Jump to content

Moto Zajednica

Homolje - tura 17.avgust

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Iz pouzdanih izvora saznajem da Pit dolazi sa Teskom Destruktivnom Masinom cak iz Nisa da bi odvozao ovu prelepu turu.

 

P.S.

Posto mi je moped najsporiji i nemoze preko 60 osim nizbrdo, jel ce se voziti po onom pravilu da najsporiji ide na celu kolone da bi diktirao tempo koji moze da podnese?

 

P.P.S.

Cini mi se da bi i Boki KG dosao na turu ali ako je dobrodosao sa mopedom Honda SH50.

 

Jesi li ti siguran da mozes 60 uz brdo,da to nije samo po ravnom? Ako ne mozes, nije problem da ides na celu kolone ali bice smorno voziti 40 a brda ima puno. Jel ste se to uplasili loseg puta pa ste potegli skutere? Ovo je ipak tura za jace masine zbog dugackih uspona.

 

Uz brdo mogu 30-40 a mozda i vise, zavisi kakav je uspon i kako se zaletim ali necu da vas usporavam. Nije problem los put nego los standard zivota. Otici cu verovatno na Grzu i tamo vas sacekati, kad se acapn vec ne nudi da vas pozove na njegovu vikendicu sa bazenom na Grzi.

 

Nadam se da cu moci da idem kimkom na buduce BJB voznje koje mislim da vise ne propustam pod obavezno!

 

 

 

Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Nadam  se da dodjem i ja ,jedino mi ono vreme u 10 h bas malo knap posto nisam bio nikad u Petrovac al snaci cu se.Cucemo se do tada.Termin mi je svejedno kada mada zbog drugih je bolje nedelja.

 

Treba ti oko 2 sata da stignes do Petrovca,ako budes i malo kasnio javi se,sacekacemo te,ali nemoj puno...valja nam putovati na dosta mesta.

Sto se mene tice,sve jedno mi je za termin,zato sam i napisao da svako kaze kad mu vise odgovara.Ako bude nedelja,neka je, sta kazu drugi?Subota ili nedelja?

 

Pit da kasni??? Pa to je nemoguce! On ne kasni. Nemoze da kasni ni kad bi hteo. On je sinonim za kasnjenje! U recniku ispod "kasnjenje" stoji skenirana njegova licna karta sa sve slikom! Pa ja sam cuo da je njega majka rodila u 12 mesecu trudnoce jer je "malo" kasnio tako da... od tad... ne kasni puno.  ;D :D;)

 

P.S.

Al kad dodje i kad krene prica onda ti je odmah jasno zasto je on predsednik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Vladamire,kume,kakva diskriminacija,kakvi bakraci,pusti bre neka se ljudi voze i uzivaju,pa sa tobom bi im trebalo 3 dana da sve obidju ;D,kako te samo nije mrzelo da pises onoliko ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

Smith i Ribolovac glasaju za nedelju(radne subote,mora da se radi),u svakom slucaju mi

se vozimo u nedelju sem u slucaju jake kise ( ne smem da pokvasim foto aparat) ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

]Moj glas ide za nedelju,em su za subotu najavili kisetinu,em cu u subotu biti slogiran od slave...Mada moj glas najmanje vredi jer ne idem na turu ;D

 

 

 

 

 

 

 

Cekaj Pauke ako ti je slava u petak onda bolujes u subotu pa u nedelju bi trebao da budes zdrav i oran za voznju,mislim to je NAREDJENJE/////////////////////

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: DL1000 V-Strom 2007

Alo bre Bliski Istok, sa 50cc se vozi po biciklistickoj stazi (ako postoji). Po putevima rezervisanim za motorna vozila, bicikli, skuteri, zaprezna vozila i sl. prevozna sredstva su zabranjena.

Krsiti zakon i navoditi druge da to cine, je kaznjivo.

Nesto razmisljam ako nema bic.staze, i ako put nije rezervisan samo za motorna vozila, da vam se pridruzim na dedinom Soleksu (ko razume shvatice...  :).

Jel mogu ja na celo kolone.

 

Pozz sa Severa

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Alo bre Bliski Istok

 

Necuje se dobro, okreni nulu

 

sa 50cc se vozi po biciklistickoj stazi (ako postoji). Po putevima rezervisanim za motorna vozila, bicikli, skuteri, zaprezna vozila i sl. prevozna sredstva su zabranjena.

Krsiti zakon i navoditi druge da to cine, je kaznjivo.

Nesto razmisljam ako nema bic.staze, i ako put nije rezervisan samo za motorna vozila, da vam se pridruzim na dedinom Soleksu (ko razume shvatice...  :).

Jel mogu ja na celo kolone.

 

Pozz sa Severa

 

 

 

Putevi kojima ide ova tura NISU rezervisani za saobracaj motornih vozila! Ako nastavite sa napadima na moju licnost i delo, bicu prinudjen da potrazim zastitu nadleznih.  8) Mozes biti na celu kolone. Jel to ono napravimo kao vozic... a ti da budes lokomotiva?  ;D

 

Pozdrav sa Istoka

 

P.S.

Ovo je fenomenalna tura koju nikako ne bi trebalo propustiti. Kako zbog lepote predela kroz koje se prolazi tako i zbog Srleta69 koji je ljudina od coveka, savrsen domacin, i jos bolji vodic. Svima toplo preporucujem ovu voznju i druzenje jer kajacete se ako ne odete.

 

P.P.S.

Ovo je tema za prijavljivanje, datum se priblizava, ljudi prijavljujte se slobodno!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Dakle,

definitivno je da se ide u  NEDELJU  17. avgusta

 

Znaci spisak zakljucujemo u subotu.

Satnica ostaje ista kao u najavi.

 

Jedino ostaje da vidimo kakvo ce biti vreme jer najavljuju neku kisu, a po kisi ne vredi ici jer je ovo zajebana planina. Bio sam sad za vikend na Crnom Vrhu 2 dana i nadrljao sam. Verujte mi da u takvim uslovima tamo nije za voznju motorom (osim ako neko nije sklon mazohizmu).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Ostalo je jos samo Srle da mi kazes kada da Vas ocekujem  nedelju,otprilike,i sta treba da spremim?(nema dometa na Grzi,pa necemo moci da se cujemo u nedelju)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Videcu prvo koliko nas ima kada se prebrojimo u subotu.

Ja sam za neku klasiku (marmelada i hleb :D)

 

Salim se,pa mislim da ce neka "zicana" klasika biti Ok. Mada treba svariti opasnu klopu iz restorana "Zov Homolja" gde mislim da rucamo.Ali ogladnece se dok stignemo do tebe.

Znam samo da ako bude nekog kupanja na Borskom jezeru da necemo stici pre 19h. U najranijem slucaju stizemo oko 18h.

Za kintu ne brini,regulisacemo sve kad stignemo.

Samo mi objasni kako se dolazi do tebe?

I daj mi tvoj mobilni za svaki slucaj (vraticu ti ga kad dodjes iz UK  :D :D :D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Srle, imam zelju da idem, ali jos ne znam raspored za sledeci vikend, obavesticu te za par dana.

I sta Pauk samo,i Aca ima vikendicu na Grzi od nedavno,i to sa bazenom ;D ;D ;D

Ima kume al ne prima goste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Znam ja kako se dolazi do njega, a imam i mob, za to ne brini.

 

COOL !!!

 

Jel to znaci da potvrdjujes dolazak ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ma da bre kakvi skuteri kakav paradajz turizam ,nista ispod 500 ccm ;).Sigurno da postoje deonice gde moze da se nagazi makar malo i sto bi ja cekao tamo neke skuterease  :D :D :D.

 

I svidja mi se sto ce klopa da bude u u onoj homoljskoj kafani bas mi izgleda ..onako na prvi pogled...samo moracemo da je detaljno proverimo pre nego sto damo ocenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

http://vreme.eunet.yu/bgforec.htm

Evo Vam vremesnke prognoze,cini mi se mnogo pametna odluka da se tura odradi u nedelju ;D,ja Vas sa nestrpljenjem ocekujem u nedelju popodne!

Ljudi ako nemate pametnijeg posla,odazovite se pozivu i uzivajte sa dobrom ekipom sa Srletom kao iskusnim vodicem na celu,necete se pokajati definitivno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

 

  Potvrdjujem dolazak,stizemo preko Majdanpeka i Kuceva(da malo slikamo i taj deo) :)

Prognoza je odlicna,taman kako treba ni hladno ni previse toplo. :D,za klopu i voznju

odlicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

 

  Potvrdjujem dolazak,stizemo preko Majdanpeka i Kuceva(da malo slikamo i taj deo) :)

Prognoza je odlicna,taman kako treba ni hladno ni previse toplo. :D,za klopu i voznju

odlicno.

Ubedi i Ribolovca i Doesena da podju,da ne dolazim ja u te tamo Vase krajeve,mnogo ce skuplje da Vas izadje ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 145 postova
  • Lokacija: Negotin

 

Ubedi i Ribolovca i Doesena da podju,da ne dolazim ja u te tamo Vase krajeve,mnogo ce skuplje da Vas izadje ;D

Pa Ribolovac najverovatnije krece ako se probudi dovoljno rano :D, a Doesen1 je prodao masinu kolegi sa foruma,

tako da ces ipak morati u ove krajeve ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6313 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Samo da podsetim, ponesite kupace gace, kazu da je na borskom jezeru voda bozanstvena ufff jedva cekam :)  Nego nesto gledam, Srle, restoran Zov Homolja je suvise blizu Petrovca, da nam nece biti rano za rucak ? Ili si mozda planirao neke duze aktivnosti u okolini petrovca. Mozda mozemo da odemo na pastrmke kod onog cice gde sam se kupao, kod vrela Mlave ? Taman da se okupam ponovo u toplovodnom jezercetu dok ne stigne rucak :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

.....Pratim iz prikrajka ovu temu vec danima i razmisljam kako da pronadjem nachin.... videcu...bem ti pare...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja