Jump to content

Moto Zajednica

Novi Beograd, 15/16 jun

Recommended Posts

  • Drug član, 2874 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Prenosim ono sto sam cuo od ocevidaca, onih koji su bili na motoru i gledali sta se desava, potom dobili batine od policije:

 

Dejan je tek krenuo na svoje zeleno, Jugo je proleteo na crveno i sad, ko je u koga udario, nije ni bitno, nije bilo vremena da se reaguje.

 

Policija je dosla, dvojca iz Juga su uspela da pobegnu. Nezvanicno sam cuo da su ih do sada uhvatili

 

Posto je policija slegala ramenima na to sto su ta dvojca nestala sa mesta nesrece, doslo je do tuce izmedju motorista i policije.

 

B92 ima potpuno pogresnu/ laznu informaciju, kao da su je pisali iz fotelje a ne sa lica mesta.

 

Moj prvi post je napisan odmah kakd su mi oni koji su bili sa Dejanom javili sta se desilo, jos uvek u soku, tako da se nadam da sam sada malo pojasnio dogadjanja, kada sam se ponovo cuo sa njima i posto su se oni malo pribrali. Za vreme sahrane cu javiti ili ja ili neka onaj ko prvi sazna, napise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Dokle vise ovato, sta se ovo desava!?

Nek mu je laka zemlja, zaista tuzno i potresno!

Oni komentari od strane glupih i plitkoumnih ljudi koje sam citao na B92 toliko su mi jos vise nabili bes da je to strasno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Juce sam na NBG (blok 28.) video grupu motorista da nesto slavi. Gde je decko ziveo?

 

Saucesce porodici i prijateljima. Starsna tragedija. Uzas, nemam reci. Zar bas to da mu se desi kad je dobio sina?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja sam takodje poslao komentar ali ga nisu objavili, zasto ne znam. Po ostalim komentarima se vidi kako ima mnogo plitkoumnih i naivnih ljudi, koji progutaju sve sto im se servira >:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Naravno da ga nisu objavili. Ovaj moj nisu objavili zato sto sam rekao da treba da bude sramota i ove koji pisu tako o coveku koji je poginuo bez svoje krivice, ove koji veruju vestima b92 i samu kucu b92 na objavljivanju ovlas proverenih informacija, odnosno lazi. Pa naravno da nece to da objave.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Pa nije valjda da jos neko veruje bilo kojim medijima. Sve u svemu za vecu tragediju odavno nisam cuo a posebno mi je krivo jer sam skoro upoznao jednog momka iz MK Orthodox ciji clan je bio pokojni Dejan. Only the good die young...

Moje saucesce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova

verovatno se kretao nekih 80-100 km//h i na semaforu mu se upalilo zeleno-zuto i on je prosao,dok je ovaj sa jugom mislio da ce proci na zuto ali ga je uhvatilo crveno pa nije posle ni pokusavao na crveno jer je racunao da ce proci i da nece nikog udariti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2874 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Dejan je krenuo na svoje zeleno, nije bio u letu. Posto vec spekulisemo, bez podataka, mada nije mesto za to, auto koji se krece velikom brzinom i te kako lako moze da se prevrne, malte ne i ako naleti na ciglu pod dobrim uglom. Prema tome, ne vredi da pricamo i nagadjamo. Jugo nema tablice, koliko sam cuo, vozac nema dozvolu. Neduzan covek je mrtav i to je sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

U svakom slucaju, svaka diskusija je suvishna - coveka vishe nema, ugasio se josh jedan mladi zivot u nizu tragicnih incidenata koji su se izdesavali zadnjigh 45 dana.  Policijska istraga ce dati definitivno tumacenje celog dogadjaja, ali to Dejana nece vratiti.

 

Ja definitivno ne volim B-92 zbog jako cestih neproverenih i senzacionalistichkih informacija,  sa ozbiljno poremecenim osecajem za objektivnost i realno izvestavanje i sa ociglednim politickim bias-om i implikacijama.

 

Ali, zapitajmo se, da li smo i mi na dva tochka uvek u pravu ?

 

Danas sam ruchao u "Kalenic-u",i vishe od dva sata sam posmatrao saobracaj i vozace na dva tochka. Bilo je tu svega, od besnog i bahatog turiranja ispred same kafane - ne bi li gostima preseo ruchak, do voznje brzinom od skoro 100 na sat od kafane do prvog semafora sa uleteanjem u makaze, skoro da niko ne nosi kacigu , cast za par izuztaka koji su potvrdili pravilo. Uglavnom klinci na skuterima, po dvoje, bez kaciga i u sorcevima.I smekeri bez kaciga na R-mahinama, po neko eventualno sa kacigom na laktu.

 

Istina je uvek negde na sredini, zapitajmo se da li mi sami uvek uradimo sve da sprecimo najgore ?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Novi Beograd, Stara Bezanija
  • Motocikl: Gilera GP800

pfff...jbt tek sam sad chuo na tv-u...znachi ne verujem.. ispizdeo sam kad sam chuo da je yugo proshao na crveno, a kad sam chuo da se vracao sa proslave povodom rodjenja svog sina... ne mogu da verujem  :'( :'( zao mi je deteta, a njemu nek je laka zemlja. PORODICI I PRIJATELJIMA NAJISKRENIJE SAUCHESHCE!!!!!!! josh ne mogu da verujem sha ga je snashlo...pochinjem da se plashim i za sebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 252 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha xj600 S Diversion

Ne zelim da pokrecem bilo kakvu prichu na ovake teme... kolko se za sebe plashim,toliko se plashim i da ne pogine neko ko mi znachi... strashno...saucheshce moto klubu Ortodox,porodici i prijateljima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Evo sada je bilo na Pinku da je magarac bio pijan...najverovatnije je  vec bio malo nagnut u krivini kad je pok. Dejan  udario u njega sto je bilo dovoljno da se kofa prevrne. Uzas jedan i velika porodicna tragedija. Izgubljen je zivot , i to ne samo jedan. Detence ce ziveti bez oca, supruga  bez muza,majka bez sina...zbog cega? zbog 2, 3 piva ili neke rakijustine i necijeg izivljavanja da kao veliki smeker sedne u kola i seje smrt po ulicama. Nema veze koliko je Dejan vozio jer tu nocu svi , ali svi voze ne manje od 80, u 3 trake,  i tu nema razgovora, vec je vazno da je magarac u Jugu prosao na crveno.

 

I treba svi da se plasimo........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200
Ali, zapitajmo se, da li smo i mi na dva tochka uvek u pravu ?

Danas sam ruchao u "Kalenic-u",i vishe od dva sata sam posmatrao saobracaj i vozace na dva tochka. Bilo je tu svega, od besnog i bahatog turiranja ispred same kafane - ne bi li gostima preseo ruchak, do voznje brzinom od skoro 100 na sat od kafane do prvog semafora sa uleteanjem u makaze, skoro da niko ne nosi kacigu , cast za par izuztaka koji su potvrdili pravilo. Uglavnom klinci na skuterima, po dvoje, bez kaciga i u sorcevima.I smekeri bez kaciga na R-mahinama, po neko eventualno sa kacigom na laktu.

 

Da ...koliko god ovaj forum govorio o jurcanju beogradskim bulevarima sa 150 na sat  - ne vredi. Ovde moze nesto da se kaze , ali ovo nije definitivno mesto gde nekog od tih  ljudi  promeniti. Ako nekog otvorena lobanja, krvave oci i ostale slike ne mogu promeniti, onda je rec o patoligiji, a zna se da im ovde nije mesto.  Oni teraju neku svoju pricu. Ovo je mesto gde ljudi pricaju o obicnim stvarima, putovanjima, delovima, popravkama,opremi i ne dokazuju se svojim kubikazama nego onim pravim, ljudskim osobinama koje krase ili treba da krase svakog coveka i bajkera.

 

Pa tako i zbog toga , ljaga pada na sve nas, na sve nas koji imamo dvotockase...pa se stoga u izvestajima ne kaze da su Dejanovi prijatelji skocili  izrevoltirani i uzasnuti, isprovocirani velikom tragedijom  napali vozaca Juga pa posle i imali obracun sa policijom, nego se maltene kaze  - horda bajkerska...kao da su oni neki huligani, besposlicari , pa nemaju sta da rade vec biju narod po ulicama , onako bezveze...Ma bre...uzas jedan.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja