Jump to content

Moto Zajednica

pao dechko sa R6

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Prenosim sa drugogo foruma, tudji post. Ali mislim da svi treba ovakve stvari da chitamo, i da ih se setimo kada nas ponese adrenalin, ili zzurba, ili hormoni....

 

Moj poznanik, ima r6 iz 2006, kupio ga pre 30 dana i pre 5 dana imao strašan udes.....

Inaèe lik se zove Mladen, 89. je god......

Ovaj lik je imao naviku da vozi ovaj motor letva pijan, od kako ga je kupio.....

u petak uveèe vidimo ga mi vozi se sa još 2 drugara na r6....mortus pijan....

iste veèeri vozio jednu curu jedan krug da joj pokaže kako ide motor, i zaleti se 150 na blagoj uzbrdici(uzbrdo) i izgubi onako pijan kontrolu i preðe u levu traku , a iz leve na trotoara i udari u Lagunu parkiranu....odlete desetak metara on, leži bez svesti....motor na sve strane još nije naðen p. toèak....

bio je u komi do nedelje poslepodne kada se probudiko,kažu da ima potres mozga, izliv krvi u mozgu, frakturu lobanje.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ovaj lik je imao naviku da vozi ovaj motor letva pijan' date=' od kako ga je kupio.....

[/quote']

 

Jaka mu je navika, nema sta...

 

Sta je bilo sa devojkom, za njega me nije briga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Ali mislim da svi treba ovakve stvari da chitamo' date=' i da ih se setimo kada nas ponese adrenalin, ili zzurba, ili hormoni....

 

[/quote']

 

stvarno ne vidim ni jedan razlog zasto bi ovo trebali da citamo :roll:

Ko to oce da cita, lepo uzme crnu hroniku u novinama i tamo moze da nadje toga kolko oce. Puco sebi u glavu, skocio sa 18 sprata itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

U medjuvremenu je dopunjen post. U kojem saznajemo da decko motor nije kupio, nego dobio od tate za 18 rodjendan (malo ranije)!

 

Ovaj lik je imao naviku da vozi ovaj motor letva pijan' date=' od kako ga je kupio.....

[/quote']

 

Jaka mu je navika, nema sta...

 

Sta je bilo sa devojkom, za njega me nije briga.

 

i ja sam postavio slicno pitanje. Uz opasku o neophodnom psihijatrijskom posmatranju obojice (pogotov oca). Ali jos nema odgovora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija
Ali mislim da svi treba ovakve stvari da chitamo' date=' i da ih se setimo kada nas ponese adrenalin, ili zzurba, ili hormoni....

 

[/quote']

 

stvarno ne vidim ni jedan razlog zasto bi ovo trebali da citamo :roll:

Ko to oce da cita, lepo uzme crnu hroniku u novinama i tamo moze da nadje toga kolko oce. Puco sebi u glavu, skocio sa 18 sprata itd...

 

donekle si u pravu. ali opet sutra ces vecina nas imati decu od 15-ak godina. Koja ce traziti od nas da im kupimo nesto slicno ili jos opasnije... A mi cemo to uraditi, sve razmisljajuci kada ja nisam poginuo (a sta sam sve radio) nece valjada ni on-ona. A jos je verovatnije ce biti da cemo imati jos manje vremena za njihovo vaspitavanje, od ovog coveka... Pa necemo primetiti da nam se dete svako jutro vraca pijano (u najboljem slucaju) kuci...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Devojka ja preletela preko ograde dvorista u blizini i aterirala na travu, posle nekih 10m leta... Naravno oboje nisu imali ni kacige... Nema preciznijih informacija o devojci, tako da predpostavljam da nije ozbiljnije povredejena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

A sto mu lepo nije kupio Hayabusu za rodjendan, R6 nece da povuèe dobro na uzbrdici sa dvoje...ccc kretenizam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Ali mislim da svi treba ovakve stvari da chitamo' date=' i da ih se setimo kada nas ponese adrenalin, ili zzurba, ili hormoni....

 

[/quote']

 

stvarno ne vidim ni jedan razlog zasto bi ovo trebali da citamo :roll:

Ko to oce da cita, lepo uzme crnu hroniku u novinama i tamo moze da nadje toga kolko oce. Puco sebi u glavu, skocio sa 18 sprata itd...

 

donekle si u pravu. ali opet sutra ces vecina nas imati decu od 15-ak godina. Koja ce traziti od nas da im kupimo nesto slicno ili jos opasnije... A mi cemo to uraditi, sve razmisljajuci kada ja nisam poginuo (a sta sam sve radio) nece valjada ni on-ona. A jos je verovatnije ce biti da cemo imati jos manje vremena za njihovo vaspitavanje, od ovog coveka... Pa necemo primetiti da nam se dete svako jutro vraca pijano (u najboljem slucaju) kuci...

Ja mojoj deci necu kupiti R6 za prvi motor to je sigurno, a necu im kupiti ni za drugi.Od mene ce moci da dobiju maksimalno motrcikl onakav kakav sad ja posedujem , svaki jaci i ozbiljniji motor ce morati sami sebi da obezbede

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Verovatno i vi oseæate bes... Svakako mi nije žao onoga ko vozi pijan. Uvek pomislim na to da ispred takvog vozaèa može da izleti dete... Nadam se da takvih nema na ovom forumu.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova

Kako za 18ti kad je 89. ?! :?

 

Treba mu u facu reci da je budala. A ni za djevojku me nije briga kad moze s njim na motor, pa nek mi je i sestra rodjena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Tata i tatin sin su stvarno Topalovici, a rekli smo da necemo nikakvu diskriminaciju, jel tako Stevane? Koliko smo mi imali pameti kad smo vozali razno razne a koliko ONE u tom trenutku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Uopste mi nije zao doticnog degenerika :evil:

Zao mi je (malo) devojke, cisto zato sto ih mnogo volim :wink: :D

 

Anyway, takvih likova moze svako da se nagleda svako bozije vece, centar grada ili ispred Usca, lako se prepoznaju: majice, patike, "braaateeeeee..." recnik, uglavnom Yamahe R1 i R6 (mada zaluta i po koja Kawa) i degensko ponasanje u saobracaju.

 

Ko ih .ebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Ali mislim da svi treba ovakve stvari da chitamo' date=' i da ih se setimo kada nas ponese adrenalin, ili zzurba, ili hormoni....

 

[/quote']

 

stvarno ne vidim ni jedan razlog zasto bi ovo trebali da citamo :roll:

Ko to oce da cita, lepo uzme crnu hroniku u novinama i tamo moze da nadje toga kolko oce. Puco sebi u glavu, skocio sa 18 sprata itd...

 

donekle si u pravu. ali opet sutra ces vecina nas imati decu od 15-ak godina. Koja ce traziti od nas da im kupimo nesto slicno ili jos opasnije... A mi cemo to uraditi, sve razmisljajuci kada ja nisam poginuo (a sta sam sve radio) nece valjada ni on-ona. A jos je verovatnije ce biti da cemo imati jos manje vremena za njihovo vaspitavanje, od ovog coveka... Pa necemo primetiti da nam se dete svako jutro vraca pijano (u najboljem slucaju) kuci...

 

 

Veliku ulogu tu igra vaspitanje i samo ponasanje roditelja. Dirty je u pravu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

A ona kao nije imala pojma da je on pijan.

 

Nije ni ona bila bas svoja kad je sela sa njim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 658 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

Anyway, takvih likova moze svako da se nagleda svako bozije vece, centar grada ili ispred Usca, lako se prepoznaju: majice, patike, "braaateeeeee..." recnik, uglavnom Yamahe R1 i R6 (mada zaluta i po koja Kawa) i degensko ponasanje u saobracaju.

 

Ko ih .ebe

 

Istina zivaaa ! e takvi se prepoznaju na kilometar !!! a najace ono brateee :) e upisao sam se od smeha kad sam to procitao ! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Ja imam 2 sina. Starijem je 20 godina i motori ga uopste ne zanimaju. Za mladjeg jos ne mogu da garantujem, ali se nadam da nece biti bajker. Tek toliko da mirno spavam, jer moja majka dok sam ziveo sa roditeljima, nikada nije otisla na spavanje dok se ja ne vratim kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ja imam sina i tek je prohodao, i baš sam kapirao da ako bude hteo da vozi motor, nema teorije da mu zabranim, jer ni mojim roditeljima to nije pošlo za rukom kada sam ja bio u pitanju...

E sad, znanje glavu èuva, reèe neko...

Prve korake u saobracaju napravio sam na biciklu, i kapiram da kao i za sve u životu, neko treba da te nauèi, objasni, a ponekad i ošamari, da bi nauèio bitne stvari koje glavu èuvaju. Verovatno æu dosta vremena da provedem sa klincem na pedalama, dok mu u mali mozak ne udje ophodjenje prema saobracaju, jer sutra æe verovatno imati priliku da ucestvuje zajedno i sa normalnim ali i sa riziènim likovima poput onog malog na R6 što se omlatio pola svojom, a pola æaletovom krivicom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

imam dve cere 12 i 10 i objasnio sam bar za sada da se na motor seda samo sa tatom a ni slucajno sa nekim brateee degenerikom doduse jos su male za tu vrstu zabave . a ne znam da li je potreban komentar za roditelja koji sinu kupi prvi motor i to r6, tako da ne krivim tog degenerika koji pijan vozi tatin pokloncic trebalo bi mi svi kao roditelji da se dobro zamislimo sta i na koji nacin vaspitavamo decu,u fazonu ako ja nisam imao neka ima ono , slazem se ali zar nije bolje ici postepeno nego HOCU SVE I HOCU ODMAH VARIJANTA . i ta devojka koja je sela sa njim mogla je biti cerka nekog od nas STRASSSSSSNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja