Jump to content

Moto Zajednica

Potera za Cagivom Mito...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Pablo imam utisak da nisi procitao do kraja moj komentar.

Sa 13 god. sam prvi motor(bicikl sa motorom)Puch popravio i seo na njega,a bale su mi isle na ujakov Triumf bonevil 650,sa 14 god. psp i provozao BMW R60 iz garde,jer sam imao dve opcije ili batine ili bmw ujak stari motordjija.Onda kupim tada petnaju koju sam cak i sam bucio isla 120,i u voznji a jos i drugar samnom pojure nas panduri ja po gasu i baz u tom bezanju veliki kontejner za papir drugaru na 1cm od glave,a sta bi bilo da je bio blize.Tako da bezanje moze da bude mnogo skuplje.

A sto se tice komentara sa cebetom nebih trosio slova na njega.Izvinjenje sto sam davio ali ja sam tako poceo na dva tocka neke 82-83.

Tako SH@NE vozi motor glavom a ne gasom, a bezanja se batali i kacigu na glavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

bosko hvala,veruj mi vozim glavom !vozim motor od malih nogu da nevozim glavom nebi pisao sad poruku!

kacigu uvek nosim,i mnoge drugove sam naterao i objasnio im sto da nose kacigu,opremu i sve sto se tice voznje nisam jedan od onih u sorcu,japankama i sl.koji ima motor da bi se ludirao i isao do kafica da se kurci! vec veliki zaljubljenik u motore ,motociklizam!

i za razliku od mnogih mojih vrsnjaka prihvatim to sto mi starije kolege kazu zato sto znam da ste upravu,bezanja nece biti vise to sam sad uveliko shvatio!

zivi bili!!!!!!!!! ;) :)neko vozi 30km pa nezna,neko preko 100 pa zna nije samo stvar u brzini nego i u instiktima,osecaju i znanju ,iskustvu prepostavci, imam druga koji je na skuteru napravio nekoliko saobracajnoh nezgoda sa teskim povredama znate zasto:zato sto mu motor sluzi da ode do skole i da se odveze od tacke a do tacke b ,meni je motor naci zivota moja sloboda ,moj nacin zivota jest znam da dam gas al znam i da kontrolisem motor!

al kao sto rece bosko vozi se glavom,a ne gasom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja