Jump to content

Moto Zajednica

Nezgoda pri namestanju mrezice na rep motora...

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Prosle nedelje uvece sam kupio mrezicu za motor i namestio je da vidim kako stoji i odmah zatim je skinuo.

Otisao u voznju i vratio se kuci oko 22h. Posto mi je bilo rano da udjem u kucu ja reko da probam ponovo da je namestim i da stavim nesto ispod nje da vidim kako to funkcionise. Cetiri kukice sam zakacio (ima ih 5) medjutim tu poslednju kad sam namestao isklizne mi iz ruke i udari me pravo u oko.

Ko bi rekao da ce mi se to desiti...

U tom trenutku nisam video nista a na drugo oko mi je sve bilo mutno medjutim nije me bolelo i prvih dva-tri minuta.

Uletim u kucu, kazem sta se desilo i krenemo odmah u hitnu. Na pola puta do hitne odjednom pocinje jak bol i siri se od oka ka glavi i postaje sve jaci i jaci.

U hitnoj kazu nije strasno, daju mi neke lekove i vrate me kuci i preguram noc kako/tako. Kako tim ljudima nije za verovati sutra ujutru odvedu me u urgentni i na pregledu su mi rekli da ostanem u bolnici.

Taj ponedeljak je, cini mi se, bio najgori dan u mom zivotu.

Glava me je toliko bolela da tako nesto ne mogu da opisem iako sam dobio lekove protiv bolova, infuziju, lekove za smirenje, medjutim nista ne pomaze a minuti su trajali kao dosadni dani, ma ne daj boze nikome... Neki od vas poznaju osecaj kada je nesto toliko bolno da vise ne mozete da izdrzite i jednostavno imate osecaj da cete poludeti...

Utorak mi je se vec malo povratio vid ali nisam mogao lepo da otvorim oko i da raspoznam bilo sta. Sve je bilo kao da sanjate da gledate kroz mutnu vodu ili kroz gustu maglu. Gadan trip.

U sredu su me ponovo pregledali posto sam se osecao malo bolje medjutim nisu mogli nista precizno da mi kazu jer je imao neki hematon iza oka i bilo je dosta krvi ali pored toga kazu da sam super prosao jer to obicno unisti oko i mogao sam da ostanem bez njega daleko bilo :cry: . Da ne bi lezao do danas kada sam imao kontrolu pustili su me na kucno lecenje posto mi je majka medicinska sestra.

Sav srecean sto cu izaci iz bolnice na moje razocarenje kazu mi da ne smem da ustajem iz kreveta do kraja nedelje :(, ne smem da citam :), ne smem da gledam TV :(, ne smem napolje na sunce i vetar :(, itd :(.

Ta paklena nedelja je nekako prosla.

Jutros sam otisao na kontrolu i sve je super proslo.

Necu biti operisan sto je najvaznije dok je ocni pritisak malo povisen mada to kao nije strasno, jos uvek ne raspoznajem boje bas najbolje i ne mogu da citam ali idem na kontrolu za 2 nedelje ponovo kad se sve to smiri pa ce mi tacno kazati da li ima posledica i kakve su (a ja se nadam da ih nece biti uopste).

 

Narode, da mi je neko pricao da ovako nesto moze da se desi i da izazove takve poremecaje i bolove u glavi verovatno mu ne bi poverovao ali posto sam osetio na svojoj kozi...

 

Sta da vam kazem, pazite kad radite i nemojte da dozvolite da vam se desi ovo sto je meni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

uhh...bice ok:)

 

Ja sam pre 2 godine sebi slucajno ubacio zar od cigare u oko. Uzas nad uzasima, otrcao u studentsku polikl;iniku (100m) oni idioti me poslali na ocno u klinicki centar...ja trcim i gledam na drugo oko i placem od bolova. Tamo mi 2 bakice kao lutke zavrsile posao za 2 min i rekle mi da se ccuvam. Cuvajte occi i ko sto rekoh, ako ste dooljno ludi da vozite bez kacige, nemojte biti ludi da vozite bez cvikera..imate samo 2 oka:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Lapovo, Kragujevac

Uh covece mogao si gadno da prodjes! Hvala bogu, pa nema nekih ozbiljnih posledica...

'Ajde pa da te ulice Mladenovca ponovo vide na tvojoj Hondi :wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Budi pazljiviji jebiga... Nemoj da parkiras Kawu, a jos je nisi valjano ni provozao! :)

 

Nadam se brzom oporavku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Lapovo, Kragujevac
'Ajde pa da te ulice Mladenovca ponovo vide na tvojoj Hondi

 

Brate' date=' procitaj sta pise ispod avatara. :wink:[/quote']

 

 

Sorry, nisam video! Dobro, dobro na Kawi! :wink: :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Danas sam ponovo bio na kontroli.

Doktori kazu sve je u najboljem redu i imao sam tu srecu u nesreci da prodjem bez posledica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Danas sam ponovo bio na kontroli.

Doktori kazu sve je u najboljem redu i imao sam tu srecu u nesreci da prodjem bez posledica.

Bar sto se tice oka. A glava...??? Pa, vreme ce pokazati :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Za sledecci okrssaj sa mrezzicom, prvo kacigu na glavu sa spusstenim vizirom dok je ne savladass i obuzdass pa tek onda vozznja!!! :wink: :lol::lol::lol:

Sve je dobro kad se dobro svrssi!!! :D

Vazzno je da ti je oko ok!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

chitam ovaj text i vec mi muka pripala... mogu mislit tih bolova stari... dobro je kad je sad sve ok, a tu mrezicu vjezbaj da stavljas preko zenskog dupeta, tada iako te mlatne po ocima imalo je zasta ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja