Jump to content

Moto Zajednica

Koji motor za devojke?

Recommended Posts

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

haha da sa 150cc da sednem odmah na mashinu od 1000cc :D shteta shto nema model od 250 :(

 

Ja sam uvijek mislio da se motocikl vozi "glavom" i u to sam i dalje ubijedjen.Bitno je znanje i iskustvo, a ne velicina motora.Na svaki motor se covjek navikne za cca. sedam dana.Ovdje je u pitanju samo velicina motocikla tj. visina sjedista od zemlje, bez obzira na tvojih 176cm. ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: SUBOTICA
  • Motocikl: Ferdinand

Ovako izgleda Pero na svom Varadero 1000, sa svojih 178. Prodao ga je posle pola sezone. Razlog je bio visok i težak. Kaže da je jedan od najboljih motora koji je vozio. A nemože se reći da ima malo km ( vodič moto tura po evropi) ili malo iskustva sa motorima. Sada vozi Fazer 1000.

post-5709-12879024683907_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ovako izgleda Pero na svom Varadero 1000, sa svojih 178. Prodao ga je posle pola sezone. Razlog je bio visok i težak. A nemože se reći da ima malo km ( vodič moto tura po evropi) ili malo iskustva sa motorima.

 

Ima kratke noge. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 365 postova
  • Lokacija: SUBOTICA
  • Motocikl: Ferdinand

Naravno a ovo se dešava kada imate prevelik motor. Fotka i linkovi su putopisa koji je pisao Mikulanac Tajlan, Laos Kina pa nazad.

 

 

citat:

  U toku manipulacije kamiona i mister Anatu se prevrnuo motor . Boza ne dozvoljava nikom da mu pomogne .Staro pravilo glasi vozi motor koji sam mozes da podignes . Ipak nema sanse . Covek ima 49 kg , 165 cm i cizme na stiklu da bi dohvatao zemlju .

I lokacija fotke

http://cdn.bjbikers.com/images/imported/Cb/9lCr7_2007chinayunan7595ke9.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Naravno a ovo se dešava kada imate prevelik motor. Fotka i linkovi su putopisa koji je pisao Mikulanac Tajlan, Laos Kina pa nazad.

 

 

citat:

   U toku manipulacije kamiona i mister Anatu se prevrnuo motor . Boza ne dozvoljava nikom da mu pomogne .Staro pravilo glasi vozi motor koji sam mozes da podignes . Ipak nema sanse . Covek ima 49 kg , 165 cm i cizme na stiklu da bi dohvatao zemlju .

I lokacija fotke

 

 

 

Kao prvo za podizanje prevrnutoga motora pored snage treba i tehnika. ;) A Varadero je pravi muski motor i ono u predhodnom postu je trebalo shvatiti kao malu salu upucenu  miStery. ;):D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Beograd

A sta znam, nista drugo ne stoji lepo devojci, neje motor za zene :P

 

Moram da se ne slozim sa tobom. Pre par meseci stojim na semaforu kod glavne poste gde je ona velika raskrsnica. I dijagonalno preko raskrsnice na semaforu stoji devojka na GSX-R1000. Da nije imala stikle ne bi mogla da dohvati asvalt. Devojka nema sta da je vidis. Ali vlada masinom za medalju. Vidjao sam muskarce koji slabije voze. Otvori se zeleno samo je odletela. I da mi devojke ovde ne zamere, misao koja mi je prosla kroz glavu bila je: "Ako ovako dobro jase ovoliki motor kako li bi ..."

 

Stoji devojkama lepo sve sto umeju da nose, ili u ovom slucaju voze. Svako treba da vozi ono sto ume, moze, da vozi bezbedno, na cemu se oseca sigurno i komotno i sto mu se dopada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Kubikaza vam nebi trebala predstavljat problem, ako ste naucile da vozite motor s brzinama mozete slobodno i R1 da vozite, dok god kontrolisete sebe kontrolisacete i motor. Jedino obratite paznju na tezinu i visinu tezista motocikla, radi voznje u gradu koja podrazumeva dosta zaustavljanja i provlacenja, kao i radi eventualnog podizanja u slucaju pada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

A sta znam, nista drugo ne stoji lepo devojci, neje motor za zene :P

 

Moram da se ne slozim sa tobom. Pre par meseci stojim na semaforu kod glavne poste gde je ona velika raskrsnica. I dijagonalno preko raskrsnice na semaforu stoji devojka na GSX-R1000. Da nije imala stikle ne bi mogla da dohvati asvalt. Devojka nema sta da je vidis. Ali vlada masinom za medalju. Vidjao sam muskarce koji slabije voze. Otvori se zeleno samo je odletela. I da mi devojke ovde ne zamere, misao koja mi je prosla kroz glavu bila je: "Ako ovako dobro jase ovoliki motor kako li bi ..."

 

Stoji devojkama lepo sve sto umeju da nose, ili u ovom slucaju voze. Svako treba da vozi ono sto ume, moze, da vozi bezbedno, na cemu se oseca sigurno i komotno i sto mu se dopada.

 

U stiklama na gixeru 1000, svasta :D Ne znam, postujem tvoje misljenje, ali jednostavno meni motor nije za zene, ne volim ni kur**tine da prostite :D sto im tange sevaju na repu nekog eRa, ali nekako lepse devojcica izgleda na zadnjem sedistu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Zajecar(centar grada)

U stiklama na gixeru 1000, svasta :D Ne znam, postujem tvoje misljenje, ali jednostavno meni motor nije za zene, ne volim ni kur**tine da prostite :D sto im tange sevaju na repu nekog eRa, ali nekako lepse devojcica izgleda na zadnjem sedistu...

 

slazem se...motor nije da ga zene voze...piaggio je izmislio vespu za zene i to je to :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

Meni je sto puta nestabilniji mali motor na kome drzim noge ko da cu da se upiskim, tako da vise volim one koje moras da opkoracis (molim vas bez dvosmislenih komentara) i da drzis stopala u polozaju slicnom biciklu.

Na prste mogu da nabrojim kome bih sela na suvozacevo sediste jer obicno ti sto smatraju da zene nisu za ovo ili ono misle da drze sve u svojim rukama, a moje misljenje je da je  jaka masina ipak gazda.

Pametna i hladna glava moze sve dobro da radi ne bitno kog je pola !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

Okliznuce se kad tad sa tih stikli, zene......

Na plazi u stiklama i kompletnoj sminci, na skijanju u bundi od nerca i stiklama od 12cm, pa sta da im radis, zenska glava je cudo, ali ih ipak volite i ne mozete bez njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Bg

 

A sto nijedan,  sem skutera!?

:-\

A sta znam, nista drugo ne stoji lepo devojci, neje motor za zene :P

 

Vozis motor zato sto ti lepo stoji 044aaa9d0f88984aacf6924242c2273d.gif

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

 

A sto nijedan,  sem skutera!?

:-\

A sta znam, nista drugo ne stoji lepo devojci, neje motor za zene :P

 

Vozis motor zato sto ti lepo stoji 044aaa9d0f88984aacf6924242c2273d.gif

 

 

Pa nisi u toku, to je sada pomodno  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Kad mi neko odvali ovakav komentar onda mi se se*e... Strasno, i to neko ko jedva zna da upali motor.

 

ONTOPIC:

 

Mozda sam preterao malo, ova naprimer izgleda simpaticno, mada opet  :-\

 

index.php?action=dlattach;topic=4975.0;attach=54001;image

 

Ali zensko na R-u, nece da bude  ;)

 

Ali to je samo moje misljenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

A sto da ne  :-\

 

Ne znam, zasto tebi da :D ? Jednostavno ukusi su razliciti, ja sam predlozio skut neki i mislim da je to najbolje, naravno ja sam samo ja, i imaju zenske da citaju 11 stranica ako im se ne svidja moj komentar, sta znam, jednostavno mi R motor nije za zenu, niti neki coper tipa vn2000. Nemogu da objasnim zasto :) tj neznam, jednostavno tako mi izgleda.

Mozda nekad i promenim misljenje, who knows...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja