Jump to content

Moto Zajednica

BJB vikend voznja, 19-20 jul 2008, Vlasinsko jezero

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Pa ovo prerasta u gurmansku turu :)

Ajde reci gde ima restoran u kome mozes da probas vojvodjansku sapunjaru, sumadijski kajmak i vino

iz negotinske krajine i sve to sa vlasinskim vazduhom !? Nema !!! ;D

Dolazim  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

@Lalajko mozes sad da kazes sta si to imao  za mene, cisto da vidim sta sam propustio   :(

 

Samo jedan nacin postoji da to saznas... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Extra!! Hvala drugari vidimo se  ;D  ;D  ;D

P.s. Jbg i ja sam neki direktor xixix . . .  ;)

 

xaxaxa  sam si sebi dovoljan !!!  :) 

 

U poslednje vreme mrzim direktore  xixixi    Ocu u ponedeljak kad se vratimo , da vi directori odrzite jedan radni satanak i dogovorite se ko ce mene novopechenog volontera u jednoj velikoj tvtci na Surchinu da me primi u radni odnos i da mi da platu 50 iljadarke  xexexe  Ajde da vas vidim

 

PS  ne treba da se pretstavite u subotu  -  poznacu vas  po stomacima  i sekretarici u krilu  hahaha

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: R1100S

Extra!! Hvala drugari vidimo se  ;D  ;D  ;D

P.s. Jbg i ja sam neki direktor xixix . . .  ;)

 

xaxaxa  sam si sebi dovoljan !!!  :) 

 

U poslednje vreme mrzim direktore  xixixi    Ocu u ponedeljak kad se vratimo , da vi directori odrzite jedan radni satanak i dogovorite se ko ce mene novopechenog volontera u jednoj velikoj tvtci na Surchinu da me primi u radni odnos i da mi da platu 50 iljadarke  xexexe  Ajde da vas vidim

 

PS  ne treba da se pretstavite u subotu  -  poznacu vas  po stomacima  i sekretarici u krilu  hahaha

 

 

Nema sanse. Nemam sekretaricu, a radnike extra pazim, svrati pa ces videti  ;D  ;D

Ovde je super atmosfera  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

ljudi da vam kazem sta mi se desilo,vozio sam pre neko vece motor izaso sam malo na auto put nagazio ga domacinski,a da kazem da mi je lanac bio los,kad sam se vratio kuci nisam nista primetio, ali sutra kad sam se vratio sa posla hteo sam da se vozim i kad guram motor lanac toliko puca da je to strasno,narucio sam set ali stize za 15 dana,e sad me interesuje dal da podjem sa ovakvim lancem ili da odustanem, a stvarno imam zelju da podjem jer nikad nisam bio na takvu voznju i mislim da bi to bio dozivljaj koji se pamti, ljudi pomagajte sta mislite dal bi smeo da se usudim da podjem sa ovakvim lancem, AKO TREBA IMA DA IDEM I BICIKLOM,al ima da idem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

ljudi da vam kazem sta mi se desilo,vozio sam pre neko vece motor izaso sam malo na auto put nagazio ga domacinski,a da kazem da mi je lanac bio los,kad sam se vratio kuci nisam nista primetio, ali sutra kad sam se vratio sa posla hteo sam da se vozim i kad guram motor lanac toliko puca da je to strasno,narucio sam set ali stize za 15 dana,e sad me interesuje dal da podjem sa ovakvim lancem ili da odustanem, a stvarno imam zelju da podjem jer nikad nisam bio na takvu voznju i mislim da bi to bio dozivljaj koji se pamti, ljudi pomagajte sta mislite dal bi smeo da se usudim da podjem sa ovakvim lancem, AKO TREBA IMA DA IDEM I BICIKLOM,al ima da idem

 

ja sam na moju prvu bjb voznju isao bez rucice prednje kocnice :) i bilo mi twice fun :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

I Novosađani, i okolina , kad i odakle krećemo i kojim putem idemo do BG? ( jer se sve ostalo zna, i to da ćemo pomreti od gladi bez ručka ;D)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1673 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Ja sam krenuo sa ozbiljnim pripremamam za put.... od juce nista ne jedem kako bih bio sto laksi za svoju ljutu masinu od 125cc-ko pravi dzokej a i bitno mi je da uz put mogu sto vise da pojedem da ne bih gubio koncentraciju i maximalno uzivao :)

a za nntom-a imam jesenju moto jaknu  bez protektora i za visinu od 188cm, al sto je najbitnije pozajmljujem je za put sto znaci da ne kosta nista, a kad se nazderemo ko prasici ima da mu legne ki upisana ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I=U/R, 2061 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Transalp `97

I Novosađani, i okolina , kad i odakle krećemo i kojim putem idemo do BG? ( jer se sve ostalo zna, i to da ćemo pomreti od gladi bez ručka ;D)

I ja bih voleo da znam,a i drugar koji ce samnom.Non stop me cima,-jel ima sta,zna li se?

Da cujem predloge!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

U subotu pre podne imam obaveze , pa necu moci da vam se pridruzim u voznji  :( , ali popodne pichim direktno na Vl. jezero pa se vidimo dole  :) , u nedelju vozim s vama gde god ( samo da nije neki offroad  :D ) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Stromcina

I Novosađani, i okolina , kad i odakle krećemo i kojim putem idemo do BG? ( jer se sve ostalo zna, i to da ćemo pomreti od gladi bez ručka ;D)

Standardno i vrlo uspesno! AVIA pumpa, Kacka petlja, 06:00h SHARP!!! A svako nek sebi izracuna koliko mu treba do tamo. Ko zadnji...nena ni rucka, jer SVE CEMO DA MU POJEDEMOOO! A HA HA HA HA!!! ...pa vi vidite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

I Novosađani, i okolina , kad i odakle krećemo i kojim putem idemo do BG? ( jer se sve ostalo zna, i to da ćemo pomreti od gladi bez ručka ;D)

Standardno i vrlo uspesno! AVIA pumpa, Kacka petlja, 06:00h SHARP!!! A svako nek sebi izracuna koliko mu treba do tamo. Ko zadnji...nena ni rucka, jer SVE CEMO DA MU POJEDEMOOO! A HA HA HA HA!!! ...pa vi vidite

 

6:00 AVIA ok...

Mada smo mi (Grof i ja) mislili da vam je možda jednostavnije da se nađemo na "minutu" na auto putu... ako dolazite istim, da se ne maltretirate silaženjem sa autoputa... Ali ako dolazite starim putem, najlogičnije je da se nađemo na AVIA pumpi (bivši Radun).

Quasaa-er? Joseph-e? Joška? Odgovara? Grofa i ne pitam jer znam da mu odgovara ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Mi se nalazimo u Sirigu raaaaanoooo, pa nam jedini put ka autoputu vodi pored Avia pumpe...Pa sad, kako god, meni svejedno, samo da prodje ovaj dan  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

(sve je spremno,ali gde da natovarim lubenicu  ???)  :)

 

hahahaha, e jesi lud, hahaha :) ...sva ova prica oko klope me potseca na djoletovu pesmu "al se nekad dobro jelo" :) :) :)

 

po svemu sudeci, bice ovo veoma ukusan put :) :)

 

ajd prijatno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

po svemu sudeci, bice ovo veoma ukusan put :) :)

 

ajd prijatno :)

 

hehe, a kad se samo setim, kako smo kocha i ja dali prelog lalajku u polanoci ... i kad je lalajko izjavio ... ja sam za ... ali mislim da ljudi nece prihvatiti :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

hehe, a kad se samo setim, kako smo kocha i ja dali prelog lalajku u polanoci ... i kad je lalajko izjavio ... ja sam za ... ali mislim da ljudi nece prihvatiti :D

 

Ne radi se o tome hoce li prihvatiti... Ja bih najvise voleo da svratimo u neki restoran. Ali izlet na Rajac je bio lep primer kako to izgleda. Bilo nas je mnogo manje nego sto ce sutra biti na voznji, a opet smo cekali oko dva sata da se rucak zavrsi. Za tako nesto jednostavno nema vremena. Sutra cemo se pre puta dogovoriti sta, kako i gde po tom pitanju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

citat Dr_gubi

Nema sanse. Nemam sekretaricu, a radnike extra pazim, svrati pa ces videti  ;D  ;D

Ovde je super atmosfera  :D

 

HA ha Hvala ti na pozivu !!!! Rado cu se odazvati za 50 iljadarke mesecno  HOHOHOHO  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ja sam krenuo sa ozbiljnim pripremamam za put.... od juce nista ne jedem kako bih bio sto laksi za svoju ljutu masinu od 125cc-ko pravi dzokej a i bitno mi je da uz put mogu sto vise da pojedem da ne bih gubio koncentraciju i maximalno uzivao :)

a za nntom-a imam jesenju moto jaknu  bez protektora i za visinu od 188cm, al sto je najbitnije pozajmljujem je za put sto znaci da ne kosta nista, a kad se nazderemo ko prasici ima da mu legne ki upisana ;)

 

Hej SAXY  nece se vređamo - ja sam već prase i već ki upisan  hehehe 

 

PS  jos danas cu da potražim jaknu, a tebi mnogo hvala na ponudi. Javljam se ako nista ne oskombinujem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja