Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP KIKINDA 20-21-22.06.2008

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Kikinda

Vidim da nema nikog iz Motomamut Kikinda da pokrene ovu temu pa cu ja.

Da li dolazite

 

"Moto Mamut" vas poziva na skup

Održavaće se od 20. do 22. Juna 2008. godine na prostoru veštačkog jezera "Plava Banja", a organizator je Moto klub "Moto Mamut" iz Kikinde.

 

Pogledajte najavu i program moto skupa:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_content&task=view&id=220&Itemid=63

 

Pozdrav pa se vidimo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki rmz 450 i drz 400

a ja cu da iskoristim priliku pa prvi da se javim da dolazim 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

ko jos ide iz ns-a?,nek se javi pa mozemo zajedno ici....pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

narvno da dolazim kao i dosada samo me malo ovo nervira kao i prosle godine sto pada isti dan kada i indjija,jedno znam da cu dan provesti u kikindi a noc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Gledacu da navratim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svima, i još jednom da VAS pozovem na Moto Mamut od 20 - 22 juna. Ove godine je uloženo najviše truda u organizaciju i nadamo se da će sve proteći kako treba.

Vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 834 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Kako je moguce da se opet poklapa sa Indjijom? ja dolazim u KI sigurno,ali nazalost bez motora :( jer jos nije registrovan....

ako prolazite kroz Bashaid navratite u cafe "Relax" da se upoznamo i popijemo nesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 520 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Bio sam i mogu da kazem da je extra bilo(bar meni),lokacija mi se najvise svidela zbog toga sto je moglo da se kupa,sto je u subotu bilo pozeljno,(bilo je isuvise toplo nisam mogao da izdrzim )  :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

nisam stigao da dodjem do kinkinde nazalost bas mi je krivo,ljudi dajte jos slika da mogu skinuti i docarate kako je bilo na susretu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Ja sam dosta kasno stigao oko 17:00PM i posle kuvanja od Indjije zvali me kao ides da gledas trke ubrzanja ma kakvi ubrzanje odmah sam se presvukao i pravac jezero i kupanje ljudi ja nisam sat vremena izasao iz vode tako je bilo dobra voda.Sto se tice susreta standardica meni je bilo ok kao i uvek sve u svemu za jedan dan 2 susreta coool. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Što se moje galerije tiče moraćete malo da pričekate...... Ima nekih nepredviđenih situacija, ali stiže uskoro!!!!!!

Subota je baš bila udarna i bilo je neverovatno dobro!!! Što se kampa tiče i Plave Banje, bilo je mnogo hlada, piva i klope!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Kikinda

Pa, bilo je, dobro recimo . . .  U svakom slučaju, mi iz "NO LIMITS-a" smo se dobro zabavljali ( osvojili smo skoro sve nagrade, palili gume-a ne naše duše, napravili dobar kamp, ugostili sve drage prijatelje, pili, pekli i jeli . . .itd) Čak smo uspeli i po koju "reč" da izmenemo sa organizatorima u vezi toga, ali to je neka druga priča, ne za ovde. Pasulj nisam video, čujem da je deljen ranije nego što je najavljeno i da je kuvan predhodni dan, a ne na licu mesta, što je tradicija, ali, valjda je tako i lakše. Kako je i praksa u zadnje vreme, a pogotovo na moto-susretima "novije genereacije",koji su  organizovani radi obrta para, one na vratima baš briga za sve, bitno je samo da ti uzmu pare, niko ti neće reći šta ti sleduje za ulaznicu koji su platio, čak ako ne tražiš nećeš dobiti ni bon za tradicionalni bajkerski pasulj, što je i ovde bio slučaj. Važno da je sila obezbeđenja bila, samo da neko tajno "ne priđe susretu". Sve ovo je postalo bre vašar,mnogo mi se više sviđaju manje, čisto bajkerske žurke. Oni pravi znaju o čemu pričam. Uglavnom da nedužim ovde o tome, susret je bio dobar, lokacija odlična, voda još bolja za ove vrele dane, jedini mi se čini da je ove godine bilo primetno manje posetioca, valjda zbog Indjije i  još nekih stvari.

Je li "maxi 69" da se mi neznamo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: TT600R

Sto se tice organizacije susreta uzas je blaga rec motali su me zbog dve litre piva sto sam uneo i naravno nisam im dao. Ulaz 250 din po osobi je puno (pre je bilo po motoru a za pesake neznam kako je pre bilo), bonove za rucak su delili svima (sto mi i nije logicno da obican posetilac dobije rucak a nije bajkom) a mi sa motorima nismo ni jeli bar nas jedno 15 za koje znam. A cujem da je susret organizovao neki lik iz ZR manje vise nije bitno, ali zar nisu sposobni ?!!!. Kampera naravno svake godine sve manje sto me i necudi jel su pre mesec dana nasi bajkeri organizovali neki pasulj za vikend i naravno pored jedno 20 becejaca i nekoliko njih iz subotice i zrenjanina su dosli a organizator se nije ni pojavio (BIGGGGG MISTAKE). Za sve ostalo bas i nemam neke primedbe sve je na vreme pocelo i nije bilo incidenata sto je najbitnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Ja sam bila samo u subotu uvece i bas sam se lepo opustila i provela. Naravno prijatelji iz No limitsa su,kao i uvek,napravili dobro zezanje. Kad si sa dobrim drustvom ne moze da bude lose. Koncert je bio odlican. Sve u svemu pozitivni utisci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja