Jump to content

Moto Zajednica

Ne osecam se kao da..."sam pogresio"...

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Malopre idem sa placa iz pravca Avale prema Beogradu...prolazim raskrsnicu za Bubanj Potok i Rakovicu....mostic...krivina u levo...puna linija , autobus dolazi u susret kroz krivinu...dolazim skoro do samog autobusa i onda "shok"....paralelno sa autobusom direktno u mene ide beli pick-up....razdaljina 20 metara.....tu nema sta da se prica o umecu voznje itd...bog me pogledao da ne nabodem kocnicu vec da neznam kako prodjem izmedju.....jedva smirujem motor i stajem....pogledam iza a vozac pick-upa nastavio dalje.....tog momenta mi se okrenu sve...setih se nase crne hronike i koliko je falilo da ja danas budem u njoj....okrecem motor i pun gas.....kod kafane Kumbor zastoj, taman ga stizem i poprecujem motor ispred....decko izlazi iz kola i mrtav ladan "jebiga izvini"...ruke mi se tresu pokusavam sto brze da skinem kacigu i pitam ga "dali je normalan""mogao je da me ubije" on opet neuverljivo izvini...tog momenta stavljam kacigu na motor i gledam ga u ljigavu facu na kojoj se vidi da ga boli k.... i da gleda kako da se izvuce iz neprijatne situacije posto je na autobuskoj stanici dosta sveta......opet mi "crna hronika" pred ocima te podelih rukama i nogama par vaspitnih vozacu pickapa bele boje, tablice Vrsac, a na vratima pise firma Oktanol...(mozda ga neko i zna od vas...). Mislim da ce mu malo pustanja krvi biti bolja opomena da vozi pazljivije i uvazava "dva tocka" na putu malo vise...jel od puke price nema nista na jedno uvo udje na drugo izadje.....ovako se pamti.....putnici na stanici gledaju sa cudjenjem...predpostavljam da je komentar "huligan na motoru maltretira jadnog coveka"....

Sad je proslo jedno sat vremena i polako mi se u svest uvlaci sta sam stvarno izbegao.....znate i sami da svakodnevno imamo zajebanih situacuija.....ali ovakvu nepamtim da sam imao.....htedoh da napisem da mi je sada tek zao sto ga nisam ugazio da nemoze ni da vozi ni da hoda jedno 10 dana.....

Ubuduce ako nebudem mogao sam da resavam vodim Boleta sa sobom kao suvozaca....lol...

 

 

 

 

post-220-12878999653774_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

Care!!!

 

Al mislim da moze da ti napravi problem... da te tuzi, ovo-ono... cak ima i svedoke sa stanice... al valjda nije toliko blesav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Necu da ti pricam jesi'l trebo ili nisi, hvala bogu da si ostao ziv. Eto toliko.

A koliko vidim, ti i Bole biste bili zajebana kombinacija  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Konacno nesto konkretno ,vec su mi se smucili ovi komentari tipa '' iskuliraj ga '' ili ''napsovao sam ga''.Dok se stvar ne uzme u svoje ruke i bitange ne dobiju sto zasluzuju nece da nas postuju ,ovako ovaj iz pikapa ima da pamti sta moz da mu se desi i da vodi reda .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1675 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Reakcija taman kako treba, najbolje u citavoj situaciji je sto ste zive glave izvukli, vozac pick up ce od sada sigurno da razmislja pre nego sto krene ko sivonja u preticanje, ako ne zbog pameti, a ono zbog straha da mu opet neko igra ping pong sobrazima :D

Svaka cast na svemu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Nisam prosao izmedju njih (gore sam malo konfuzno napisao pa moze da se pomisli) vec izmedju auta i ivice puta...a pored ivice je bilo nesto, dali znak ili ograda...moracu dobro da pogledam sledeci put kada budem prolazio.....uglavnom ja sam bio oborio motor u levoj krivini...kada mi je on izasao neznam kako sam ga ispravio i ponovo oborio da ne izletim sa puta....jer sam se posle toga borio bar jedno 10 sec. da nepadnem sa motora (verovatno sam pokupio prljavstinu sa ivice) a i tu me cudi kako nisam pao....da ne govorim o prvom sto sam ga izbegao.....ceo dan sam pod utiskom toga....tesko je to prepricati jer po meni po svim pravilima trebao sam da se zakucam u njega... imao sam samo delic sekunde da reagujem.....i opet ponavljam,  nemoze me nista ubediti "da onaj od gore nije umesao svoje prste" i da mi jednostavno nije bilo sudjeno danas....vozacka vestina nema veze sa ovim..... :o :o :o :o

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Strasno.... Ne znam stvarno sta reci. Imao sam ovakvih situacija dosta, ali ni blizu ovoliko kriticnih. I kad samo skontam koliko je mene 'drzao' utisak mogu misliti kako je tebi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Uh dobro je. Ja sam isto mislio da si prosao izmedju. Svaka cast na prisebnosti.

 

Ni ja ne mislim da si pogresio  >:(

 

off: jel se Bole dobija uz motor  :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ako si ga ispljeskao, a to što može da te tuži sa svedocima sa autobuske, neka se javi, što kažemo mi iz Požarevca, kod Miloša (spomenik Milošu Obrenoviću) u park. On je nadležan za takve slučajeve :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ako te tuzi, potrazicemo ga mi po gradu, pa javljamo boletu da dodje da pripomogne :)

 

Ne verujem da bih uspeo da se suzdrzim... dobro si postupio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Pod hitno da se oformi podforum "Drumski borilacki sportovi"!

Urednik niko drugi do gospodin Goran Tini!

Zasto?

Evo zasto:

Lokalni alkos me pokupi prosle godine na 300m od kuce, isto tako,oduzimanjem prava prvenstva. Pobegne naravno, i nadje ga murija posle 3 dana. U istrazi sve prizna a na sudu sve porice. Ja puknem, ispeglam ga dva puta,murija mi pokupi svo oruzje koje imam 20 godina i nikada nikom nisam pretio,a kamo li upotrebio. Platio sam kaznu 50.000 din. i troskove 6000 za tucu a sudjenje za udes jos traje... Da li da se tuce ubica? NARAVNO, kad god se sretne! Jos ubica prijatelja? Peglanje svakodnevno.

 

Mislim da ne treba dalje polemisati...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ja stvarno nemam reči da opišem te nadobudne kretene što voze dostavna vozila.

 

Nasiljem se generalno problemi ne rešavaju, ali se "izolovani slučajevi" sasvim fino rešavaju ;)

 

Svaka čast sine, ruka ti se pozlatila  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Prijatelju, bez zezanja....dok citam sta si napisao, belim u licu. Jbg, ako onaj gore umesao prste, sigurno ima razloga i zasto je to uradio.

Mogu misliti kako si se tresao, to je sok i te kakav. A vozaca si trebao ugaziti...ali bas ugaziti. Danas svaka budala vozi auto i motor, sto je najgore drugi nastradaju zbog istih.

 

Samo da si ziv i zdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2850 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ala ti vera, lepo si mu objasnio :). Ma ni tebi se ne bih zamerio, a kamo li kad si sa Boletom :D.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja