Jump to content

Moto Zajednica

Nordkapp team - najnovije vesti

Recommended Posts

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Sad sam se opet cuo sa Davorom...

 

Evo ovako : Davor kaze da su upravo usli u Austriju i da idu prema Alpima pa u Italiju. Odustali su trenutno od Norveske i kaze da su se dogovorili da ce ponoviti putovanje sledece godine.

Nece da mi kazu broj racuna i jako su svima zahvalni ali insistiraju da ovako nastave put.

Obecavaju da ce pronaci danas-sutra neki internet kafe i da ce se javiti. Vec bi se javili ali kazu da je zbog fudbala tamo raspad sistema i da skoro nista ne radi normalno.

 

Eto...

 

Opet, i ovi putevi kojim su krenuli vaze za prelepe za voznju motorima pa se nadam da ce se lepo provesti i da ce se ipak vratiti sa lepim uspomenama  8)

 

Evo čuo sam se sa Davorom i Jožefom... Kažu mi da su odustali jer su izgubili previše vremena i da ne mogu da stignu, sem ako ne jurcaju... Trenutno se nalaze blizu austrijsko-italijanske granice. Tu će kampovati i onda planiraju da sutra nastave prema Sloveniji.

 

Pokušao sam da ih odgovorim od odustajanja, i rekao sam im da imaju podršku svih nas, te da ipak razmisle večeras da li ikako mogu da se iskombinuju da nastave ka severu. Jožef kaže videće...

 

Ja sam isto spremio kintu i po odzivu u ovoj temi verujem da možemo da im skupimo dovoljno da nastave. E sad, da li će se predomisliti ili neće...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Old Fart, 86 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Honda NT700 VA

Tako treba, Najzli! To je i moj odgovor- participiram, samo napišite na koji način! Lep gest i od ERE031. Vidimo se, Mokl

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

10e i od mene (jbg kraj meseca). Dajte racun ili neka neko ko moze da im posalje prodje negde blizu mene ja sam po  ceo dan na dorcolu (tu zivim i radim) Iscimao bi se i ja do nekog ali mi je masina na servisu :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Procitao sam svih 5 stranica na kojima je odziv za pomoc novcanu za Davora i Jozefa na putu za Nordkap.

Vidim da je bikerski duh prisutan,

 

Kao prvo..............NEMA ODUSTAJANJA.......dodajte malo gas i STIZETE na vreme na posao prilikom povratka.

 

Kao drugo.........Molim vas javite mi kako da ja odavde iz Gabona (Afrika) posaljem prilog, najbrzi nacin je da posaljem Western Union - om na necije ime u BGD koji ce izvrsiti uplatu na Jozefov racun zajedno sa ostalim prilozima, saljem cim mi javite nacin 100 evra (ako treba vise ....javite mi).

 

Jos jednom.............DAVORE, JOZEF.........Ne odustajte, na putu ste, vidite koliko imate prijatelja, zbog njih morate da nastavite i da nam date lepu reportazu i predivne fotografije. Ovo je samo jedan mali problem na putu........u toku je resavanje istog.

 

S moje strane VELIKI pozdrav..........i mozete vi to bez problema da na tim dobrim putevima odradite ......bajkerski.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: kaludjerica

U nadi da ce te citati sta vam mi zelimo!

    Nemoguce je da pre polaska niste planirali neku nepredvidjenu okolnost i da za to sami sebi niste predvideli neki extra dan za uspesnu realizaciju vaseg plana,zato glave gore i bez izgovora za nenastavljanje puta.Mi i dalje ocekujemo slike i reportazu sa Nord Kapp tour.Novac nece biti problem a godisnji odmor....?Snacicete se vi vec.  Saljite broj racuna!

              SRECNO!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Motocikl: Yamaha XVS 650A DragStar

Jednostavno, ljudima je verovatno neprijatno da uzimaju novac od drugih i bilo bi super ako neko ko ih poznaje moze da ih ubedi da nastave. Necu fotke sa Alpa, ocu fotke sa Nordkapa! I hocu da pomognem sa 50 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Motocikl: Yamaha XVS 650A DragStar

E ljudi, samo da vas podsetim sa kojim ste motorima isli u Rumuniju i Madjarsku...

 

9bBiO_bikes4vg.th.jpg

 

I da vas podsetim na jedan sjajan citat koji je puno puta koriscen na ovom forumu i koji mi je uvek u glavi!

 

Ko hoce - nadje nacin, ko nece - nadje opravdanje!

 

Ajde bre! Dajte racun!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

Racunajte i mene za pare. Napisite samo ko prikuplja pare u BGDu ili racun. Nadam se da ce te nastaviti put.

 

Srecno kako god odlucili  :)

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nisam uspeo da ih ispratim jer sam morao na sljaku, niti sam pre polaska imao da im turim kes za srecan put, al sad ucestvujem sa jednom Črvenom.

 

Ajmo da vidimo kako je najbolje da ovo odradimo, posto prepostavljam da imaju devizni racun a za uplatu na devizni racun treba ovlascenje vlasnika racuna. Ajmo da onda svi uplatimo u dinarima nekome na racun ko ima zicu u banci gde joseph ima racun i da onda taj kupi evre od uplacenih para i da im turne preko jozefovog deviznog racuna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: Honda Transalp 600

Danas sam par puta pokušavao da ih kontaktiram. Posle podne me je Joseph nazvao, ali se veza verovatno prekinula. Otad pokušavam da ih dobijem.    Daću sve od sebe, da ih nagovorim da nastave put, kako su isplanirali. Nijov san važi puno više, od novca.

Joseph i Davor samo napred, mi smo uz vas. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja