju jer im se moze, tako su mom drugu udarili samar (poso mu krv iz nosa, bili smo mali), jer smo se igrali zmurke i navodno galamili pa su primili poziv, a taj poziv ih je omeo u muvanju mojih dveju drugarica koje slucajno znam... Tako da oni mlate svakog, drze se zajedno, jer im se moze, oni su kao 'vlast'

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free Rider, 126 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki En 500

Imam jednog prijatelja, da ga ne imenujem javno, bio je malo nestasan u zivotu, i njegova je filozofija ovakva: "Brate, ranije dok su peglali ono muski, ja napravim sranje, izlome me njih trojica,(ne mislim na samare, krv iz nosa i to),  prespavam u buvari i sutra izadjem. Sad vise ne biju nego ti nakace dela za 100 godina robije i mozes da se slikas. Ono sam mogao jedno vece da izdrzim, al da robijam brate ne mogu. Bolje bilo nekad." I smirio se covek.

Eto, sve zavisi iz kog se ugla gleda.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Policija u Srbiji NEMA prava da juri ni bajkere ni bilo koga drugog za razliku od americke, ali takav mu zakon! Zasto! Zato sto se mogu time ugroziti imovina i zivoti gradjana! Policija po zakonu sme da uhapsi pocinioca i sme da primeni silu samo u slucaju da prekrsilac napadne istu, tj. u samoodbrani. Policija ni u kom slucaju NE SME da tuce vec uhapsene gradjane bez obzira da li ih ovi vredjaju ili ne! Policajac ne sme da se oseti uvredjenim, jer njega prekrsilac ne vredja licno, vec vredja policiju, zato ce biti procesuiran i niko ne moze nad njim primenjivati zakon dzungle i rastrgnuti ga. Gledao sam vise puta gde tuku coveka sa lisicama. Ne znam sta da je uradio policija ne sme to da cini, pa i u ratu se to zove RATNI ZLOCIN, a u miru u zemlji Srbiji je to normalno! Ne moze polupismneni ili cesto potpuno nepismeni policajac da deli "pravdu" po svom nahodjenju, SUD je taj koji odlucuje o necijoj krivici, policija je duzna samo da ga privede, a ne da se "nervira" sto im se neko popeo na auto, pa da ga malo isprebija! ALO< CIVILIZACIJO<  Da li je to onaj dugo obecavani 21 vek!

Upravo tako, ako lice pruža otpor postoje lisice. Policijski auto ionako nije njihov, već su ga platili poreski obveznici ove zemlje, a ima i full kasko, tako da mogu da rade sa njim šta hoće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1374 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Policija u Srbiji NEMA prava da juri ni bajkere ni bilo koga drugog za razliku od americke, ali takav mu zakon! Zasto! Zato sto se mogu time ugroziti imovina i zivoti gradjana! Policija po zakonu sme da uhapsi pocinioca i sme da primeni silu samo u slucaju da prekrsilac napadne istu, tj. u samoodbrani. Policija ni u kom slucaju NE SME da tuce vec uhapsene gradjane bez obzira da li ih ovi vredjaju ili ne! Policajac ne sme da se oseti uvredjenim, jer njega prekrsilac ne vredja licno, vec vredja policiju, zato ce biti procesuiran i niko ne moze nad njim primenjivati zakon dzungle i rastrgnuti ga. Gledao sam vise puta gde tuku coveka sa lisicama. Ne znam sta da je uradio policija ne sme to da cini, pa i u ratu se to zove RATNI ZLOCIN, a u miru u zemlji Srbiji je to normalno! Ne moze polupismneni ili cesto potpuno nepismeni policajac da deli "pravdu" po svom nahodjenju, SUD je taj koji odlucuje o necijoj krivici, policija je duzna samo da ga privede, a ne da se "nervira" sto im se neko popeo na auto, pa da ga malo isprebija! ALO< CIVILIZACIJO<  Da li je to onaj dugo obecavani 21 vek!

Upravo tako, ako lice pruža otpor postoje lisice. Policijski auto ionako nije njihov, već su ga platili poreski obveznici ove zemlje, a ima i full kasko, tako da mogu da rade sa njim šta hoće.

Istina. A kad postave zasedu onda treba da mu jave gde ga cekaju da bi on tuda zaista naisao i da ga potom lepo, kulturno zamole da stane i sam sebi stavi lisice da se, nedaj Boze, jadnik nebi ozledio. I svaki policajac treba da u dzepu nosi Bibliju i da se stalno podseca da treba da okrene i drugi obraz jer tako je pravilnije.Nedaj Boze, da stoka bude uvredjena (izvini stoko) jer ce istog momenta da se pozali na policijsku brutalnost.

Skakao Mujo po trafici i naidju panduri i jedan ga pita : jeli mali, jel ti tako i kod kuce skaces po trafici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Policija u Srbiji NEMA prava da juri ni bajkere ni bilo koga drugog za razliku od americke, ali takav mu zakon! Zasto! Zato sto se mogu time ugroziti imovina i zivoti gradjana! Policija po zakonu sme da uhapsi pocinioca i sme da primeni silu samo u slucaju da prekrsilac napadne istu, tj. u samoodbrani. Policija ni u kom slucaju NE SME da tuce vec uhapsene gradjane bez obzira da li ih ovi vredjaju ili ne! Policajac ne sme da se oseti uvredjenim, jer njega prekrsilac ne vredja licno, vec vredja policiju, zato ce biti procesuiran i niko ne moze nad njim primenjivati zakon dzungle i rastrgnuti ga. Gledao sam vise puta gde tuku coveka sa lisicama. Ne znam sta da je uradio policija ne sme to da cini, pa i u ratu se to zove RATNI ZLOCIN, a u miru u zemlji Srbiji je to normalno! Ne moze polupismneni ili cesto potpuno nepismeni policajac da deli "pravdu" po svom nahodjenju, SUD je taj koji odlucuje o necijoj krivici, policija je duzna samo da ga privede, a ne da se "nervira" sto im se neko popeo na auto, pa da ga malo isprebija! ALO< CIVILIZACIJO<  Da li je to onaj dugo obecavani 21 vek!

Upravo tako, ako lice pruža otpor postoje lisice. Policijski auto ionako nije njihov, već su ga platili poreski obveznici ove zemlje, a ima i full kasko, tako da mogu da rade sa njim šta hoće.

Istina. A kad postave zasedu onda treba da mu jave gde ga cekaju da bi on tuda zaista naisao i da ga potom lepo, kulturno zamole da stane i sam sebi stavi lisice da se, nedaj Boze, jadnik nebi ozledio. I svaki policajac treba da u dzepu nosi Bibliju i da se stalno podseca da treba da okrene i drugi obraz jer tako je pravilnije.Nedaj Boze, da stoka bude uvredjena (izvini stoko) jer ce istog momenta da se pozali na policijsku brutalnost.

Skakao Mujo po trafici i naidju panduri i jedan ga pita : jeli mali, jel ti tako i kod kuce skaces po trafici?

 

Ne preteruj...

 

Čisto sumnjam da je devojka pošto se našla na krovu policijskog auta fizički nasrnula na policiju. Čak je čini mi se i simpatično verbalno reagovala - uhvatili ste me, jači ste i kraj. U kola pa u stanicu na zapisnik....

Pa dosta joj je što će da joj odrape kaznu u valuti, još su je i prebili neiživljeni indijanci. Ovako može da se brani činjenicom da se plašila da se zaustavi jer ima strah od policijske torture, što se na kraju ispostavilo kao tačno! Batina uvek može da ima dva kraja... Mislite malo o tome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1374 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Pa stvar je u tome da ovde niko ne zna tacnu pricu...sve je rekla kazala. I ko nam je izvor? Devojka koja je dobila batine?

Ne znam, ali ja ne verujem bas u sve ovo. Dva puta me je privodila policija i nikad nisam imao problema...pitam se zasto!?

 

Ovo naglabanje je potpuno "prazno" jer se sad vec samo iznose neka misljenja bez ikakvih osnova.

Policija ne sme da vija, policija ne sme da primenjuje silu dok hapsi, policija ne sme da vice, policija ne sme da gleda popreko, policija mora da se smeska, policiju ja licno placam kroz poreze (koga bre za to zabole), policija ima osigurane aute (???), Kosija Pera je zavrsio kurs i postao policajac, bla, bla, bla, bla, bla, blaaaaa...

 

Naravno da u policiji ima problema (a gde nema?), prave oni svakojake gluposti (a ko ne pravi?), podmitljivi su (svi su u ovoj zemlji podmitljivi), prekoracuju ovlascenja ali bas ovoliko pro*eravanje protiv policije je smesno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Sto pises kad se u zakon ne razumes? Sve sto sam napisao stoji u zakonu, a ako se nekom ne svidja to je njegov problem. Policija se upravo ogranicava jer ima silu, iz razloga da tu silu ne bi nekontrolisano koristila. Covek je ubijen na poslednjim demonstracijama, jer sila nije bila kontrolisana, ne verujem da bi se radovao da je neko tvoj u pitanju!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1374 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Koliko sam ja primetio nisam nigde pricao o zakonima nego o onome sto se pise u prethodnim postovima. Ti ocito imas problema sa citanjem i sa koncentracijom...ili toliko mrzis policiju...

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

Pa stvar je u tome da ovde niko ne zna tacnu pricu...sve je rekla kazala. I ko nam je izvor? Devojka koja je dobila batine?

Ne znam, ali ja ne verujem bas u sve ovo. Dva puta me je privodila policija i nikad nisam imao problema...pitam se zasto!?

 

Ovo naglabanje je potpuno "prazno" jer se sad vec samo iznose neka misljenja bez ikakvih osnova.

Policija ne sme da vija, policija ne sme da primenjuje silu dok hapsi, policija ne sme da vice, policija ne sme da gleda popreko, policija mora da se smeska, policiju ja licno placam kroz poreze (koga bre za to zabole), policija ima osigurane aute (???), Kosija Pera je zavrsio kurs i postao policajac, bla, bla, bla, bla, bla, blaaaaa...

 

Naravno da u policiji ima problema (a gde nema?), prave oni svakojake gluposti (a ko ne pravi?), podmitljivi su (svi su u ovoj zemlji podmitljivi), prekoracuju ovlascenja ali bas ovoliko pro*eravanje protiv policije je smesno

 

 

ne znam, ali mene na svaku promenu vremena rebra podsecaju na njihovo ponasanje, na kraju je jos i dokazano da ja nisam bio kriv ali jbg dok zeka dokaze da je zeka odose usi... i sta onda, izvinjenje, tuzba , sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja