Jump to content

Moto Zajednica

Da li vredi?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 352 postova
  • Lokacija: bg
  • Motocikl: k9

Nije. Ja im pisao, pitao dal ce imati uskoro neku akciju, kazu da ne znaju, da prate interesovanja kupaca pa ce neko odluciti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r

Uzimao sam skoro sprej za ciscenje i za podmazivanje lanca,cliner je ok,ovaj drugi za podmazivanje nije nikakav po meni,mada koliko para toliko i muzike..Po meni vise je namenjen za bicikle nego za motocikle :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
1 hour ago, cvele 1389 said:

Uzimao sam skoro sprej za ciscenje i za podmazivanje lanca,cliner je ok,ovaj drugi za podmazivanje nije nikakav po meni,mada koliko para toliko i muzike..Po meni vise je namenjen za bicikle nego za motocikle :) 

Da li je i tebi kliner bio pod slabim pritiskom? Ja sam uzeo nekoliko flašica klinera i svi više piške nego što prskaju. Ali, lepo čiste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 158 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: SVT650X
Upravo sada, djuraz je napisao:

Jel se to stalno prodaje u Lidlu ili je to bilo/bice u nedeljnoj ponudi?

Bice u nedeljnoj ponudi. Mada ranijih godina je ostajalo duze od nedelju dana na rafovima.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Triumph Tiger 800

Ja licno nisam odusevljen cleaner-om. Treba mi 2 bocice da ocistim lanac lepo. Verovatno je i do teflonskog spreja kojim podmazujem lanac koji je jako lepljiv pa mozda i nisam upravu. Moji drugari su jako zadovoljni njime. Kapiram da podmazujem uljem cleaner bi odradio posao bez problema. Cena mu je smesna i bilo ga je uvek kada sam odlazio u Lidl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: F850GS . Pre toga: CB1000R SC80,CBF500

Meni su super i cleaner i podmazivac , pogotovo jer je ovaj bezbojan i lanac ne izgleda zamazan . Za sada nisam imao zamerki , koristio sam ipone ranije i motul pastu , sve lepo vrši  posao za šta je namenjeno . 
@cvele 1389 Što misliš je podmazivač više za bicikle ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r
On 24.4.2022. at 1:05, misa-pei je napisao:

Da li je i tebi kliner bio pod slabim pritiskom? Ja sam uzeo nekoliko flašica klinera i svi više piške nego što prskaju. Ali, lepo čiste.

Ne,normalni su bili.skidao sam turbinu sa auta koja se nije videla od garezi,bez problema je ociscena clinerom..i to par komada su uzeta u Pancevu,a nekoliko u Vrscu (nisam mogao da odolim kad sam ih video u radnji :D) verovatno si  naleteo na neku losu kutiju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bad Boy, 169 postova
  • Lokacija: Banat :)
  • Motocikl: Zx6r
Pre 10 sati, ziks je napisao:

Meni su super i cleaner i podmazivac , pogotovo jer je ovaj bezbojan i lanac ne izgleda zamazan . Za sada nisam imao zamerki , koristio sam ipone ranije i motul pastu , sve lepo vrši  posao za šta je namenjeno . 
@cvele 1389 Što misliš je podmazivač više za bicikle ?

Bas zato kao sto kazes lanac deluje ne zamazano,posle par voznji mi deluje kao da je lanac potpuno suv...Dugo koristim Ipone sprej za podmazivanje i prilikom nanosenja mi deluje dosta kvalitetnije nego sprej iz Lidla.Sad dal je do mog stila voznje ili ja nesto tripujem :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8427 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Postoje suvi i mokri lubrikanti, ovaj iz lidla je suvog tipa. Nista ne deluje suvo vec jeste suvo... Obicno su na bazi teflona, mos2 ili grafita... 

Kada aerosol ispari ostaje film na dodir suv. 

 

Koristim repsol, oba tipa... 

D_NQ_NP_630388-MLA46850704247_072021-O.jpg

Moto-Chain-Dry-400ml.jpg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Upravo tako. Da dodam na ovo što kaže @N.F.S., za one koji skrenu i van asfalta, obavezan je upravo suvi lubrikant (već rečeno, na bazi teflona, sličan kao za bicikle). Jedino on ne zalepi prašinu za lanac u roku od odmah, pa dobijete efekat "šmirgle", čitaj još gore nego da je nepodmazan lanac.

 

Ovaj jeftini iz lidla ima dakle svoju upotrebnu vrednost. Ja ga lično ne koristim, ali znam ljude koji ga koriste i ne žale se.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 947 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Pazario komplet veš, deluje odlično, potkapu koja je bolja od svih koje sam do sad probao (nisam mnogo doduše), i ceradu. Odmah u glavu prvi dan, da se ne razgrabi. 

Probao kacige, ona jet je meni smešna sprava ali i inače mi tako deluju. Ona flip-up, šta znam, nije svetska klasa ali otprilike OK za cenu koštanja, s obzirom da je flip-up, sa sunčanim vizirom i pinlock-om. Ja je ne bi kupio, ali to je zato što mogu sebi da priuštim 20k+ za fullface sa svim tim u HJC varijanti. Da mi baš treba flip-up i da baš nemam pare, da, uzeo bih je.

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2825 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750
Upravo tako. Da dodam na ovo što kaže @N.F.S., za one koji skrenu i van asfalta, obavezan je upravo suvi lubrikant (već rečeno, na bazi teflona, sličan kao za bicikle). Jedino on ne zalepi prašinu za lanac u roku od odmah, pa dobijete efekat "šmirgle", čitaj još gore nego da je nepodmazan lanac.
 
Ovaj jeftini iz lidla ima dakle svoju upotrebnu vrednost. Ja ga lično ne koristim, ali znam ljude koji ga koriste i ne žale se.
Ja nanesem taj iz Lidla posle detaljnog ciscenja na lanac i ostavim ga u garazu zimus,. Kad posle 10-tak dana primjetim da je poceo rdjati.
Tu sam zavrsio sa njim, mislim da je ostalo jos skoro pola bocice negdje, a kliner je za svaku preporuku

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 947 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
pre 7 minuta, Gordak985 je napisao:

Pazario komplet veš...

Koga zanimaju veličine, ja sam 177/73 gornji deo M uz telo taman kako veš treba. Donji deo M preuzak, jedva navučem preko butina a ja nisam neki "fudbaler". Podkapa L/XL za moju 61cm obima glavudžu lepo pasuje, možda bi voleo da je malo uža ali svakako je to to. 
 

Promenio član Gordak985

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016

FB520293-E399-4643-86EE-97B7E7456651.thumb.jpeg.a5ac2041a189f3b38d96da35ca4c9079.jpeg

 

Uzeh veš i potkapu. Veš me je zaprepastio, toliko je udoban da je to prosto neverovatno! Isto to mogu reći za potkapu, kajem se što ne uzeh još jednu, možda sutra uzmem još jednu ako ih bude bilo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 947 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000
pre 1 minut, blackmore je napisao:

Uzeh veš i potkapu. Veš me je zaprepastio, toliko je udoban da je to prosto neverovatno! Isto to mogu reći za potkapu, kajem se što ne uzeh još jednu, možda sutra uzmem još jednu ako ih bude bilo. 

Da znaš da razmišljam o još jednoj podkapi, ionako idem sutra da zamenim donji deo, cena je nedokučiva za taj kvalitet.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • TVRD RAD, 182 postova
  • Lokacija: Beograd/Banovo Brdo
  • Motocikl: KTM 1290 SuperDuke GT 2016

Uzeh donji deo, odličan! 
Na preprouku kolege uzeh L inače nosim M i nisam pogrešio, brojevi su malo čudniji pa gledajte slobodno da uzmete za broj veće.
Zaboravih podkapu, tako da sutra moram otići.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 900 postova
  • Lokacija: NBGD 63 / STALSK-12
  • Motocikl: BMW S1000XR - 2016
Pre 2 sati, Gordak985 je napisao:

Da znaš da razmišljam o još jednoj podkapi, ionako idem sutra da zamenim donji deo, cena je nedokučiva za taj kvalitet.

Iskren da budem ovo je druga balaklava koju sam probao ikada, medjutim meni je legla kao salivena! Za taj novac je sjajna kupovina, a uvek se isplati imati rezervnu !

 

Što se veličine veša tiče, ja sam visok 196cm i težak 112kg, kao što se vidi sa slike veličina ne 60-62, dok je balaklava L-XL (obim glave 63cm). 

Promenio član blackmore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja